• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Parada równości w Zwierzogrodzie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego

    Dnia 07.05.2024, na Zwierzogrodzkim rynku posłyszałem rozmowę dwóch skrajnie lewicowych aktywistów na temat Parady Równości, która ma się odbyć w miesiącu Dumy - czerwcu. Co państwo o tym myślą? Czy faktycznie jest to możliwe, a jeśli tak to czy byliby Państwo zainteresowani uczestniczeniem w tego typu demonstracji? 

    Podobno tego dnia ma być darmowy transport publiczny, tak aby każdy mieszkaniec II Federacji Nordackiej, mógł swobodnie dotrzeć do stolicy Muratyki. 

    Ile w tym prawdy? Sam nie wiem, ale warto poruszyć ten temat szerzej. 

    Edytowane przez Oliwier Dymarski
    • Kocham to! 1

    stopka.png.48df5fa58571eb4d8cdc02188436ec83.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001

    Ja jestem jak najbardziej za. Co prawda do muratyckiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych nie wpłynęło żadne pisemko o np. darmowy transport publiczny na ten dzień, ale myślę, że, jeśli takie wpłynie, nie będzie problemu z jego rozpatrzeniem. Muratyckie MSW może również objąć to wydarzenie swoim oficjalnym patronatem i pomóc w zabezpieczeniu terenu demonstracji 😄

    Czy jakiś konkretny termin chodzi Panu po głowie?

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
    12 minut temu, Waksman napisał:

    Czy jakiś konkretny termin chodzi Panu po głowie?

    Spisałem kontakt do osób, które o tym rozmawiały, jak tylko ustalę więcej szczegółów, na pewno dam znać odpowiednim organom. 

    • Lubię to 1

    stopka.png.48df5fa58571eb4d8cdc02188436ec83.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    10 minut temu, Oliwier Dymarski napisał:

    Spisałem kontakt do osób, które o tym rozmawiały, jak tylko ustalę więcej szczegółów, na pewno dam znać odpowiednim organom. 

    Oczywiście, MSW jest zawsze otwarte 🙂

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    w FN na paradzie równości paradowali by heteroseksualiści bo z moich przypuszczeń wynika, że większość obywateli FN, jest nieheteronormatywna.

    Edytowane przez AleksanderNovak
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    3 minuty temu, AleksanderNovak napisał:

    w FN na paradzie równości paradowali by heteroseksualiści bo z moich przypuszczeń wynika, że większość obywateli FN, jest nieheteronormatywna.

    Przecież tacy też mogą paradować, nawet lepiej będzie, że będą mieli swoją reprezentację 😂

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
    11 minut temu, AleksanderNovak napisał:

    w FN na paradzie równości paradowali by heteroseksualiści bo z moich przypuszczeń wynika, że większość obywateli FN, jest nieheteronormatywna.

    Z moich informacji wynika, że podczas Parady Równości, paradują WSZYSCY zainteresowani, niezależnie od orientacji. Parada pokazuje wsparcie dla osób LGBT i innych mniejszości. 

    stopka.png.48df5fa58571eb4d8cdc02188436ec83.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  • NIO: 1609230033

  • NIO: 1609230033

    Na wieść o pomyśle zorganizowania parady równości, lokalny oddział Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej podjął decyzję, że w tym samym czasie co parada równości odbędzie się Marsz Przeciw Lewactwu. 

    • Haha 1

    Henryk Ziemiański 

    Minister Sprawiedliwości 

    Namiestnik Komarchii Nordackiej 

    Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

    II Prezydent II Federacji Nordackiej 

    1260.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
    14 minut temu, Henryk Ziemiański napisał:

    Na wieść o pomyśle zorganizowania parady równości, lokalny oddział Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej podjął decyzję, że w tym samym czasie co parada równości odbędzie się Marsz Przeciw Lewactwu. 

    To bardzo ciekawe… ponieważ jak się informowałem, to data jeszcze nie jest wyznaczona. 

    stopka.png.48df5fa58571eb4d8cdc02188436ec83.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    28 minut temu, Henryk Ziemiański napisał:

    Na wieść o pomyśle zorganizowania parady równości, lokalny oddział Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej podjął decyzję, że w tym samym czasie co parada równości odbędzie się Marsz Przeciw Lewactwu. 

    Podjął decyzję? Samowola będzie surowo karana. Muratyka to państwo zdrowego rozsądku i sprawiedliwości, a ten nakazuje, żeby taka demonstracja została najpierw zgłoszona do naszego MSW w celu weryfikacji i wyrażenia zgody na jej organizacje. Nie ma mojej zgody na samowolę.

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  • NIO: 1609230033

  • NIO: 1609230033

    Oczywiście, że zostanie zgłoszona. Odpowiedni przedstawiciele już się zgłoszą. 

    • Lubię to 1

    Henryk Ziemiański 

    Minister Sprawiedliwości 

    Namiestnik Komarchii Nordackiej 

    Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

    II Prezydent II Federacji Nordackiej 

    1260.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  • NIO: 2908210003

  • NIO: 2908210003

    Osobiście to nie mam najmniejszej chęci stawać po żadnej ze stron gdyż ani nie specjalnie obchodzą mnie kwestie światopoglądowe głoszone przez pana @Oliwier Dymarski jak i za równo nie chcę mieć najmniejszego odczynienia z tym ekstremum politycznym jakie głosi pan @Henryk Ziemiański ale:

    Do mojej wiedzy nie doszły żadne słuch o jednej czy też drugiej "manifestacji poglądów" w stolicy państwa którego głową jestem.
    Jeżeli jedna już miała przyzwolenie na odbycie się wypadałoby się zgodzić również na drugą ale szanowny pan kolega @Henryk Ziemiański w moim odczuciu już jawnie w żywe oczy stosuje mowę nienawiści i dyskryminację w stosunku do osób o poglądach lewicowych i na miejscu partii UPO ( @Leonid Repulijski) radziłbym się przyjrzeć poczynaniom członka partii które momentami może być nie na miejscu bez względu na poglądu które można by prezentować w formie mniej obraźliwej co (znowu nie wierzę że mówię) pan @Oliwier Dymarski zrobić potrafi przede wszystkim głosząc swoje poglądy bez atakowania w nich żadnej innej strony.

    Teraz ostatnie słowo na temat organizacji tych waszych pożal się boże marszów i innego tego typu tałatajstwa, przyzwolenie na nie jest o ile nie łamią prawa oraz wypada aby miały one jakąś merytoryczną treść jaką chcą sobą prezentować a nie:

    3 godziny temu, Henryk Ziemiański napisał:

    Marsz Przeciw Lewactwu. 

    Co ja mimo braku utożsamiania się z lewą sceną polityczną lub społeczną uznaje za bardzo negatywnie nacechowane i obraźliwe. Jeżeli więc szanowny pan @Henryk Ziemiański może otrzymać zgodę na organizację swojego marszu lecz u nas puki istnieje demokracja nie będzie tolerancji na dyskryminację innych za ich poglądy lub przekonania co na moje oko kolega Ziemliński właśnie uprawia gdzie szanowny pan @Leonid Repulijski mimo reprezentowania tych samych poglądów potrafi jednak formułować swoje wypowiedzi przyzwoicie.

    • Kocham to! 1

    8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

    99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
    36 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

    Teraz ostatnie słowo na temat organizacji tych waszych pożal się boże marszów i innego tego typu tałatajstwa, przyzwolenie na nie jest o ile nie łamią prawa oraz wypada aby miały one jakąś merytoryczną treść jaką chcą sobą prezentować a nie:

    Z jednej strony Pan prezydent mówi, że trzeba szanować innych i nikogo nie obrażać, a akapit później wyzywa Pan działania mniejszości od „pożal sie boze marszów” i „tałatajstwa”. 
     

    Czy nie ma w tym trochę hipokryzji? Czy na takim stanowisku wypada wyrażać się w taki sposób na temat pokojowego zgromadzenia? 

    • Kocham to! 1

    stopka.png.48df5fa58571eb4d8cdc02188436ec83.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  • NIO: 2908210003

  • NIO: 2908210003
    1 minutę temu, Oliwier Dymarski napisał:

    Z jednej strony Pan prezydent mówi, że trzeba szanować innych i nikogo nie obrażać, a akapit później wyzywa Pan działania mniejszości od „pożal sie boze marszów” i „tałatajstwa”. 
     

    Czy nie ma w tym trochę hipokryzji? Czy na takim stanowisku wypada wyrażać się w taki sposób na temat pokojowego zgromadzenia? 

    Wyrażam swoją pogardę w stosunku do obu tych wydarzeń widząc iż sam fakt ich występowania negatywnie wpływa na społeczeństwo i sytuację w moim kraju czemu chcę w miarę możliwości zaradzić. Jest jednak delikatna różnica między sformułowaniem "pożal się boże marszów" a "Marsz Przeciw Lewactwu."

    • Lubię to 1
    • Kocham to! 1

    8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

    99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
    4 minuty temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

    Wyrażam swoją pogardę w stosunku do obu tych wydarzeń widząc iż sam fakt ich występowania negatywnie wpływa na społeczeństwo i sytuację w moim kraju czemu chcę w miarę możliwości zaradzić. Jest jednak delikatna różnica między sformułowaniem "pożal się boże marszów" a "Marsz Przeciw Lewactwu."

    Sytuacja mniejszości i osób o innej orientacji w Pana kraju jest na poziomie zerowym. Ale rozumiem, że działania poszerzające wiedzę na temat mniejszości, są Panu nie na rękę. 

    Tylko zadaję sobie pytanie - dlaczego? Dlaczego prezydentowi nie zależy na tym, aby każdy mógł żyć w bezpiecznym kraju, czuć sie swobodnie i nie być przez nikogo atakowanym. 
     

    • Kocham to! 1
    • Haha 1

    stopka.png.48df5fa58571eb4d8cdc02188436ec83.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego

    Nawet mogę się pojawić na tym marszu, o ile uda się Wam go zarejestrować i o ile będziecie chcieli widzieć na nim reprezentanta prawicy.

     podpis: Leonid Repulijski
    Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

    Klon należący do@Kamiljan de Harlin

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    13 minut temu, Oliwier Dymarski napisał:

    Sytuacja mniejszości i osób o innej orientacji w Pana kraju jest na poziomie zerowym

    Nie no, w Najwyższym Sądzie Federalnym współczynnik zatrudnienia osób nieheteroseksualnych wynosi 100%

    /j

    • Lubię to 1
    • Haha 1

    Benjamin

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: dowolne

  •   Zaimki: dowolne

    Nawet jak na internet, w polskim mikroświecie jest wysoki odsetek osób nieheteronormatywnych. Myślę że prywatnie, poza narracją, nikt nie jest u nas (w Nordacie) uprzedzony do LGBT.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    9 minut temu, Leonid Repulijski napisał:

    Nawet mogę się pojawić na tym marszu, o ile uda się Wam go zarejestrować i o ile będziecie chcieli widzieć na nim reprezentanta prawicy.

    Oczywiście, każdy jest mile widziany, tym bardziej przedstawiciele rządu, który raczej nie stoi za osobami LGBT.

    3 minuty temu, Kamiljan de Harlin napisał:

    Nawet jak na internet, w polskim mikroświecie jest wysoki odsetek osób nieheteronormatywnych. Myślę że prywatnie, poza narracją, nikt nie jest u nas (w Nordacie) uprzedzony do LGBT.

    Oczywiście. Tutaj tylko gramy, a to, co w realnym świecie, zostawiamy tam 🙂

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  • NIO: 2908210003

  • NIO: 2908210003
    24 minuty temu, Oliwier Dymarski napisał:

    Sytuacja mniejszości i osób o innej orientacji w Pana kraju jest na poziomie zerowym. Ale rozumiem, że działania poszerzające wiedzę na temat mniejszości, są Panu nie na rękę. 

    Czy dochodzi w związku z tym do jakiś prześladowań, no nie. Ogranicza się takim osobom jakieś prawa, no nie. W obliczu prawa nie ma dla mnie znaczenia jakiej orientacji jest dana osoba, wobec litery prawa wszyscy są równi i tego się trzymajmy. Dlatego nie przewiduje wprowadzania specjalnych praw dla takich osób ani teraz ani w przyszłości co jest absurdalne by nadawać konkretym osobom szczególne prawa z racji ich orientacji lub przekonań. U nas wszyscy wobec prawa są równi.

     

    26 minut temu, Oliwier Dymarski napisał:

    Tylko zadaję sobie pytanie - dlaczego? Dlaczego prezydentowi nie zależy na tym, aby każdy mógł żyć w bezpiecznym kraju, czuć sie swobodnie i nie być przez nikogo atakowanym. 

    Każda osoba ma zapewnione takie samo prawo do głoszenia swoich przekonań i jest to chronione prawem co można zauważyć w zasadzie powyżej. Pan @Henryk Ziemiański ma takie samo prawo manifestować swoje poglądy jak każdy inny lecz nie ma przyzwolenia z naszej strony by w przestrzeni publicznej dochodziło do przejawów dyskryminacji. 

    • Lubię to 1
    • Kocham to! 1

    8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

    99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001

    No Panie Oliwierze... Jestem sercem po Pana stronie, ale Pan Prezydent dobrze i dosadnie wyjaśnił swoje neutralne stanowisku. Tutaj już nie ma co deliberować, trzeba działać! Czekam na wniosek o pozwolenie na organizację wydarzenia! 😄

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
    Godzinę temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

    Czy dochodzi w związku z tym do jakiś prześladowań, no nie.

    Tak. Od razu po mojej przeprowadzce do nowego mieszkania, znalazłem gowno na mojej wycieraczce. 
     

    Czy Pan prezydent nie uważa, że jest to właśnie prześladowanie? 
     

    Sprawa została zgłoszona na milicję. 

    • Haha 2
    • Wow 1

    stopka.png.48df5fa58571eb4d8cdc02188436ec83.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Godzinę temu, Kamiljan de Harlin napisał:

    Nawet jak na internet, w polskim mikroświecie jest wysoki odsetek osób nieheteronormatywnych. Myślę że prywatnie, poza narracją, nikt nie jest u nas (w Nordacie) uprzedzony do LGBT.

    Monkey_Puppet.jpg

     

    PS: Na wszelki wypadek, uprzedzając wszelkie domysły i oskarżenia - to jest trolling.

    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    Teraz, Mateusz Żmigrodzki napisał:

    Monkey_Puppet.jpg

     

    PS: Na wszelki wypadek, uprzedzając wszelkie domysły i oskarżenia - to jest trolling.

    Nie, to jest robienie quality narracji w sferze, której do tej pory nikt nie odważył się poruszyć. Pozdrawiam.

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    3 minuty temu, Waksman napisał:

    Nie, to jest robienie quality narracji w sferze, której do tej pory nikt nie odważył się poruszyć. Pozdrawiam.

    Nie wiedziałem, że tak szybko się nożyce odezwą... choć w sumie nie uderzyłem w stół. Po prostu zażartowałem sobie z wypowiedzi JE Harlina i zaznaczyłem - uprzedzając ewentualne oskarżenia pod moim adresem - że nie jestem jakimś homofobem. Po prostu nie chcę, aby ktokolwiek poczuł się urażony. Odpowiedzialność cywilna - chyba tak można to nazwać. Co do Waszej dyskusji - jeśli ją popsułem, to proszę o wybaczenie, nie było to moim zamiarem.

    Edytowane przez Mateusz Żmigrodzki
    • Lubię to 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
     Udostępnij