• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Orędzie Noworoczne Prezydenta IV Republiki Muratyki


Rekomendowane odpowiedzi

 

Drodzy obywatele oraz mieszkańcy

Miałem na tę okazję przygotować specjalne przemówienie, które miało oddać moją wdzięczność i podziw za nierzadko lata włożone w budowę naszego kraju. Ale po nakreśleniu kilkunastu zdań zdałem sobie sprawę że samemu nie chce mi się tego czytać toteż oszczędzę innym tego cierpienia. 

Nie wiem czy słusznie ale postanowiłem przełamać taki dziwny impas jaki u nas powstał, dzięki współpracy panów @Waksman oraz @Piotr Romanow już spory czas temu powstały bardzo ładne medale które jednak nadane zostały dosłownie raz.
Długo szukałem pretekstu by coś w tej kwestii zmienić i rozpoczynający się nowy rok wydał się być dla mnie dostatecznie dobrą okazją do tego a więc oto jest.

Pragnę z całego serca podziękować, nie tylko odznaczonym ale również wszystkim osobom które kiedykolwiek działały w Muratyce i Koribi za wkład jaki włożyły w to że nasz kraj wygląda dziś tak a nie inaczej. Czy były to zmiany małe czy duże. dobre czy też złe, teraz to nie ma znaczenia ale przynajmniej tym skromnym aktem chciałem uświadomić każdego że często nawet małe i prozaiczne rzeczy mogą zostać w pamięci na bardzo długo. Starałem się nadrobić zaległości i uhonorować wszystkie przypadki jakie tylko przyszły mi do głowy.

Miało być krótka więc jest, dziękuję wszystkim że jesteście tu dziś z nami i liczę że pozostaniecie na jeszcze dłużej.
Życzę wam szczęśliwego i owocnego nowego roku.

 

(Wieczny) Prezydent IV Republiki Muratyki:

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

 

DW: @Waksman @Piotr Romanow @Joachim Cargalho @Femme Mystere @Bolesław Kirianóo von Hohenburg @Henryk Ziemiański @Grzegorz Szarak @Coirloscadh

Edytowane przez Albert Fryderyk de Espada
  • Kocham to! 5

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pamięć i za to wyróżnienie Wasza Ekscelencjo!
Szczęśliwego Nowego Roku! 

  • Lubię to 1

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij