• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Obywatel Federacji
    820
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

49

Ostatnia wygrana Bolesław Kirianóo von Hohenburg w dniu 27 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Bolesław Kirianóo von Hohenburg punkty reputacji!

4 obserwujących

O Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Ostatnie wizyty

2 096 wyświetleń profilu

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Podpis

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

Osiągnięcia Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Mentor

Mentor (12/17)

• Maszynka do pisania
  • Popularny
  • Roczek
  • Miesiąc później...
  • Oddany

Najnowsze odznaki

362

Reputacja

1. Zgadzam się z przedmówcą. Opcja Konserwatywna, wcześniej działająca w Kirianii pod nazwą Zjednoczona Prawica Imperium zawsze stawiała na odwieczne nordackie wartości: wolność i tradycję. Obie te wartości są nierozerwalnie połączone: ustanowione wolności muszą wynikać z tradycji, bo w innym przypadku zostaną zmiecione przez pierwszy lepszy rząd, a tradycja musi opierać się na wolności, aby nie przemieniła się w reżim. Marihuana zażywana jest również dlatego, iż stanowi "zakazany owoc", wobec czego proponuję przynajmniej tą jedną przesłankę do "jarania" zlikwidować, legalizując miękkie narkotyki.
  2. Nie jest to prawdą, panie Dymarski. Przedstawiam szybką analizę opierającą się na umiejętności czytania. Proszę nie udawać - to Pan jako jedyny utrzymuje, że to stanowisko Koalicji Konserwatywnej. To naprawdę nie jest wstyd poprawić pomyłkę, jeżeli ona zajdzie w trakcie pisania artykułu. Ja chętnie umówiłbym się na nieco większy wywiad i być może wyjaśnił podejście Koalicji względem wielu kontrowersyjnych kwestii, jednak dopiero wtedy, kiedy poprawią się standardy dziennikarskie Nadmorzyckich pisarzy, bo na chwilę obecną nie można omawianego artykułu nazwać "stosownym".
  3. Pod samolotem czeka już Wicepremier Federacji Nordackiej, Bolesław Kirianóo von Hohenburg. Gdy Ojciec Święty zbliża się wraz ze świtą do polityka, całuje rękę Jego Świętobliwości, wymieniają kilka oficjalnych uprzejmości na spółkę z Premierem FN, @Leonid Repulijski, po czym Sługa Sług Bożych zostaje zaproszony do gmachu samego Lotniska im. Arisa Kostasa, po drugiej stronie którego czekać ma na nich rządowa limuzyna. Ruch w samym lotnisku jest ograniczony w związku z wizytą, a pracownicy obiektu pracują tak sumiennie, jak nigdy dotąd, czując na sobie wzrok państwowych decydentów.
  4. Oczywiście, że ma. Mówiąc "Kłamstwo i manipulacja" mam na myśli oczywiście, redakcję.
  5. Kłamstwo i manipulacja. Pan Ziemiański nie otrzymał żadnych możliwości mówienia w imieniu całej Koalicji Konserwatywnej. Czy mógł się wypowiadać w imieniu swojej partii, UPO, nie wiem, bo w niej nie jestem, proszę jednak o poprawienie kłamliwego tytułu i treści. Koalicja Konserwatywna jako blok polityczny wciąż dyskutuje nad tą kwestią i kto wie, być może ostateczny wynik będzie inny niż poglądy Pana Ministra. Edit: Na początku artykułu ma Pan powtórzenie, ot takie (niezłośliwe) spostrzeżenie od kolegi po fachu 🙃
  6. Kirianex Ślunsk to jedna z spółek-córek Kirianex Inc., zajmuje się wydobyciem węgla na masową skalę, głównie w regionie Żelabra. Rozwój tej spółki rozpoczął się na początku 2024 wraz z przejęciem przez Bolesława Kirianóo von Hohenburga pierwszej kopalni węgla w małej żelabrańskiej wiosce o nazwie Ślunsk. Kopalnia ta przypadła mu w spadku od dalekiego wuja z Sarmacji. Wraz z pojawieniem się Wielkiego Systemu Gospodarczego K. Ślunsk próbuje swoich sił w tej bezwzględnej kapitalistycznej rozgrywce.
  7. Tymczasowy współprzewodniczący Opcji Konserwatywnej również się melduje. Proponuję przejść już do pierwszego z ważnych tematów, a reszta, miejmy nadzieję, dołączy do nas w dyskusji. Jakie macie Towarzysze-Koalicjanci zdanie na temat marihuany (chodzi o legalizację - to że fajnie po niej kopie to wiemy)?
  8. Tylko, że nie. Nawet gdy jestem zalogowany na forum odsyła mnie na stronie głównej do niego, a jak wracam na główną to nie jestem wcale zalogowany.
  9. Jak dla mnie herb byłby idealny, gdyby zgodnie z propozycją @Waksman zamknąć biały pasek. Wtedy możemy przyklepywać.
  10. Szanowne Nordackie Konsorcjum Informatyczne, proszę o przydzielenie mi, jako Spikerowi, uprawnień do unieważniania głosowań w Kongresie oraz uprzejmie informuję o błędzie, przez który logując się na stronę główną przerzuca nas na forum.
  11. Wedle mojej interpretacji przychylenie się zdecydowanie jest formą poparcia. Chętnie usunąłbym i stworzył jeszcze raz głosowanie, ale... nie mam uprawnień. Sprawę zaraz zgłaszam do NKI razem z błędem logowania na stronie głównej.
  12. Przychylam się do wniosku, w związku z czym debatę kończę. Przechodzimy do głosowania, które dzięki zażegnaniu problemów z uprawnieniami przeprowadzaimy na stronie nordata.pl. Głosować można, jak zawsze, ZA, PRZECIW lub WSTRZYMUJĘ SIĘ. Czas głosowania został ustawiony na maksymalne ustawowo 72 godziny, ale zakończy się rzecz jasna wraz z zagłosowaniem wszystkich @Członek Kongresu.
  13. Tak, bo w żywotnym interesie władz FN jest dyskusja nad tym, czy możecie sobie zajarać za rogiem.