• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się właśnie kpi z powagi NKI. IMG_20240319_190604.jpgCzy Mieszkaniec (FN oczywiście) Waksman zechce nie robić syfu w dziale urzędowym?

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Tak się właśnie kpi z powagi NKI. IMG_20240319_190604.jpgCzy Mieszkaniec (FN oczywiście) Waksman zechce nie robić syfu w dziale urzędowym?

Jeśli szanownemu tak bardzo przeszkadza korzystanie z wolności słowa to zachęcam do skorzystania z opcji „Przenieś”, do której uprawnienia Pan Premier posiada 🙂

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma Wasza Ekscelencja zastrzeżenie co do prawidłowości przeprowadzenia wyborów, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby napisać skargę wyborczą do Najwyższego Sądu Federalnego.

  • Lubię to 2

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Waksman napisał:

Jeśli szanownemu tak bardzo przeszkadza korzystanie z wolności słowa to zachęcam do skorzystania z opcji „Przenieś”, do której uprawnienia Pan Premier posiada 🙂

Jeśli przypadek "wyżaleń" w wątkach instytucji publicznych będzie się powtarzał to jak najbardziej, chciałem tylko spróbować miło i uprzejmie, a nóż by się udało. Nie wiem co ma Pan na myśli przez wolność słowa w tym przypadku, chyba że to jakaś nad-wolność, dostępna dla członków NKI do używania której mają konstytucyjne prawo...?

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Jeśli przypadek "wyżaleń" w wątkach instytucji publicznych będzie się powtarzał to jak najbardziej, chciałem tylko spróbować miło i uprzejmie, a nóż by się udało. Nie wiem co ma Pan na myśli przez wolność słowa w tym przypadku, chyba że to jakaś nad-wolność, dostępna dla członków NKI do używania której mają konstytucyjne prawo...?

Definicji wolności słowa nie muszę tłumaczyć tak światłej personie jak Pan, a to, że moje uprawnienia pozwalają na dodawanie odpowiedzi w zamkniętych wątkach jest czystym zbiegiem okoliczności. Ale rozumiem, trzeba zrobić srakę z niczego, to przecież wasza główna specjalność. Proszę procedować, proszę dalej robić srakę z kraju 🙂

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij