• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

August de la Sparasan

Obywatel Federacji
 • Postów

  85
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana August de la Sparasan w dniu 25 Maja

Użytkownicy przyznają August de la Sparasan punkty reputacji!

O August de la Sparasan

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

Osiągnięcia August de la Sparasan

Entuzjasta

Entuzjasta (6/17)

 • Roczek
 • Miesiąc później...
 • Reakcjonista
 • Przetrwać tydzień
 • Dyskutant

Najnowsze odznaki

47

Reputacja

 1. Osobiście z racji stanowiska pozostaję bezstronny. Uczyniłem już to, co uczynić mogłem. Zatwierdzę to, co spotka się z aprobatą obywateli - zgodnie z ideą socjalkapitalistyczną. Mam jedynie życzenie, by w powstałym państwie kiryjskim pozwolono mi nieniepokojonym się udać się na v-emeryturę. Będzie to dla mnie wyróżnieniem większym niż wszystkie stanowiska i ordery mikroświata.
 2. Ogłaszam przyjęcie przez Prezydium uchwały. Zostanie ona opublikowana w Dzienniku Praw, gdy tylko czynniki techniczne na to pozwolą, co jednak nie zmienia faktu, iż od teraz uznawana będzie za obowiązującą.
 3. Trzebaby jeno ustalić termin... Chcemy to mieć przed czy po zjednoczeniu?
 4. Proponuję przeznaczyć jeden dzień na ewentualne zastrzeżenia (których ze swojej strony nie zgłaszam).
 5. Zacny to pomysł i sprawiedliwy, jeno trzebaby złamać tradycję albo czekać do października, bo jak wiemy październik to miesiąc paździerzu, jak udowodniły dwa festiwale.
 6. Rokowania zostaną podjęte po zamknięciu wszystkich palących spraw. Odnośnie inwestycji państwa w Grupę Kapitałową poprę takową uchwałę Prezydium, gdy tylko zostanie tu przedstawiona. Natomiast nabór chętnych do uczestnictwa w zwiadzie cywilnym na terenie Taskasu jest nadal otwarty.
 7. Jeśli taki siły zbrojne miałyby powstać, to proponowałbym, aby pozostały one pod bezpośrednią kontrolą Prezydium. Ogólnie w obliczu zbliżającego się zjednoczenia z Kirianią obecność takowych wydaje mi się zbyteczna. Co do zgłoszeń do zwiadu cywilnego kandydatury oczywiście popieram i z niecierpliwością oczekuję kolejnych.
 8. Związek Winkulijski w oświadczeniu oficjalnie potwierdził, że nie wspiera działań tzw. Winkulijskiej Republiki Ludowej, tj. ogłoszenia przez nią niepodległości, o samym akcie ogłoszenia tejże stwierdzając, iż był to "tylko i wyłącznie swoisty przebłysk chwili, który zniknął, gdy tylko zapanowała stabilność". Nadto władze ZW wypowiedziały się wyjątkowo pochlebnie o naszym państwie, stwierdzając, iż "istnieje tam stabilny rząd, który kontroluje w pełni całe swoje terytorium (i jest w tym dodatkowo wspierany przez władze Federacji Nordackiej)", czym dodatkowo potwierdzono naszą kontrolę nad tym problematycznym rejonem. Myślę zatem, iż nie ma potrzeby robić zbrojnego szturmu na swoje własne terytorium, aczkolwiek możnaby wysłać tam coś na kształt zwiadu, najlepiej w mojej opinii cywilnego, aby upewnić się co do regionalnej stabilności.
 9. Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze, czy te tereny są oddzielone od naszego państwa, a zbrojna mobilizacja kolidowałaby z naszą wolą dyplomatycznego rozwiązania sprawy. Apeluję o cierpliwość i zachowanie spokoju. Władze Federacji Nordackiej są w stanie błyskawicznie dowiedzieć się o sytuacji, gdyż jesteśmy na forum tejże Federacji.
 10. Towarzyszu Novak, bycie obywatelem Państwa Westland nie uprawnia towarzysza do prób podejmowania kroków jawnie wrogich podczas trwania negocjacji w sprawie Winkulijskiej Republiki Ludowej i czynienia tego w imieniu całego państwa bez uzyskania zezwolenia ze strony Prezydium Partii. O ile propozycja powołania sił zbrojnych, gdyby została sformułowana w formie aktu prawnego, byłaby uzasadniona, o tyle pisanie wniosków do ministra spraw wewnętrznych Federacji Nordackiej w imieniu Państwa Westland możnaby uznać za akt sabotażu prób dyplomatycznego rozwiązania sprawy.
 11. Czy zasadnym jest składanie wniosków nie będąc nawet w Prezydium?
 12. Obecnie Prezydium oczekuje na odpowiedź strony separatystycznej na przekazane im pismo, a wobec znaczenia sytuacji dla państwa raczej niestosownie byłoby, jak mniemam, zmienić temat obrad.