• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

#AkcjaDemuratykanizacja


Rekomendowane odpowiedzi

Ja przepraszam bardzo, ale co wy za kit nam wciskacie? Zapisaliśmy się do II Federacji Nordackiej równych narodów, a nie do II FN zdominowanej przez krypto-muratyckie wpływy!

Nie dość, że korzystamy z poczty muratyckiej, a nie efeńskiej, to jeszcze odnośnik do dziennika ustaw w panelu nawigacyjnym przekierowuje na serwis muratycki! Jakby tego było mało, to forum czasami zrzuca swoją fałszywą maskę i pokazuje prawdziwe oblicze, tak jak poniżej:

image.png.c8bc19a19f6a5b1bcf8c7ca54c31e6dc.png

  • Kocham to! 2

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ale wpierw trzeba pamiętać że forum IIFN uprzednio należało do Muratyki, stosowne zmiany pewnie będą wprowadzane z czasem i raczej nie ma powodu do niepokoju. 

Co prawda zawsze mi się wydawało że obrażanie gospodarza uchodzi bynajmniej za nieprzyzwoite. 
Tym bardziej stosowne wydawać by się mogło poproszenie lub zawnioskowanie w sprawie tych zmian które bagatela nie zmieniały się od początku istnienia tego forum, przez IV Republikę i UN na IIFN kończąc wiec trochę nie dziwi mnie że nikt o tym nie pamiętał.

Tak czy owak zamiast od razu rzucać oskarżenia i żądać można byłoby zachować się jak osoba posiadająca podstawowe obycie w społeczeństwie i po prostu elegancko i uprzemnie zaznaczyć że trzeba zmienić/aktualizować to i owo.

W końcu jesteśmy cywilizowanymi ludźmi i potrafimy normalne rozmawiać prawda?

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę zgoła inne wrażenie. Leonid po prostu w ironicznej (mam nadzieję) formie nawołuje do efenizacji forum, co jako członek NKI aprobuję, ale nie wiem czy mam odpowiednie uprawnienia (pewnie nie). Myślę, że nikt tu nikogo nie obraża, zwłaszcza, że nie ma kogo, bo Muratyka gospodarzem nie jest 😜. Gospodarzem jest NKI a zwłaszcza jego szef, który opłaca serwer. Za czasów UN  przymykałem na to oko, bo faktycznie można było uznać Muratykę za gospodarza, ale teraz nie.

  • Kocham to! 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy tutaj aprobuje efenizację w końcu po coś to państwo powstało. Nie mniej jednak skoro jest się już tu i pełni się jaką funkcję wymaga się przynajmniej odrobinę kultury a ja jako koribijczyk ale też muratykanin mogę poczuć się personalnie urażony gdy z ust poważnego (jak mi się wydaje) polityka padają słowa wymierzone bezpośrednio w moją ojczyznę wyraźnie negatywnie nacechowane i przesiąknięte coraz bardziej jakąś fobią przed muratyką i jej rzekomymi wpływami a największym złym i twarzą tej konspiracji został już okrzyknięty @Waksman.

  • Lubię to 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzyszu Prezydencie Muratyki,

kiedy ja żadnego złego słowa nie powiedziałem na Towarzysza Waksmana, więc skąd takie uprzedzenia? Mówię tylko, że na moje oko, forum w obecnym stanie sprawia wrażenie objętego krypto-muratyckimi wpływami... So much for the tolerant Partia Demokratyczna, hm?

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciężko żeby forum muratyki nie było nią przesiąknięte skoro nasz kraj się na nim mieści od dłuższego czasu. Teraz jeżeli mowa o tolerancji to dlaczego wszystkim to nagle tak bardzo zaczęło przeszkadzać że aż trzeba organizować akcje demuratykanizacjne i żądać natychmiastowego wyplewienia tego. Nastąpiło by to prędzej czy później tym bardziej nie było potrzeby walenia pięścią w stuł i żądania wyrzucenia tego natychmiast.

Wystarczyło by po prostu zrobić to uprzejmie a każdy bez wyjątku by to zaaprobował gdyż tak jest naturalna kolej rzeczy. Zamiast tego wybrano drogę straszenia wszystkich Muratyką i Waksmanem gdyż tak właśnie świadczą wszystkie te hasła, #AkcjaDemuratykanizacja #Kłamstwa Waksmana.

  • Lubię to 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Fakt ale wpierw trzeba pamiętać że forum IIFN uprzednio należało do Muratyki, stosowne zmiany pewnie będą wprowadzane z czasem i raczej nie ma powodu do niepokoju. 

Co prawda zawsze mi się wydawało że obrażanie gospodarza uchodzi bynajmniej za nieprzyzwoite. 
Tym bardziej stosowne wydawać by się mogło poproszenie lub zawnioskowanie w sprawie tych zmian które bagatela nie zmieniały się od początku istnienia tego forum, przez IV Republikę i UN na IIFN kończąc wiec trochę nie dziwi mnie że nikt o tym nie pamiętał.

Tak czy owak zamiast od razu rzucać oskarżenia i żądać można byłoby zachować się jak osoba posiadająca podstawowe obycie w społeczeństwie i po prostu elegancko i uprzemnie zaznaczyć że trzeba zmienić/aktualizować to i owo.

W końcu jesteśmy cywilizowanymi ludźmi i potrafimy normalne rozmawiać prawda?

No dobra, ale Muratyka jest gospodarzem tylko dlatego, że reszta się na to zgodziła. Zawsze II FN mogło postawić nowy hosting, nowe forum, nowe wszystko, zamiast przerabiać to, co już było. A zresztą, w sumie to mnie to nie obchodzi, tak tylko sobie mącę xD  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale osoby, które narzekają na elementy muratyckie w forum, nie mają żadnego związku z reklamą pod hasłem #KłamstwaWaksmana, którą wynajął Piotr Jankowski. Dlaczego zrownuje Towarzysz wszystkich nieprzychylnych Demokratom ludzi w jednolitą masę, hmm? Kolejna generalizacja z Towarzysza strony.

Wiesz Pan co, odpuszczę sobie z dalszym narzekaniem w tej kwestii, bo zaczęli nam się zbierać niewtajemniczeni w temat obserwatorzy, biorący każde słowo na forum śmiertelnie poważnie.

Nie wypadało tak agresywnym tonem komunikować potrzeby efenizacji systemów informatycznych - przyznaję się do błędu. A Muratykę i Towarzysza Waksmana darzę szacunkiem.

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Leonid Repulijski - klon napisał:

Ja przepraszam bardzo, ale co wy za kit nam wciskacie? Zapisaliśmy się do II Federacji Nordackiej równych narodów, a nie do II FN zdominowanej przez krypto-muratyckie wpływy!

Nie dość, że korzystamy z poczty muratyckiej, a nie efeńskiej, to jeszcze odnośnik do dziennika ustaw w panelu nawigacyjnym przekierowuje na serwis muratycki! Jakby tego było mało, to forum czasami zrzuca swoją fałszywą maskę i pokazuje prawdziwe oblicze, tak jak poniżej:

To nie są żadne "muratyckie wpływy" tylko zwykłe niedopatrzenie ze strony NKI, za co serdecznie przepraszam.

Dementuję również ten fałszywy pogląd, jakoby "Muratyka była gospodarzem forum". Jedyne co forum ma wspólnego z Muratyką to to, że kiedyś było to jej forum państwowe, ale teraz, właśnie tak, nim nie jest. Żadna prowincja składowa nie jest tu dla nikogo gospodarzem. Jest nim Nordackie Konsorcjum Informatyczne, które należy do mnie wyłącznie ze względu na to, że pracuje ono na serwerze zarządzanym i opłacanym przeze mnie WYŁĄCZNIE.

Także proszę państwa, a konkretnie @Leonid Repulijski - klon i @Alfred Fabian von Tehen-Dżek - forum II Federacji Nordackiej jest forum II Federacji Nordackiej, a nie forum II Federacji Nordackiej, która gości w Muratyce. To zwykły fake news 🙂

Smuci mnie wybitnie fakt, że II FN zaczyna się dokładnie tym samym, czym skończyło się I FN - szczuciem na Muratykę i jej obywateli, szczególnie mnie. Czy to tak chcemy się bawić? Nie mówię tu, że teraz polecimy z Albertem i ogłosimy secesję, bo z tego, mam nadzieję, wszyscy już wyrośliśmy, ale no na Boga. Bawimy się wspólnie w jeden kraj, a tak szczujemy po sobie? Walka polityczna walką polityczną, ale znajmy granice.

NKI, a konkretnie Referat ds. forum państwowego zajmie się wkrótce aktualizacją linków i stopki. Pozdrawiam.

  • Kocham to! 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam również, myślę że można zamknąć temat zanim spekulacje osiągną wyższy poziom.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Waksman napisał:

Także proszę państwa, a konkretnie @Leonid Repulijski - klon i @Alfred Fabian von Tehen-Dżek - forum II Federacji Nordackiej jest forum II Federacji Nordackiej, a nie forum II Federacji Nordackiej, która gości w Muratyce. To zwykły fake news 🙂

 

O nie, jak to w ogóle możliwe O.o Jestem w szoku normalnie

  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się lekką przesadą tak agresywne pospieszanie NKI. Podnoszona przez @Leonid Repulijski - klon kwestia nie jest w żaden sposób szczególnie pilna ani szczególnie istotna. Myślę że lepiej byłoby dać NKI pracować w spokoju, bo robi ono (a w szczególności @Waksman) kawał dobrej roboty czego najlepszym dowodem jest fakt jak świetnie działa i wygląda forum na którym mam przyjemność pisać te słowa (w mojej skromnej opinii najlepsze ze wszystkich mikronacyjnych forów).

image.png.c1a42a2791c001105e2315f333dc6455.png100464293790614696.png 1021.png 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Waksman zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij