• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Marsz Przeciw Lewactwu w Achkovie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • NIO: 1609230033

  • NIO: 1609230033

    74009378_images-2024-05-15T171158_965.jpeg.2703a01ed0f5edaebd2385d92ab9b82e.jpeg

    Dzisiaj, w godzinach popołudniowych w Achkovie odbył się Marsz Przeciw Lewactwu, którego miejsce przeniesiono wcześniej z Zwierzogrodu. Według władz Komarchii Nordackiej, w marszu uczestniczyło kilka tysięcy osób, które chciały zaprotestować lewicowym wpływom w II Federacji Nordackiej. 

    1595411154_pobrane(100).jpeg.415531deeee944e386195a34ece419d6.jpeg

    Gdy tłum doszedł pod siedzibę Namiestnika Komarchii Nordackiej, pojawił się Henryk Ziemiański, szef Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej, który przy oklaskach wziął mikrofon i zaczął swoje przemówienie. 

    - Jesteśmy tutaj, aby zaprotestować przeciwko lewackim wpływom w naszym kraju. Czas pozbyć się Waksmana i Nordackie Konsorcjum Informatyczne oddać w ręce ludu, gdyż rządy jednego człowieka w administracji sprawiają, że forum de facto znajduje się pod jego kontrolą. Jeśli nasze postulaty nie zostaną spełnione, podejmiemy radykalne kroki. - rozpoczął mówić Henryk Ziemiański. 

    W swym wystąpieniu odwołał się także do opublikowanego przez siebie Manifestu Ziemiańskizmu, który uznał za zbawienie dla Nordaty. 

    - Ten manifest jest zbawieniem dla Nordaty, a także dla tych, którzy są gotów dla niej walczyć. Nasze państwo jest w łapskach lewactwa, ale być może niedługo będzie zarządzane przez wolnych ludzi. - mówił Ziemiański.. 

    Po przemówieniu Ziemiańskiego tłum ruszył pod Pałac Prezydencki, gdzie było słychać okrzyki Lewactwo Won!, a także Wielka Narodowa Nordata! Po zakończeniu marszu Henryk Ziemiański odbył konferencję prasową i fotografował się z zwolennikami. 

     

    • Kocham to! 1

    Henryk Ziemiański 

    Minister Sprawiedliwości 

    Namiestnik Komarchii Nordackiej 

    Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

    II Prezydent II Federacji Nordackiej 

    1260.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Oliwier Dymarski

    Dobrze, że nie dotarła do mnie informacja o marszu, obrzucałbym was psim kałem. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  • NIO: 1609230033

  • NIO: 1609230033

    Nie wiem jak Pan by to zrobił. Marszu pilnowała prywatna firma ochroniarska, której pracownicy byli uzbrojeni i byli przygotowani na takie typu incydenty. 

    Henryk Ziemiański 

    Minister Sprawiedliwości 

    Namiestnik Komarchii Nordackiej 

    Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

    II Prezydent II Federacji Nordackiej 

    1260.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    41 minut temu, Oliwier Dymarski napisał:

    Dobrze, że nie dotarła do mnie informacja o marszu, obrzucałbym was psim kałem. 

    Peace nad love, no chyba że ktoś się ze mną nie zgadza. Wtedy jest kirymotalibem, moherowcem i można go kałem obrzucać ?

    Bolesław Kirianóo von Hohenburg

    Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

    1174.png100464293790614696.png

    "Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    Godzinę temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

    Peace nad love, no chyba że ktoś się ze mną nie zgadza. Wtedy jest kirymotalibem, moherowcem i można go kałem obrzucać ?

    Love na pewno, ale peace? Dlaczego my mamy być "peace" w stosunku do ludzi, którzy do nas są "no-peace"? Jeśli ktoś oczekuje naszego szacunku, musi szanować nas. W drugą stronę to oczywiście działa tak samo, tylko nasza próba wyrażania szacunku jak zwykle kończy się czym takim. Dramat.

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Oliwier Dymarski
    44 minuty temu, Waksman napisał:

    Love na pewno, ale peace? Dlaczego my mamy być "peace" w stosunku do ludzi, którzy do nas są "no-peace"? Jeśli ktoś oczekuje naszego szacunku, musi szanować nas. W drugą stronę to oczywiście działa tak samo, tylko nasza próba wyrażania szacunku jak zwykle kończy się czym takim. Dramat.

    Dokładnie tak myślę.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  • NIO: 1412210018

  • NIO: 1412210018
    1 godzinę temu, August de la Sparasan napisał:

    "Nie dla zbrojenia Ukrainy"? I to protest przeciwko lewicowym wpływom w Federacji? Dziwnie niespójne te hasła.

    Może protestujący wiedzą coś czego my nie wiemy? Może wiedzą o jakiejś tajnej uhraińskiej (bo to oczwyste że musiało im chodzić o Uhrainę, no bo chyba nie mają oni ma myśli Ukrainy w RON) partyzantce finansowanej po cichu przez to całe mityczne lewactwo? To chyba wymaga jakiegoś zbadania!

     

    (Uciekając: Jakby Komisja pytała to ja absolutnie nic nie wiem!)

    • Kocham to! 1
    • Wow 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    3 minuty temu, Joahim von Ribertrop napisał:

    (Uciekając: Jakby Komisja pytała to ja absolutnie nic nie wiem!)

    No no, lepiej uważajcie Towarzyszu, bo jeszcze was z tego Voxlandu na siłę ściągną, a wtedy nawet wam żonka nie pomoże! ?

    • Kocham to! 1

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Co to za konserwatyści, którzy nawet nie potrafią poprawnie zapisać słowa Uhraina? Dlaczego Ci, którzy na sztandarach mają obronę państwa, chcą rozbrojenia stolicy? Dlaczego tolerancyjna lewica chce obrzucać odchodami ludzi z którymi się nie zgadza?

    To nie jest normalny kraj.

    image.png.c1a42a2791c001105e2315f333dc6455.png100464293790614696.png 1021.png 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Oliwier Dymarski
    4 minuty temu, Piotr Jankowski napisał:

    Co to za konserwatyści, którzy nawet nie potrafią poprawnie zapisać słowa Uhraina? Dlaczego Ci, którzy na sztandarach mają obronę państwa, chcą rozbrojenia stolicy? Dlaczego tolerancyjna lewica chce obrzucać odchodami ludzi z którymi się nie zgadza?

    To nie jest normalny kraj.

    Władza w rękach KK spowodowała, że ten kraj jest pełen nienawiści i debilizmu. Ot problem. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  • NIO: 1609230033

  • NIO: 1609230033

    To absolutna nieprawda. II Federacja Nordacka pod rządami Koalicji Konserwatywnej jest gwarantem utrzymania wolności, pokoju i sprawiedliwości. 

    Henryk Ziemiański 

    Minister Sprawiedliwości 

    Namiestnik Komarchii Nordackiej 

    Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

    II Prezydent II Federacji Nordackiej 

    1260.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    Godzinę temu, Piotr Jankowski napisał:

    Co to za konserwatyści, którzy nawet nie potrafią poprawnie zapisać słowa Uhraina? Dlaczego Ci, którzy na sztandarach mają obronę państwa, chcą rozbrojenia stolicy? Dlaczego tolerancyjna lewica chce obrzucać odchodami ludzi z którymi się nie zgadza?

    To nie jest normalny kraj.

    Piotrze, nie mogę się z tobą nie zgodzić. Takie zachowanie nie jest normalne ani z jednej, ani z drugiej strony. Wszyscy mamy przed sobą długą drogę naprawy naszych poczynań jednak prawdą jest, że społeczeństwo jest skłócane przez polityków Koalicji Konserwatywnej, a nie przez polityków Koalicji dla Federacji. My działamy dla dobra państwa proponując rozwiązania, które są zbywane przez rządzących, którzy potem się dziwią, że przybieramy wobec nich postawę ofensywną. W następnych wyborach musimy się spiąć i pokazać, że KdF umie lepiej, i zrobi lepiej!

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Oliwier Dymarski
    33 minuty temu, Waksman napisał:

    Piotrze, nie mogę się z tobą nie zgodzić. Takie zachowanie nie jest normalne ani z jednej, ani z drugiej strony. Wszyscy mamy przed sobą długą drogę naprawy naszych poczynań jednak prawdą jest, że społeczeństwo jest skłócane przez polityków Koalicji Konserwatywnej, a nie przez polityków Koalicji dla Federacji. My działamy dla dobra państwa proponując rozwiązania, które są zbywane przez rządzących, którzy potem się dziwią, że przybieramy wobec nich postawę ofensywną. W następnych wyborach musimy się spiąć i pokazać, że KdF umie lepiej, i zrobi lepiej!

    W pełni się zgadzam z Panem Kasparem.

    Edytowane przez Oliwier Dymarski
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    W dniu 15.05.2024 o 21:08, Joahim von Ribertrop napisał:

    no bo chyba nie mają oni ma myśli Ukrainy w RON

    W zasadzie sformułowanie "ani złotówki" może rzeczywiście wskazywać na RON. Czyżby Konserwatystów tak bardzo przejmowały niepokoje na południowych rubieżach Rzeczypospolitej? Czy to możliwe, by ukraińscy Ordyńcy otrzymywali finansowanie i uzbrojenia z IIFN? Czy Pan @Henryk Ziemiański ma na to jakieś dowody (albo przynajmniej poszlaki)? Jeśli tak, to dlaczego nie przedstawił ich jeszcze opinii publicznej, a jeśli nie, to dlaczego wysuwa bezpodstawne oskarżenia?

    • Kocham to! 1

    image.png.c1a42a2791c001105e2315f333dc6455.png100464293790614696.png 1021.png 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    1 minutę temu, Piotr Jankowski napisał:

    W zasadzie sformułowanie "ani złotówki" może rzeczywiście wskazywać na RON. Czyżby Konserwatystów tak bardzo przejmowały niepokoje na południowych rubieżach Rzeczypospolitej? Czy to możliwe, by ukraińscy Ordyńcy otrzymywali finansowanie i uzbrojenia z IIFN? Czy Pan @Henryk Ziemiański ma na to jakieś dowody (albo przynajmniej poszlaki)? Jeśli tak, to dlaczego nie przedstawił ich jeszcze opinii publicznej, a jeśli nie, to dlaczego wysuwa bezpodstawne oskarżenia?

    Pan Minister Ziemiański słynie przecież z kontrowersji. Być może za publiczne pieniądze zrobił sobie mały "voyage" do RON, żeby się tam ugadywać z kimś na jakieś pieniądze i broń. Kto to wie - Ziemiański umie dobrze mieszać więc nie zdziwię się, jeśli to wyjdzie dopiero po zmianie władzy.

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak

    Panie Ziemiański! Cieszę się, że nie jestem osamotniony w moich poglądach i przekonaniach. Żałuję, że dopiero teraz przeprowadziłem się w te okolice. Z wielką ochotą wezmę udział i pomogę w organizacji kolejnego Marszu. Musimy walczyć i zakopać wszelkie lewackie wpływy w II FN! 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  • NIO: 1609230033

  • NIO: 1609230033
    Opublikowano (edytowane)

    Dziękuję  za tą wypowiedź.

    Edytowane przez Henryk Ziemiański

    Henryk Ziemiański 

    Minister Sprawiedliwości 

    Namiestnik Komarchii Nordackiej 

    Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

    II Prezydent II Federacji Nordackiej 

    1260.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    5 godzin temu, Włodzimierz Surmiak napisał:

    Panie Ziemiański! Cieszę się, że nie jestem osamotniony w moich poglądach i przekonaniach. Żałuję, że dopiero teraz przeprowadziłem się w te okolice. Z wielką ochotą wezmę udział i pomogę w organizacji kolejnego Marszu. Musimy walczyć i zakopać wszelkie lewackie wpływy w II FN! 

    A za drugim razem da radę zrobić to bez mowy nienawiści i bez nawoływania do jawnego puczu wobec Nordackiego Konsorcjum Informatycznego? Czy raczej nie da rady? Bo jak nie da rady to trzeba będzie się zabrać za prawne usankcjonowanie takiego zachowania, bo jest ono wybitnie naganne.

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    8 minut temu, Waksman napisał:

    A za drugim razem da radę zrobić to bez mowy nienawiści i bez nawoływania do jawnego puczu wobec Nordackiego Konsorcjum Informatycznego? Czy raczej nie da rady? Bo jak nie da rady to trzeba będzie się zabrać za prawne usankcjonowanie takiego zachowania, bo jest ono wybitnie naganne.

    Czy ktoś złamał prawo? Nie. Więc proszę iść dalej machać tęczową flagą. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    2 minuty temu, Włodzimierz Surmiak napisał:

    Czy ktoś złamał prawo? Nie. Więc proszę iść dalej machać tęczową flagą. 

    Nie złamał prawa, bo nasze prawo jest ułomne i ma dziury, które trzeba jak najszybciej załatać. Czy prawo, czy lewo, nie powinno być społecznej zgody na jawne obrażanie kogokolwiek, tak samo jak podburzanie społeczeństwa.

    • Nie lubię tego! 1

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    Teraz, Waksman napisał:

    Nie złamał prawa, bo nasze prawo jest ułomne i ma dziury, które trzeba jak najszybciej załatać. Czy prawo, czy lewo, nie powinno być społecznej zgody na jawne obrażanie kogokolwiek, tak samo jak podburzanie społeczeństwa.

    Ale przecież nikt Pana nie obraził. To pan wysnuwa jakieś domysły. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    1 minutę temu, Włodzimierz Surmiak napisał:

    Ale przecież nikt Pana nie obraził. To pan wysnuwa jakieś domysły. 

    Zakładam, że nie rozmawiam z osobą o niskim ilorazie inteligencji. Jak Pan interpretuje słowa "Czas pozbyć się Waksmana i Nordackie Konsorcjum Informatyczne oddać w ręce ludu"? Bo ja przez nie czuję się zagrożony. Jeszcze przyjdzie jakiś działacz UPO i nasra mi na wycieraczkę, jak to się stało w Czekoladowicach, ale o tym Pan chyba jeszcze nie słyszał. Polecam się więc dokształcić, to przydatna wiedza.

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    Teraz, Waksman napisał:

    Zakładam, że nie rozmawiam z osobą o niskim ilorazie inteligencji. Jak Pan interpretuje słowa "Czas pozbyć się Waksmana i Nordackie Konsorcjum Informatyczne oddać w ręce ludu"? Bo ja przez nie czuję się zagrożony. Jeszcze przyjdzie jakiś działacz UPO i nasra mi na wycieraczkę, jak to się stało w Czekoladowicach, ale o tym Pan chyba jeszcze nie słyszał. Polecam się więc dokształcić, to przydatna wiedza.

    A jak się mówi, czas pozbyć się konserw i odsunąć ich od władzy, to już dobrze? 
     

    O sraniu nic nie wiem, daleko jestem od ekscesów analnych. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij