• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

NKI - informacje


Rekomendowane odpowiedzi

Uznałem, że nie jest to sprawa na tyle ważna, że trzeba to wszem i wobec ogłaszać. To takie ciche przyzwolenie na tworzenie kont narracyjnych. Aczkolwiek żeby to wszystko miało ręce i nogi na dniach pojawi się stosowna informacja z instrukcją, jak należy takie konta zakładać i prowadzić.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJA NKI:

Do systemu rang dodano trzy nowe rangi:

Większy Mistrzunio.png  Mały król.png  Maszyna do postów.png

Większy Mistrzunio - Mały król - Maszyna do postów
za kolejno
15 000 punktów - 20 000 punktów - 30 000 punktów

Punkty zbiera się za pisanie postów, tworzenie wątków i otrzymywanie reakcji pod postami. Postęp naszego poziomu możemy sprawdzić w menu rozwijanym poprzez kliknięcie na nasz nick w prawym górnym rogu.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze trochę i bym został Weteranem czy kimś i osiągnąłbym spełnienie...

  • Haha 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dislike.png

Nie lubię tego! Teraz możecie powiedzieć to wprost dając pod postem nową reakcję, której ikonkę widzicie powyżej. Powiedz to głośno, nie duś tego w sobie! NIE LUBIĘ TEGO!
Disclaimer: Dodanie tej reakcji pod postem odejmie 1 punkt reputacji jego autorowi.

  • Nie lubię tego! 2

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie zniesiono cenzurę poprawności politycznej na forum ❤️

Tak, nie lubię postępowców i teraz będę mógł to wyrazić!

  • Lubię to 1
  • Nie lubię tego! 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

INFORMACJA NKI:

Dokonano aktualizacji linków w menu oraz obrazka i informacji zawartych w stopce forum. Oprócz tego trwa dostosowywanie strony głównej - zmiana niektórych tekstów oraz aktualizacja modułu głosować w Kongresie.

  • Lubię to 1
  • Kocham to! 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROŚBA NKI DO WŁADZ PROWINCJONALNYCH
wg rozdzielnika: @Albert Fryderyk de Espada @Bolesław Kirianóo von Hohenburg @Leonid Repulijski

Szanowni Państwo!
Wydział ds. strony głównej Nordackiego Konsorcjum Informatycznego zwraca się z uprzejmą prośbą o przygotowanie krótkich (zawierających około 20 słów) tekstów opisujących prowincje wraz z jednym zdjęciem przedstawiającym ich krajobraz, architekturę, cokolwiek.

Z głębokim szacunkiem oraz wyrazami najwyższej estymy, zwracam się do Państwa, prosząc o łaskawą odpowiedź, która niechaj zagoszczona będzie w naszych rękach przed nadejściem doniosłego dnia 25 sierpnia w roku bieżącym.

Benjamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klindońska Republika Technokratyczna to rozwinięty technologicznie i gęsto zalesiony kraj. Pod zaborem brodryjskim w latach 2014-2023, a obecnie prowincja II FN. Obejmuje swoją opieką anarchistyczne terytorium Noklezji.

spacer.png

Edytowane przez Leonid Repulijski

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Okupacja - czasowe zajęcie przez siły zbrojne jakiegoś państwa lub ich grupy terytorium innego państwa.

Np. Polska nie była w XIX w. pod okupacją Rosji, Niemiec i Austrii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Okupacja - czasowe zajęcie przez siły zbrojne jakiegoś państwa lub ich grupy terytorium innego państwa.

Np. Polska nie była w XIX w. pod okupacją Rosji, Niemiec i Austrii. 

Ma Pan rację. To jakie określenie zamiast tego? Zabory? Zawojowanie? Aneksja?

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Chyba zabór będzie najbardziej pasował, jeśli chce Pan zachować negatywny wydźwięk. "Pod panowaniem Brodryjskie" brzmiałoby bardziej neutralnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imperium Kiriańskie to mikronacja działająca od 2021. Jest państwem skrajnie multinarodowym i kultywuje tradycje państw takich jak Abachazja, Uhraina, Rohan czy Kugaria.

100365773012207865.jpg

 

  • Lubię to 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NKI informuje:

Do forum została dodana opcja banowania użytkowników z wątków. Opcja znajduje się na górze widoku wątku pod przyciskiem "Zarządzanie banami". Tam można wybrać użytkownika do bana i czas jego trwania, a także wpisać powód. Na tą chwilę tę opcję posiada @Szef NKI, @Pracownik NKI oraz @Spiker.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hieronim Bryz napisał:

Na jakiej podstawie są nadawane bany?

Nie ma prawa, które reguluje nadawanie takich banów. Nie ma jednak prawa, które zakazuje je nadawać. NKI wierzy w trzeźwość Kongresu, który, mamy nadzieję, ureguluje tę kwestię w przyszłości.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
5 minut temu, Waksman napisał:

Nie ma prawa, które reguluje nadawanie takich banów. Nie ma jednak prawa, które zakazuje je nadawać. NKI wierzy w trzeźwość Kongresu, który, mamy nadzieję, ureguluje tę kwestię w przyszłości.

Nadzieja matką głupich i rozumiem, że Szanowny chce do takich należeć? Ok, nie ma sprawy. Wiedz, że wprowadzając ten mechanizm występujesz przeciwko ludziom. Pal licho mnie, ale innym także. Federacja Nordacka staje się opresyjna dla swoich własnych obywateli... Niezmiennie życzę powodzenia w praktykach sarmacko-dreamlandzkich. 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hieronim Bryz napisał:

Nadzieja matką głupich i rozumiem, że Szanowny chce do takich należeć? Ok, nie ma sprawy. Wiedz, że wprowadzając ten mechanizm występujesz przeciwko ludziom. Pal licho mnie, ale innym także. Federacja Nordacka staje się opresyjna dla swoich własnych obywateli... Niezmiennie życzę powodzenia w praktykach sarmacko-dreamlandzkich. 😄 

Wykluczono cię z jednego posiedzenia - skąd wiesz, że za chwile nie pozwolą ci wrócić? Nie wiesz tego. No ale wiadomo, myśl sobie co tam chcesz 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
2 minuty temu, Waksman napisał:

Wykluczono cię z jednego posiedzenia - skąd wiesz, że za chwile nie pozwolą ci wrócić? Nie wiesz tego. No ale wiadomo, myśl sobie co tam chcesz 😄

Ale żebyś Ty ulegał reżimowi insulijskiemu... 😛 Myślałem, że trzymasz sztamę z Federacją Nordacką i Muratyką. 😄 😄 Dałeś broń małpom. Rozumiem, że poszedłeś za moją radą, aby oddać władze makakom? 😄 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hieronim Bryz napisał:

Ale żebyś Ty ulegał reżimowi insulijskiemu... 😛 Myślałem, że trzymasz sztamę z Federacją Nordacką i Muratyką. 😄 😄 Dałeś broń małpom. Rozumiem, że poszedłeś za moją radą, aby oddać władze makakom? 😄 😄 

Nordackie Konsorcjum Informatyczne umożliwia instytucjom federalnym na utrzymanie porządku, który na tą chwilę ustalany jest przez włodarzy danych instytucji. To, że tak korzystają z tych narzędzi to nie moja wina 🤷‍♂️

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
2 minuty temu, Waksman napisał:

Nordackie Konsorcjum Informatyczne umożliwia instytucjom federalnym na utrzymanie porządku, który na tą chwilę ustalany jest przez włodarzy danych instytucji. To, że tak korzystają z tych narzędzi to nie moja wina 🤷‍♂️

Ale to Ty wykonałeś egzekucję... Wykonaj ją chociaż poprawnie i chcę widzieć ten wątek będąc zalogowanym... Widzę, że załączyła Ci się totalna obojętność. Co ma być, to będzie... Niewinni ludzie ucierpią znając reżim insulijsko-sarmacki i to będzie wina @Szef NKIoraz tych porypańców, którym wręczyłeś broń bez prawa do niej. 😄 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Hieronim Bryz napisał:

Ale to Ty wykonałeś egzekucję... Wykonaj ją chociaż poprawnie i chcę widzieć ten wątek będąc zalogowanym... Widzę, że załączyła Ci się totalna obojętność. Co ma być, to będzie... Niewinni ludzie ucierpią znając reżim insulijsko-sarmacki i to będzie wina @Szef NKIoraz tych porypańców, którym wręczyłeś broń bez prawa do niej. 😄 😄 

Awykonalne jest zbanowanie kogoś z wątku i umożliwienie mu przeglądania go. Nie ma czegoś takiego jak "ban połowiczny". Jak się wylogujesz to będziesz mógł sobie poczytać 😉

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
14 minut temu, Waksman napisał:

Awykonalne jest zbanowanie kogoś z wątku i umożliwienie mu przeglądania go. Nie ma czegoś takiego jak "ban połowiczny". Jak się wylogujesz to będziesz mógł sobie poczytać 😉

A czy w pewnym momencie dasz mi na moją prośbę bana na całą Federację Nordacką? 😄 😄 Po co się bawić w połówki. 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hieronim Bryz napisał:

A czy w pewnym momencie dasz mi na moją prośbę bana na całą Federację Nordacką? 😄 😄 Po co się bawić w połówki. 😛 

To nie tak działa 😉

 

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
1 minutę temu, Waksman napisał:

To nie tak działa 😉

 

Dostaniesz realne pieniądze za wykonanie mojej egzekucji na całość Federacji Nordackiej. 😛 Wiesz ile ludzi będzie się cieszyć? Uszczęśliwisz ich! 😄 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Hieronim Bryz napisał:

Dostaniesz realne pieniądze za wykonanie mojej egzekucji na całość Federacji Nordackiej. 😛 Wiesz ile ludzi będzie się cieszyć? Uszczęśliwisz ich! 😄 😄 

Nie przyjmuję łapówek. Możesz spać spokojnie 😉

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij