• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt

O tym Klubie

Kliknij "Dołącz do klubu" aby zamieszkać w mieście!

Typ

Miejscowość
 1. Co nowego w tym klubie
 2. Dziś podróżując metrem w Zwierzogrodzie, spotkałem się z bardzo nieprzyjemnym zapachem, który znacznie obniżył komfort jazdy. Apeluję do służb komunalnych o natychmiastowe podjęcie działań w celu poprawy higieny i czystości w naszych środkach transportu publicznego. Zadbajmy wspólnie o to, aby metro było miejscem przyjaznym dla wszystkich pasażerów.
 3. O to już wiadomo kogo hulajnoga zajmuje pół przejścia w naszych piwnicach w kamienicy przy ulicy Głównej? Prosze o schowanie hulajnogi do swojego mieszkania i nie zajmowanie wspólnych przestrzeni.
 4. Ostatnio zakupiłem sobie taką. Jestem też za karą dla takich delikwentów.
 5. Niby tak. Teraz tylko trzeba rozkminić jaką karę nakładać na takich delikwentów, którzy na dowodzie swoich rodziców czy innych pełnoletnich będą wypożyczać hulajnogi... Co na to Pan Prezydent @Albert Fryderyk de Espada? A co na to @Rada Ministrów?
 6. Pytanie podstawowe czy takie coś rozwiąże problem...
 7. Należy pomyśleć o wprowadzeniu wieku minimalnego od którego można ich używać.... Bo gówniarze nie są wstanie zadbać o ich porządek...
 8. Widzieliście te nowe hulajnogi w mieście? Wszędzie się walają bo nikt nie umie ich odstawić na boku, tylko zawsze na środku chodnika stawiają... Zdjęcie dla atencji.
 9.