Jump to content
×
×
 • Create New...

Waksman

Main Admin
 • Posts

  3,444
 • Joined

 • Days Won

  187

Waksman last won the day on November 26

Waksman had the most liked content!

7 Followers

About Waksman

Citizen Identification Number

 • CIN
  2709210001

Recent Profile Visitors

3,404 profile views

Waksman's Achievements

 1. Szanowny Panie Spikerze, Wysoki Kongresie! Myślę, że mogę tu zabrać głos za nas wszystkich, za obywateli. Nie ma zgody nikogo w tym kraju na to, żeby służby wywiadowcze obcego państwa jakkolwiek ingerowały w nasze wewnętrzne sprawy, i kopały dołki na naszym własnym podwórku. To jest działanie, jakie musimy neutralizować za wszelką cenę w zarodku, gdy tylko je u nas wykryjemy. Nie rozumiem jednak zamysłu rządzących, którzy chcą takie działania wykrywać i od razu kierować osoby z nim związane do sądu. Szanowni państwo, zadaję to pytanie tu i teraz - jakiego sądu? Przez 3 miesiące waszych rządów nie pochyliliście się w ogóle nad kwestią sądownictwa, które w tej chwili leży. Leży, bo nie postanowiliście go podnieść, i ręczę za siebie, że pewnie nigdy go nie podniesiecie! To wasze gadanie to tylko i wyłącznie czcza gadka, która nie służy nikomu. Leżą sądy, leży gospodarka, leżą sprawy zagraniczne - zamiast zająć się najważniejszym wy postanowiliście zająć się czymś, o czym w ogóle nie macie pojęcia. Szanowni państwo, ta komisja to próba utworzenia neo-sądu pod władzą Konserwatystów, którzy chcą sami wymierzać sprawiedliwość niewygodnym jednostkom pod płaszczykiem domniemanej współpracy z ZKRR. Pytam się więc z tego miejsca - Panie prawie-powołany Premierze Kirianóo - Espadę będziecie teraz gonić po kraju za posiadanie czesnoradzkiego obywatelstwa?! To po prostu jakiś żart!
 2. Wy jesteście zdolni do wszystkiego. Wcisnęliście bez informacji do Muratyki jakieś obozy bandytów nie informując o tym ani mnie, ani Alberta, także wcale nie zdziwię się, jeśli zaczniecie tak ograniczać swobody obywateli II Federacji. Jesteście bandytami!
 3. Nordackie Konsorcjum Informatyczne od samego początku swojego istnienia wyznaje zasadę, że posiadanie kont-klonów jest zakazane. W przypadku Pana Repulijskiego zgoda została wyrażona, bo klon został odpowiednio opisany (nick oraz podpis), a także samo NKI zostało o tym fakcie poinformowane. W przypadku Pana Ziemiańskiego vel Czerepacha takich informacji nie było, stąd działanie prewencyjne. NKI oczekuje teraz na wyjaśnienia od Pana Ziemiańskiego.
 4. Odsyłam do wątku o klonach narracyjnych, a konkretnie do mojej wypowiedzi z dnia 7 sierpnia g. 8:41.
 5. Szef Nordackiego Konsorcjum Informatycznego Kaspar Venir Waksman-Dëter wzywa do złożenia wyjaśnień w trybie natychmiastowym Pana Henryka Ziemiańskiego, w związku z założeniem niezgłoszonego konta-klona @Aleksander Czerepach. Do czasu złożenia wyjaśnień i wyjaśnienia sytuacji konto-klon zostaje zablokowane. DW: @Henryk Ziemiański
 6. Z tej wypowiedzi wynika, że jeśli II FN urośnie kiedyś do rangi nordackiego mocarstwa, to ZKRR zrobi nam z czterech liter czerwoną jesień średniowiecza. Przynajmniej ja to tak interpretuję. Jeśli faktycznie tak jest to racją jest, że taka komisja naprawdę się przyda.
 7. Wystarczy dodać przepis, że jeśli żaden Kongresmen nie zgłosi się na Vajs-Spikera to pomija się ten punkt, a wtedy Spiker ma prawo w każdym momencie powołać zarządzeniem kogoś na Vajsa, albo np. w każdym momencie otworzyć ponowne zbieranie kandydatur.
 8. Jakiś link? Czy rząd posiada jakieś dowody lub informacje? Czy planuje się o postępach prac w komisji informować obywateli, czy rząd zrobi to tak jak z obozami dla uchodźców w Muratyce?
 9. Jako obywatel mam zapytanie do projektodawcy - po czym w ogóle wnosimy, że ZKRR instaluje u nas jakieś wtyki w celu wywołania rewolucji?
 10. Gdzie Muratyka nawiązuje do tych "niby Mazur"? Chętnie Pana wysłucham, ale może w innym wątku, bo Kongres to nie miejsce na takie rozmowy. Zanim odpowie na to pytanie Albert, ja pozwolę wyrazić sobie swoje zdanie na ten temat. Większa ilość Vajs-Spikerów pozwoli na większe pole manewru dla Spikera w sprawie wyznaczenia swojego zastępcy w przypadku nieobecności. Bo co jeśli ten jedyny Vajs-Spiker też będzie nieobecny, i nie będzie miał jak zastępować Spikera? Nikt nie powiedział, że tych Vajsów musi być pięciu, ale chociażby dwóch, żeby Spiker, w razie wypadku, miał jakąś alternatywę.
 11. Nie jestem już Kongresmenem co prawda, więc nie mam zamiaru się przypominać i łaskawie prosić Premiera o odpowiedź. Jej brak pokazuje tylko, jak bardzo niekompetentni ludzie rządzą naszym krajem. No ale, przecież nasze argumenty są pozamerytoryczne, jak to ktoś niedawno gdzieś tu powiedział 😉
 12. I jaki to ma sens? Co to da? I czym jest ta Polska?
 13. Bardzo słuszne podejście. @Tadeusz I Wielki, a co z wami? Zostajecie przy szorującej po mule wykresu walucie czy dołączacie się do naszej małej unii?