• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Sheldon Anszlus Lovelace

Obywatel Federacji
 • Postów

  170
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Sheldon Anszlus Lovelace w dniu 11 Lutego

Użytkownicy przyznają Sheldon Anszlus Lovelace punkty reputacji!

O Sheldon Anszlus Lovelace

Informacje personalne

 • Zaimki
  ta osoba/tej osoby

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Podpis

Osiągnięcia Sheldon Anszlus Lovelace

Profesjonalista

Profesjonalista (7/17)

 • Popularny
 • Roczek
 • Inicjator rozmów
 • Dyskutant
 • Oddany

Najnowsze odznaki

94

Reputacja

 1. Drogi Prezydencję, Składam na Twoje ręce zrzeczenie się obywatelstwa i rezygnację z wszelkich pelnionych przeze mnie funkcji w FN oraz państwach wchodzacych w skład Federacji. Wpływ na moją decyzję ma moja sytuacja realowa, brak chemii pomiędzy moja osobą, a silnikiem tego forum oraz nadmiarem obowiązków w innych ważniejszych dla mnie mikronacjach. Pozdrawiam Sheldon.
 2. Jaki cel jest utworzenia klona, jak wpływa on na funkcjonowanie państwa czy jest on potrzebny? Czy nie powinny prezydenta zainteresować takie pytania. Osobiście uważam, że zezwolenia na takie tworzenie klonów powinno być czymś podparte. Nie sądzi prezydent, że mnogości klonów wpływa negatywnie na wizerunek II FN?
 3. Sheldon Anszlus Lovelace

  Wiek

  RODO ? Średnia wieku w mikronacjach to chyba (studenci) ?
 4. Dobra w 85 i 86 artykule nie powinniśmy używać wyrażenia Nordata, tylko II FN. Federacja to nie cały kontynent. Artykuł 88 nie istnieje, za to są dwa 90 ? Drobne błędy interpunkcji w niektórych artykułach Artykuł 91, mógłby brzmieć "Kongresmeni, Prezydent i grupa co najmniej 3 obywateli mają prawo zadawania członkom RM pytań w formie interpelacji. Interpelację mogą dotyczyć spraw związanych z funkcjonowaniem władzy wykonawczej i podejmowanych działań. ... " W artykule 93.2 "Prezydent II FN" zastąpił bym samym Prezydent. Artykuł 94.4 "Szef Poli'cy' Nordacke' jest oskarżycielem publicznym.", a może pełni funkcję oskarżyciela publicznego? Artykuł 95 "Premier, za zgodą Kongresu wyrażoną uchwałą większością specjalną, może ogłosić stan wyjątkowy w II Federacji Nordackiej." Wydaje się bardziej odpowiednią formułą jak na konstytucję. W 96 artykule może słowo wydłużany brzmiałoby lepiej?
 5. Mogli by szanowni rozwinąć swoje poparcie, co sprawiło, że ten projekt jest taki dobry? Zakładam, że jesteście zaznajomieni z treścią projektu. 1. Czy można by było projekt wrzucać jako treść posta? 2. Czy projekt nie powinien zawierać najważniejszych założeń, a szczegółowe jak terminy i wymagania być wyznaczane przez uchwały? 3. Jak rozumiem hymn i dywizja zostaną wpisane przed przystąpieniem do głosowania, chyba że powołane zostaną specjalna ustawą, żeby nie trzeba było do tego zmieniać treści konstytucji? 4. W artykule 46, wydaje mi się że lepiej by brzmiało "nie później niż 5 dni" 5. Artykuł 46, nie określa ile czasu ma wyrażenie wotum zaufania 6. Czy nie powinniśmy określić wymogów na stanowisko Sędziego, skoro ma on je spełniać? 7. Nie chciało mi się dalej czytać ?
 6. Proszę sprawdzić teraz, wymusiłem połączenie https, gdyż po starym (niebezpiecznym http), nie było możliwości dzielenia sesji.
 7. Logowanie odbywa się poprzez forum, jeżeli jesteś zalogowany na forum, to będziesz zalogowany również na stronie głównej.
 8. Aktualizacja: - usunięto możliwość logowania przez stronę główną (nordata.pl) + ustawiono wspólną sesję dla strony i forum (możliwość taka powstała dzięki certyfikatowi SSL, który został zakupiony przez @Waksmanjakiś czas temu) + naprawiono wyliczanie siły głosu dla użytkowników, którzy mają dodane legalne klony
 9. Nie jest to zgodne z moją ideologia, jednak nie zamierzam protestować, gdyż to forum nie jest moim polem działalności (nie lubimy się z tym silnikiem forum). Co do wprowadzenia zaimków to, skoro już mają być praktycznie używane to powinny być również wyświetlane w wersji mobilnej forum.
 10. Co do strony Voxlandu to jest ona zaprojektowana przez Anastazję, a nie pobrany szablon z internetu. Co do interaktywności to prawda, tu już są potrzebne większe umiejętności i czas.
 11. Przepraszam za chwilę zwłoki, niestety nie dotarła do mnie informacja o wezwaniu na przesłuchanie. 1. Błędne wyliczenie siły głosu wynikało z błędnie postawionego znaku dodawania w kodzie aplikacji. 2. Tak, siła głosu była wyliczana błędnie (zaniżona) tylko dla osób, które bawią się klony (oficjalnie zatwierdzone i wprowadzone do systemu przez NKI), reszta głosów była wyliczona prawidłowo. 3. @Bolesław Kirianóo von Hohenburg(id: 14263) nie oddał głosu w glosowaniu o id 85 to jest "Wybory Prezydenckie 04/24"
 12. Czy Nordata naprawdę upadła tak nisko?
 13. Jak rozumiem, chodzi o kolonizację nowych ziem. Czy aby zdobywanie nowych pixeli, gdy już i tak się ma ich zbyt wiele, nie jest czymś co jest charakterystyczne dla yoyonacji? Czy nie można zajmować się terenami, które się ma? Świetnym przykładem jest Leocja, która ma bardzo małą powierzchnię, a jej aktywność potrafi być na najwyższym podium w rankingu aktywności. (Teraz to wiadomo, realioza?)
 14. Witam w Federacji Nordackiej, twoje dane zostały wprowadzone do akt ? Zalecane zalogowanie się do MBP, w celu utworzenia konta.
 15. Witam w Federacji Nordackiej, twoje dane zostały wprowadzone do akt ? Z powodu ostrej realiozy, wniosek musiał tyle czekać.