Jump to content
×
×
 • Create New...

Sheldon Anszlus Lovelace

Freutreggër
 • Posts

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Sheldon Anszlus Lovelace last won the day on March 25

Sheldon Anszlus Lovelace had the most liked content!

About Sheldon Anszlus Lovelace

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Podpis

Sheldon Anszlus Lovelace's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/17)

 • One Year In
 • Conversation Starter
 • Collaborator
 • Dedicated
 • Reacting Well

Recent Badges

41

Reputation

 1. Proponuję kopiować i wklejać kod źródłowy, wtedy na pewno będzie działać.
 2. Jak wspomniałem na Discordzie, ten błąd już nie powinien wystąpić, było to moje niedopatrzenie, że nie przekazywało id nowego prawa, jako parametru w przekierowaniu. Hmm tu już będzie grubsza sprawa z edytorem, zapisuje na #jutro 🤯 Problem występuje na urządzeniu mobilnym czy desktopie?
 3. Dziękuję za oznaczenie ♥️ doceniam, jednak chyba każdy może zgłosić tylko jedna nominacje, na daną pozycję, w takim razie proponuję moją osobę na Głowę Panstwa Roku ♥️
 4. Ile będą wisiały jeszcze reklamy na temat wyborów?
 5. Czy chodzi o XD? Gratulacje, wszystkim za dobrego wyniku i wysokiej frekwencji.
 6. Prace funkcjonalne nad systemem Dziennika Ustaw zostały zakończone. Wszelkie propozycje, błędy czy zażalenia są mile widziane. Jeżeli nie posiadasz uprawnień do dodawania praw w danej kategorii, a uważasz, że powinieneś je posiadać, zgłoś się do NKI, najlepiej tutaj: Wnioski i prośby NKI.
 7. Jak dla mnie ta idea klonów jest dziwna, Jeżeli ktoś chce tworzyć narrację, to może to robić swoim głównym kontem. Dziwnie by wyglądało prowadzenia narracji właściciel i klon, to już chyba choroba jakaś? Ale moim zdaniem jak przychodzi ktoś z zewnątrz i zobaczy na forum konta klony, to nie wiem czy będzie to zachęcający widok?
 8. Jestem Dyktatorem w końcu 😛 @Waksmanwysłałem Ci, żebyś sprawdził, a nie udostępniał jeszcze 😛
 9. Nie mają jeszcze podjętej decyzji, z tego co wnioskuje to raczej zostają, ale jak mają być na dole forum, to rozważają alternatywy.
 10. W sensie ja to robię hobbystycznie, a programowanie to nie jest moją mocną stroną. Po prostu mam śmieszna warstwę logiczna z modelem i chce ją oddzielić. Nie no ten tweeter to tylko w ramach nauki był 😛 Ogólnie to u mnie średnio z czasem, więc nic skomplikowanego nie wchodzi w grę. Oczywiście można napisać do mnie na Discordzie, jednak czasem trzeba poczekać na odpowiedź. Jedyna kwestią jest taka, że proponuję forum phpBB, bo ten silnik co jest tutaj to dla mnie katorga.
 11. Przepisze to co jest na czytelniejszy kod, bo się nie mogę połapać co ja tam napisałem 😛 muszę sobie rozpisać na kartce jak ten kod ma wyglądać, żeby było mi łatwiej. Posiadam domenę vnacja.pl, na której kiedyś coś będzie z mikro jak znajdę kiedyś czas, ale mogę utworzyć subdomenę np forum.vnacja.pl
 12. Osobiście mogę zaoferować miejsce na moim hostingu dla państw, które nie będą chciały pozostać. Darmowe fora są całkiem do kitu, a zdobyć później bazę danych to rzecz niemożliwa.
 13. Szanuję za Szaftera ❤️ Chyba jest to moje ulubione miasto w mikronacjach ❤️
 14. Dużo bardziej przemyślana inwestycją, pytanie jak to się wiąże z rozpoczętymi już pracami? Czy powstały już od Inek pokrywa się z nowymi założeniami?
 15. Oj nie jest, aż taki mały. Można powiedzieć, że jest wystarczający.