• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Sheldon Anszlus Lovelace

Pracownik NKI
 • Postów

  153
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Sheldon Anszlus Lovelace w dniu 11 Lutego

Użytkownicy przyznają Sheldon Anszlus Lovelace punkty reputacji!

O Sheldon Anszlus Lovelace

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Podpis

Osiągnięcia Sheldon Anszlus Lovelace

Profesjonalista

Profesjonalista (7/17)

 • Roczek
 • Inicjator rozmów
 • Dyskutant
 • Oddany
 • Reakcjonista

Najnowsze odznaki

86

Reputacja

 1. Tak, widziałem prośbę o utworzenie działu, jednak mi chodzi o to, że te tereny powinny zostać oddane prawnie, gdy zaczną tam powstawać posty. Oczywiście widać chęć tworzenia, jednak stabilność powinna być stwierdzona, gdy od napisania pierwszego posta minie trochę czasu i aktywność nie spadnie do zera.
 2. A to nie jest tak, że wojsko powinno się wycofać, dopiero jak kraj zacznie działać? Bo aktualnie jest to tylko, zapowiedź chęci, a nie takowe działanie państwa. Czy partia Utranordacka i stronnictwo Centro-Prawicowe nie uważają, że skoro już II FN, postanowiła tam wkroczyć wojskowo to powinna pilnować stabilności i opuścić te tereny, gdy sytuacja będzie stabilna?
 3. Tak, mnożnik będzie, jednak dopiero przy głosowaniach. Siła głosu, to jest ta, która właśnie wyliczam, a według niej, jako wizualny aspekt, będzie wyświetlana liczba w przeliczeniu na mieszkańców. W głosowaniu, będzie zapisywana informacją ile v-wyborcow bierze udział, ile osób jest uprawnionych do oddania głosu i wyliczenie sumy ich siły wyborczej. Według tych informacji, v-wybircy będą dzieleni na siłę głosu. Chyba jeszcze nie ma informacji ilu "nas" jest?
 4. Aktualnie siłę głosu, można podejrzeć w profilach na stronie głównej, proszę o zweryfikowanie. Jeśli ktoś ma zastrzeżenia, że jego zdaniem, wartości są błędne, proszę o informację. Przykładowy profil
 5. @Pracownik NKI proszony jest o zagłosowanie w testowym głosowaniu, w celu sprawdzenia siły głosu: Czy NKI powinno przejąć władze i ogłosić stan wyjątkowy? Test siły głosu Z góry dziękuję za pomoc. ❤️
 6. Został poprawiony błąd, z wyświetlaniem błędnego tytułu w powiadomieniu w systemach Międzynarodowej Unii Komunikacyjnej. Błąd występował tylko dla Federacji, ponieważ wymaga ona specjalnego kodu. (inny silnik forum, niż reszta mikroświata) Przepraszamy za utrudnienia.
 7. embedowanie pdfów, jest potencjalnie ryzykowane i umożliwa wszczykiwanie złośliwego kodu na serwer, dlatego umieszcza się tylko link do nich, nawet na kustoszu generowany jest podgląd w postaci zdjęcia, wraz z linkiem do pliku, który jest otwierany lokalnie. Dla przykładu podam PDF, z kustosza Drenina: Wyświetlana jest pierwsza strona wygemerowana przez kustosza, a reszta jest pod linkiem
 8. Witam w Federacji Nordackiej, twoje dane zostały wprowadzone do akt 📂
 9. Czy wysyłany materiał może być, czymś żywym? Taka wycieczka kosmiczna, jednak z bukietem w jedną stronę.
 10. Twoje dane zostały wprowadzone do akt 🗂️ Polecam zalogować się ponownie do MBP, w celu utworzenia odpowiedniego konta bankowego.
 11. Wyrazy uznania, za kolejne świetne wydanie ♥️