• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Z ostatniej godziny
 2. Relacja korespondenta nordackiego programu pierwszego Telewizji Osieckiej, prosto z Achkova:
 3. Odpowiedź jest zbiorcza, bo obie wypowiedzi poruszają ten temat - czyli brak kompetencji Pana Ziemianskiego do wypowiadania się w imieniu KK. Jednakże to zrobił, nie odesłał nas jako redakcji do kogoś innego, natomiast jeśli ktokolwiek z Państwa, ma coś ciekawego do powiedzenia na temat legalizacji Marihuany w II FN, zapraszam do naszego biura w Nadmorzycach, przeprowadzimy wywiad i napiszemy stosowny artykuł.
 4. // Nie, nie tylko ty. @Oliwier Dymarski coś zepsułeś XD
 5. Czyli w skrócie - jesteśmy przeciwko bo Demokracji są za 😂 Bardzo zabawne, że Pan Ziemiański nie jest w stanie podać jakiegokolwiek innego argumentu przeciwko pełnej legalizacji poza tym, że "marihuana uzależnia" nawet jeżeli ten argument to istna bujda.
 6. To ja poproszę. Proszę nadać energię do "MKW Alawancja".
 7. Achkov, dnia 20 maja 2024 Namiestnik Komarchii Nordackiej Henryk Ziemiański Szanowny Panie Namiestniku, zwracam się do Pana z wnioskiem o zmianę patrona budowanego lotniska w Velki'm Me'ste Achkove', ze względu na fakt, iż obecnie nadany patron nie ma żadnego związku z II Federacją Nordacką, a na kartach historii I Federacji nie zapisał się tak bardzo, jak inni politycy. Uważam, że patron dla lotniska powinien zostać wybrany w formie otwartego konkursu a następnie ankiety. Liczę na przychylenie się do mojego wniosku. Pozdrawiam, KVW-D DW: @Henryk Ziemiański
 8. Szanowni Dygnitarze proponuję i składam wniosek o natychmiastowe uchwalenie tej powyższej pilnej uchwały by weszła jak najszybciej w życie.
 9. Za ile Elektrownia "Ciotka" sprzeda energię (i ile)? Potrzebuję trochę w MKW Alawancja. @Kamiljan de Harlin
 10. 20.05.2024, na naszą skrzynkę pocztową dotarła odpowiedź na pytania od Pana Ziemiańskiego, zachęcam do zapoznania się: https://nordata.pl/article/62
 11. Proszę to już ustalać z Panem Ziemiańskim, ja tylko zadawałem pytania.
 12. Oczywiście, że ma. Mówiąc "Kłamstwo i manipulacja" mam na myśli oczywiście, redakcję.
 13. V-ceprzewodniczący Ziemiański ma prawo do swoich poglądów. Koalicja Konserwatywna jednak nie wypracowała jeszcze wspólnego stanowiska...
 14. Ministerstwo Kultury i Nauki mogłoby wesprzeć finansowo Festiwal albo objąć jakiś patronat lub coś. Np. zrobić jakiś konkurs albo cokolwiek, nie znam się..
 15. Kłamstwo i manipulacja. Pan Ziemiański nie otrzymał żadnych możliwości mówienia w imieniu całej Koalicji Konserwatywnej. Czy mógł się wypowiadać w imieniu swojej partii, UPO, nie wiem, bo w niej nie jestem, proszę jednak o poprawienie kłamliwego tytułu i treści. Koalicja Konserwatywna jako blok polityczny wciąż dyskutuje nad tą kwestią i kto wie, być może ostateczny wynik będzie inny niż poglądy Pana Ministra. Edit: Na początku artykułu ma Pan powtórzenie, ot takie (niezłośliwe) spostrzeżenie od kolegi po fachu 🙃
 16. Mamy 7 druków, więc proponuję taki układ: Ferdynand Dugosz (UTN) Arcadio Deliart (UTN i FN) Kaspar Waksman (UTN i FN) Henryk Wespucci (FN) Leonid Repulijski (II FN) Bolesław Kirianóo (II FN) Albert de Espada (II FN)
 17. Dzisiaj
 18. No to dorzucić współczesnych założycieli już drugiej federacji to mamy kolejne trzy twarze, zostaje więc jedna.
 19. Przedstawiciel Koalicji Konserwatywnej wypowiedział się na temat legalizacji: https://nordata.pl/article/62
 20. No tak, z czego dwie osoby się powtórzą i tu i tu. Mamy wtedy - Waksman, Deliart, Wespucci, Dugosz, więc w sumie to cztery osoby.
 21. A dobra, bo chodziło o UTN. To tak - byłem to ja, Ferdynand Dugosz i Arkadiusz Deliart 😂
 22. Mówię o Unii Trzech Narodów. I Federacja to inna sprawa. Jeśli weźmiemy założycieli I FN i UTN, to mamy 5 osób.
 23. Ferdek rzucił Nordatą wtedy. I FN założyłem ja, Henryk Wespucci oraz Arkadiusz Deliart. Tak mówi Micropedia.
 24. Jeśli mnie pamięć nie myli, to będzie to Ferdynand Dugosz, Arcadio Deliart oraz Kaspar Waksman...
 1. Pokaż więcej elementów aktywności