• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

"Opcja Konserwatywna" na efeńskiej scenie politycznej


Rekomendowane odpowiedzi

Towarzyszu Romanow, ale po co mamy iść na Bastion, skoro mamy takie super forum...? Straciliście w moich oczach, mimo przeprosin.

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Ja tylko chciałbym zaznaczyć, że Bastion nie ma ambicji centralizacyjnych, nikogo nie namawia na przejście na swoje forum, a tak naprawdę to nie może prowadzić żadnej polityki, bo jest tylko forum i stroną na której działają chętne mikronacje. Bastion nie ma liderów, ani reprezentantów, a administracja ogranicza się tylko do administrowania. Proszę o tym pamiętać, by nie brać czyichkolwiek prywatnych wypowiedzi (lub wypowiedzi przedstawicieli poszczególnych państw działających na forum Bastionu) jako oficjalnych enuncjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"do czego nam Sarmacja w 2023 roku?" Dobre pytanie! Ja bym przemianował Sarmację na poligon wojskowy, nuklearny poligon wojskowy. Nie no żartuję. NAJBARDZIEJ zainteresował mnie postulat interwencji w Westlandzie. Chyba zapomnieliście, że to integralne terytorium Insulii! Która jest w Organizacji Bezpieczeństwa Państw Nordaty! Nie jestem pewny, czy interwencja obcych wojsk w terytorium Insulii jest komukolwiek potrzebna! Szczególnie jeśli jest tam obecnie konflikt wewnętrzny, należy go rozwiązać lokalnie a nie wprowadzać tam obce wojska! Dlaczego politycy z Federacji Nordackiej chcą grzebać w obcym państwie?

  • Nie lubię tego! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo im na to pozwolono? W sensie cała ta akcja ma przyciągnąć aktywność do Westlandu czy coś. Co za ironia losu, że Zbuntowana Prowincja tak się znowu przyczepiła do tej Insulii.

W ogóle jeszcze jedno. Kto ci powiedział, że FN chce anektować Repujerstan? Tobie naprawdę wydaje się, że zawracamy sobie głowę choćby wyrażeniem chęci zajęcia tego wypierdka? XDDDDD

  • Lubię to 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, AleksanderNovak napisał:

"do czego nam Sarmacja w 2023 roku?" Dobre pytanie! Ja bym przemianował Sarmację na poligon wojskowy, nuklearny poligon wojskowy. Nie no żartuję. NAJBARDZIEJ zainteresował mnie postulat interwencji w Westlandzie. Chyba zapomnieliście, że to integralne terytorium Insulii! Która jest w Organizacji Bezpieczeństwa Państw Nordaty! Nie jestem pewny, czy interwencja obcych wojsk w terytorium Insulii jest komukolwiek potrzebna! Szczególnie jeśli jest tam obecnie konflikt wewnętrzny, należy go rozwiązać lokalnie a nie wprowadzać tam obce wojska! Dlaczego politycy z Federacji Nordackiej chcą grzebać w obcym państwie?

W sumie to z poligonem wojskowym to bardzo dobry pomysł 😅 (to sarkazm)

Edytowane przez Tadeusz I Wielki

99886723298755545.png

Król Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Bo im na to pozwolono? W sensie cała ta akcja ma przyciągnąć aktywność do Westlandu czy coś. Co za ironia losu, że Zbuntowana Prowincja tak się znowu przyczepiła do tej Insulii.

W ogóle jeszcze jedno. Kto ci powiedział, że FN chce anektować Repujerstan? Tobie naprawdę wydaje się, że zawracamy sobie głowę choćby wyrażeniem chęci zajęcia tego wypierdka? XDDDDD

Ja również dołączam się do pytanie o Repujerstan, bo doszły mnie słuchy, że to podobno mój pomysł. @AleksanderNovak co cię wzięło na takie rozumowanie? Ja w programie swoje partii nawet ująłem, że chcemy z twoim krajem nawiązać przyjazne stosunki. O co więc chodzi? Czy to kolejna próba zrobienia z II FN nordackiego antagonisty?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może Harlin pozwolił na to, ale nie wiem. Poza tym nie powiedziałem nic o Repujerstanie w swoim poście, a już atakujesz słownie Repujerstan. W każdym razie nie wiem o co ci chodzi z tym, że FN chce zająć Repujerstan. Anonimowo ktoś mnie poinformował o tym, że jakiś kraj ma imperialistyczne zamiary wobec mojego kraju, ale nie wskazuje na nikogo palcem bo nie byłoby rozsądne dla żadnego państwa graniczącego z nim napastowanie Repujerstanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę że jakaś partia w FN chce nawiązać z Repujerstanem pozytywne stosunki bo mi też na nich zależy. Na nią dajcie swój głos! Wiem, wiem, jestem marną reklamą tej partii. Może FN chciałaby wstąpić do Organizacji Bezpieczeństwa Państw Nordaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, AleksanderNovak napisał:

Być może Harlin pozwolił na to, ale nie wiem. Poza tym nie powiedziałem nic o Repujerstanie w swoim poście, a już atakujesz słownie Repujerstan. W każdym razie nie wiem o co ci chodzi z tym, że FN chce zająć Repujerstan. Anonimowo ktoś mnie poinformował o tym, że jakiś kraj ma imperialistyczne zamiary wobec mojego kraju, ale nie wskazuje na nikogo palcem bo nie byłoby rozsądne dla żadnego państwa graniczącego z nim napastowanie Repujerstanu.

"Atakuję słownie Repujerstan", bo nie chcę wam zaśmiecać wątku o integracji Westlandu. Po prostu zacytuję:

obraz.png

Wzywam do ujawnienia anonimowego źródła. Nikogo nie powiesimy za szerzenie fejk niusów.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, AleksanderNovak napisał:

Bardzo się cieszę że jakaś partia w FN chce nawiązać z Repujerstanem pozytywne stosunki bo mi też na nich zależy. Na nią dajcie swój głos! Wiem, wiem, jestem marną reklamą tej partii. Może FN chciałaby wstąpić do Organizacji Bezpieczeństwa Państw Nordaty?

Koalicja Konserwatywna chce nawiązać jako FN relacje z Repujerstanem, o ile Repujerstan przestanie mieć paranoję o jakimś ataku. Ja wiem, jesteście w centrum Nordaty ale jakieś szczególnie strategiczne tereny to nie są.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ja mam jedną, ogromną prośbę - starajmy się wszystko pisać w jednym poście…

49 minut temu, AleksanderNovak napisał:

Może FN chciałaby wstąpić do Organizacji Bezpieczeństwa Państw Nordaty?

Jeśli OBPN zgodzi na przyjęcie nas, to czemu nie. Nie wiem jak działa przyjmowanie nowych członków organizacji, ale sądzę, że spróbować nie zaszkodzi.

  • Kocham to! 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę na tyle miły, że uznam powyższą wypowiedź za nieśmieszny żart i ponowie moje zarzuty i wezwanie do ujawniania anonimowego źródła.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, AleksanderNovak napisał:

NAJBARDZIEJ zainteresował mnie postulat interwencji w Westlandzie. Chyba zapomnieliście, że to integralne terytorium Insulii! Która jest w Organizacji Bezpieczeństwa Państw Nordaty! Nie jestem pewny, czy interwencja obcych wojsk w terytorium Insulii jest komukolwiek potrzebna! Szczególnie jeśli jest tam obecnie konflikt wewnętrzny, należy go rozwiązać lokalnie a nie wprowadzać tam obce wojska! Dlaczego politycy z Federacji Nordackiej chcą grzebać w obcym państwie?

Bro, twój Repujerstan zainterweniował sam w tym konflikcie, a wytykasz same zamiary interwencji innym? Kupiłeś sprzęt wojskowy za pieniądze państwowe. To że Rosja wynajmie najemników do inwazji na Polskę nie oznacza, że Rosja nie ma nic do czynienia z taką inwazją.

 

PS.: Jestem w pełni za przystąpieniem II FN do OBPN. Może byłoby to impulsem w kierunku centralizacji wojsk efenu?

Edytowane przez Kamiljan de Harlin
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Świetnie, na dniach przedyskutujemy to w partii i ogłosimy decyzję.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został pan przyjęty do Opcji Konserwatywnej, gratulacje.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
1 godzinę temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Został pan przyjęty do Opcji Konserwatywnej, gratulacje.

Wow. Nawet nie bolało. A kto zasiadł w komisji weryfikacyjnej czy tam rekrutacyjnej? 😛 Jak się rozłożyły głosy? Kto należy też do Opcji Konserwatywnej? Tzn. pełną listę Konserwatystów bym chciał uzyskać, jeżeli jest taka możliwość. 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Hieronim Bryz napisał:

Wow. Nawet nie bolało. A kto zasiadł w komisji weryfikacyjnej czy tam rekrutacyjnej? 😛 Jak się rozłożyły głosy? Kto należy też do Opcji Konserwatywnej? Tzn. pełną listę Konserwatystów bym chciał uzyskać, jeżeli jest taka możliwość. 😛 

Głosowanie to akurat nasza prywatną zmiana, ale mogę obiecać że przy kolejnym chętnym będziesz mógł pan głosować jako członek. Partia składa się ze mnie, z pana, z @Tadeusz I Wielki, z @Bolesław Lwie Serce i@Alastor Brodzicki

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że wiodącym głosem PD jest pan Piotr Romanow.. a nie, zdezerterował.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij