• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Pavel van der Gibson

Obywatel Federacji
 • Postów

  124
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Pavel van der Gibson w dniu 14 Lutego

Użytkownicy przyznają Pavel van der Gibson punkty reputacji!

O Pavel van der Gibson

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

Osiągnięcia Pavel van der Gibson

Profesjonalista

Profesjonalista (7/17)

 • Roczek
 • Dyskutant
 • Reakcjonista
 • Inicjator rozmów
 • Oddany

Najnowsze odznaki

61

Reputacja

 1. Johan Taffer Przewodniczący RC Nie znamy jeszcze oficjalnych wyników wyborów prezydenckich, jednak już teraz pragnę gorąco podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos. Dziękuję za Wasze zaufanie, to dla mnie wielka chwila i mam nadzieję dobry prognostyk na przyszłość. Nasze postulaty przypadły do gustu wielu milionom obywateli Muratyki, chciałbym ten wielki pokaz zaufania przekuć w coś na prawdę wielkiego. Już dziś obiecuję Wam, że nie spocznę i z jeszcze większym zaangażowaniem będę realizował postulaty, w które całym sercem wierzę. Jednocześnie chciałbym poinformować, że w drugiej turze wyborów nie popieram żadnego z kandydatów.
 2. Radykalne Centrum Partia Polityczna Serdecznie dziękujemy Wam za każdy głos oddany na Radykalne Centrum w tych wyborach. Wasze głosy nie będą zmarnowane. Zrobimy wszystko, aby spełnić pokładane w nas nadzieje. Będziemy Waszym głosem w parlamencie i obiecujemy walkę o sprawy dla nas i dla Was najważniejsze.
 3. Radykalne Centrum Partia Polityczna Obiecujemy, że gdy tylko dojdziemy do władzy, zwiększymy nakłady na służby, które stoją na straży porządku w naszym kraju. Zarówno policja, jak i straż miejska, ale również straż pożarna, otrzymają dodatkowe fundusze, które przeznaczone będą na stworzenie nowych etatów oraz zakup potrzebnego sprzętu. Zadbamy również o utworzenie patroli obywatelskich, które ze wsparciem państwa, będą realizować zadania związane z bezpieczeństwem na szczeblu lokalnym i samorządowym.
 4. Johan Taffer Przewodniczący RC Pragnę ogłosić nasze wsparcie dla protestujących Kugarów. Wbrew temu co piszą niektórzy politycy, kwestia autonomii to sprawa ważna dla wszystkich obywateli Muratyki. To dzięki różnorodności jesteśmy krajem pięknym i ciekawym. To właśnie warto przekuć w nasz wspólny sukces i dobrobyt. Dzięki społecznościom, które przez pokolenia kultywują swoje tradycje i obyczaje, możemy wszyscy poczuć się częścią historycznej, wielowiekowej wspólnoty.
 5. Johan Taffer Przewodniczący RC Jako Radykalne Centrum wyrażamy swoje poparcie dla protestujących Kugarów oraz Tuyuhunów. Stoimy na stanowisku, że każdy naród i każda historyczna społeczność ma swoje prawa, które powinny być wyrażone w konkretnych ustawach. Wsparcie dla protestujących to nie tylko wyraz troski o wszystkich obywateli Muratyki, ale także o naszą kulturową spuściznę, będącą dobrem nas wszystkich.
 6. Johan Taffer Przewodniczący RC Zgłaszam swoją kandydaturę na urząd Prezydenta Republiki Muratyki.
 7. Radykalne Centrum Partia polityczna Wzywamy władze naszego kraju do podjęcia kroków zmierzających do uspokojenia nastrojów społecznych i wygaszenia zamieszek mających miejsce w kilku miastach. Niedopuszczalne jest, aby demonstracje przeradzały się w niekontrolowane starcia pomiędzy obywatelami oraz służbami. Panie Premierze, Panie Prezydencie, czas na działania! Pamiętajmy, że demokracja to prawo do demonstrowania każdego poglądu z poszanowaniem poglądów innych ludzi. Kierujmy się dialogiem i zrozumieniem, nie emocjami i agresją.
 8. Andrea Fasberg Wiceprzewodnicząca RC Z niepokojem słyszeliśmy dzisiaj o zamieszkach, które ogarnęły kilka miast naszego kraju. Są to obrazki, których nikt z nas nie chce oglądać na w swoim sąsiedztwie. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały więcej miejsca. Wzrost przestępczości jest niedopuszczalnym skutkiem działań władz, a w zasadzie braku jej działań. Wzywamy prezydenta oraz najwyższe władze państwowe do rozwiązania tego problemu.
 9. Johan Taffer Przewodniczący RC W tych gorących dniach pamiętajmy o najmłodszych, seniorach oraz naszych czworonożnych przyjaciołach. Fale upałów mogą być niebezpiecznie dla osób w każdym wieku, jednak niektórzy nasi bliscy są szczególnie narażeni. Dlatego partia Radykalne Centrum wychodzi na przeciw potrzebom, a nasi wolontariusze przez kilka najbliższych dni będą rozdawać wodę oraz darmowe lody wszystkim chętnym mieszkańcom muratyckich miast.
 10. Radykalne Centrum Partia Polityczna Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Wiemy jak ważny jest to temat dla każdego z Was. Nie we wszystkich miejscach kraju można dziś czuć się w pełni spokojnie. Mamy na to rozwiązanie. Dofinansujemy muratycką policję. Więcej pieniędzy dla służb, to więcej patroli, lepszy sprzęt i wyższe pensje dla funkcjonariuszy. Wszyscy na tym skorzystamy. Dajmy sobie szansę. Dajmy szansę Radykalnemu Centrum!
 11. Johan Taffer Przewodniczący RC Mam dobrą wiadomość dla wszystkich mieszkańców Muratyki. Macie wybór! W najbliższych wyborach do Sejmu możecie poprzeć partię, która nie zawodzi i partię, która jest gwarantem stabilności. Nie sięgajcie po radykalne hasła, oddajcie swój głos na tych, którzy są blisko Waszych spraw, a w godzinie próby nie ulegną i będą wierni swoim ideałom. Głosujcie na Radykalne Centrum - partię dla każdego!
 12. Andrea Fasberg Wiceprzewodnicząca RC Z dumą przedstawiliśmy dzisiaj naszych kandydatów do Sejmu. Jesteśmy przekonani, że każdy z nich spełnia najwyższe standardy uprawniające go do sprawowania władzy. Nasza reprezentacja to ludzie, którzy mają za sobą doświadczenie w samorządzie, biznesie, na stanowiskach kierowniczych, w urzędach, spółkach miejskich, a także na stanowiskach państwowych. Wszyscy oni są gwarancją, że głos każdej osoby, która zdecyduje się oddać na nas zagłosować, nie będzie zmarnowany. Radykalne Centrum to przyszłość Muratyki!
 13. Andrea FasbergWiceprzewodnicząca RC Mam przyjemność zgłosić listę Radykalnego Centrum do wyborów do Sejmu III kadencji: