• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

A co gdyby tak zakazać teleportacji?


Waksman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Odgórne narzucanie i siłowe egzekwowanie nakazu to przeżytek. W ponowoczesności zmiany społeczne wprowadza się drogą „cząstkowej inżynierii społecznej”, czyli stopniowego przekonywania ludzi i stawiania drobnych kroków, a nie poprzez wielkie skoki, stany wyjątkowe i rewolucje.

Nagle się stałeś konserwatystą? Zapraszam do KK.

A tak serio, naprawdę to trochę świadczy jeżeli czyjeś obstawianie za swoim pomysłem i brak zmiany zdania po usłyszeniu twoich poglądów nazywasz chorobami psychicznymi. Ja wiem, Pietrow i Maciuś z Drimlandu się mocno wtyki w pamięć, ale bez przesady.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński
9 minut temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Nagle się stałeś konserwatystą? Zapraszam do KK.

Nie, wciąż pozostaję liberalnym demokratą. 🙂

10 minut temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

A tak serio, naprawdę to trochę świadczy jeżeli czyjeś obstawianie za swoim pomysłem i brak zmiany zdania po usłyszeniu twoich poglądów nazywasz chorobami psychicznymi.

Nie przeszkadzają mi niczyje poglądy, tylko próba siłowego ich narzucania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem że pomysł przepchnięcia tego przez radę ministrów wydaje się być i dla mnie dziwny i faktycznie stosowne byłoby raczej podanie go pod rozpatrzenie przez Kongres, w końcu po to on powstał. No ale jak chcecie go testować przez tydzień to sobie testujcie, akurat wolne sobie zrobię.

Nie chcę być tu nie miły ale już z koncepcji wiem że projekt mi nie przypadnie i nie mam tu czego roztrząsać.

  • Kocham to! 2

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Waksman, jeśli chcesz testować ten system - to zrób to w Muratyce. Większość jest przeciwna implementacji tego systemu i nie chcemy żeby siłą nam go narzucać na jakiś okres testowy.

Andrzeju, nie sądzisz, że nie wypada komuś zarzucać bycia zaburzonym? Rozumiem Twoje niezadowolenie - sam jestem wkurzony, że dochodzi do pogwałcenia zasad demokracji, ale to nie powód, by tak traktować drugiego człowieka...

  • Kocham to! 2

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński
17 minut temu, Leonid Repulijski napisał:

Andrzeju, nie sądzisz, że nie wypada komuś zarzucać bycia zaburzonym? Rozumiem Twoje niezadowolenie - sam jestem wkurzony, że dochodzi do pogwałcenia zasad demokracji, ale to nie powód, by tak traktować drugiego człowieka...

Czy wypada, czy nie wypada to zależy od konwencji na jaką się umówimy. Jak chcecie to mogę odciąć sobie język nienawiści i przyszywać go tylko w czasie podróży do krajów w których taki język jest propsowany. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Waksman zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij