• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Krajowe druki potwierdzeń w MBP


Rekomendowane odpowiedzi

No ugółem mamy norda w MBP. Jest, przez rajd w Muratyce, najmocniejszą walutą na całym Pollinie. Przydałoby się więc usiąść nad ustaleniem krajowych druków potwierdzeń. Ja proponuję na jakichś dać mordy ojców założycieli II FN, tj. @Albert Fryderyk de Espada, @Bolesław Kirianóo von Hohenburg oraz @Leonid Repulijski. Proponuję też dać moją piękną mordę, jako najaktywniejszego ex-obywatela II FN 💅.

Co na to @Obywatel Federacji?

  • Lubię to 1
  • Kocham to! 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Henryk Ziemiański napisał:

Ja proponuję Bolesława Kirianóo, nasze słońce narodu. 

Pan czytał w ogóle mojego posta? Tak od początku, a nie od końca?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję, aby nie wrzucać twarzy nigoko, tylko pójść bardziej w rzeczy charekterystyczne dla Federacji, może niech każdy kraj zaproponuje swoje zwierze/budynek narodowy, a na najwyższy nominał dałoby się coś związanego z federacją jak budynek kongresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Sheldon ma rację. Idźmy najbardziej neutralną drogą, żeby nie było potem jakichś problemów. Pytanie mam tylko jedno - czy Kongres ma w ogóle jakiś budynek? Bo do tej pory obradowaliśmy na Timsach z domu. Tak przynajmniej było w poprzedniej kadencji 😂

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Sheldon Anszlus Lovelace napisał:

Ja proponuję, aby nie wrzucać twarzy nigoko, tylko pójść bardziej w rzeczy charekterystyczne dla Federacji, może niech każdy kraj zaproponuje swoje zwierze/budynek narodowy, a na najwyższy nominał dałoby się coś związanego z federacją jak budynek kongresu.

Charakterystyczne dla federacji nie równa się charakterystyczne dla danej prowincji. Potencjalne przyszłe kraje członkowskie mogą się poczuć wykluczone, jak inne kraje będą miały poświęcone im druki potwierdzeń, a one nie.

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak była mowa o obiektach to przypomniały mi się problemy jakie mieliśmy w Muratyce gdy chcieliśmy wrzucić gmach Sejmu.
Wrzucenie na banknoty kilku zakazanych mord będzie prostsze no i też w razie czego można powiedzieć że te osoby zakładały kraj więc się tam znalazły ale w takiej samej zasadzie może działać wybór obiektów, powiedzmy że po 1 z każdego państwa założycielskiego. 
W obu przypadkach finalnie może się to skończyć tak jak wspomniał @Leonid Repulijski, ktoś będzie miał pretensje itd. 

Cokolwiek weźmiemy prędzej czy później będzie ktoś miał o to problem więc ja bym się jakoś bardzo konsekwencjami nie przejmował. 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobra, weźmy się za to, bo nigdy tego nie skończymy. Druków mamy łącznie 7 - na nich musimy umieścić coś. Mamy 3 prowincje - Muratykę, Kirianię i Westland (Komarchię traktuję jako centralę). Moja propozycja - każda prowincja proponuje po 2 wzory druków, a ostatni, najwyższy druk, to coś federalnego. Całość mogła by iść tak:

  1. Westland
  2. Kiriania
  3. Muratyka
  4. Kiriania
  5. Westland
  6. Muratyka
  7. Centrala

Powyższa kolejność powstała na podstawie młodości prowincji (najmłodsza - pierwsza, najstarsze - ostatnie), z czego pozycja Kiriani i Muratyki to po prostu alfabet. Jeśli o alfabet właśnie chodzi, to jeśli powyższa kolejność wydaje się komuś niesprawiedliwa, to idźmy alfabetem:

  1. Kiriania
  2. Muratyka
  3. Westland
  4. Muratyka
  5. Kiriania
  6. Westland
  7. Centrala

Ot moja propozycja. Zapraszam do dyskusji 😄

DW: @Obywatel Federacji

  • Lubię to 2

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Średnio widzę ten pomysł przydzielania druków każdemu z krajów... Jak już mamy coś faworyzować, to nie pierwsze prowincje, a rzeczy ze szczebla centralnego... Chyba że ustalimy wymóg, że zgłoszony przez kraj wzór druku musi jakoś nawiązywać tematycznie do nordackiej wspólnoty... Możemy też się spotkać gdzieś w środku i iść na kompromis - każdy kraj zgłasza jeden wzór o tematyce poświęconej czysto temu krajowi oraz drugi powiązany ze wspólnotą nordacką i jednocześnie tym krajem.

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij