• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

SOS 10 (meta): Gordestadt - Gredensburg


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Ja jestem zadowolony z samego faktu że taka impreza jak RMAW zawitała właśnie do nas, szkoda tylko że w praktyce już tak fajnie nie wyszło. 

Wyszło prawie dobrze!

  • Lubię to 1

(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec Rajdu Muratyki!

Nieoficjalna klasyfikacja generalna zawodów

100505667931999310.png

Wygrywa ALBERT FRIEDRICH DE ESPADA  - mój nowy kompan z zespołu!  Czy się cieszę! Owszem, choć sam straciłem  stawiając na niego ogromnego plusika! Nie mniej należało się jak nikomu!  Wielkie  gratulacje.  BCZS zaraz za nim. 🙂 Oni nie znają litości. 🙂
Dalej "Sarmackie Wilki", będący  w świetnej  formie Vilarte i pierwsza dama rywalizacji Lady Speed - Fatima!  
No i ja. Warto odnotowac, że na pkt załapal się także ik Ruth, zmora każdego organizatora ( 😉 ).

DZIEKI MURATYKO! 
przepraszam za błedy -  klawiaturka pada

  • Lubię to 1
  • Kocham to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

A więc już na zakończenie chciałbym dodać coś od siebie.
Bardzo dziękuję @Heinz-Werner Grüner za to że zgodził się on na organizację rajdu właśnie w Muratyce. To już dla mnie bardzo dużo znaczy. Oczywiście trzeba też podziękować @Waksman za pomoc w organizacji.
No i ogromne podziękowania dla @Helwetyk @Orjon @Robert Drenin @Anastasia Windsachen @Bruno Petrowicz Catalan @Vilarte @Piotr vel Bocian @Alfred Fabian von Tehen-Dżek @Siobraux C-Y @Sheldon Anszlus Lovelace @Pavel van der Gibson @Fatima Popow-Chojnacka @ignats ik ruth @Kajetan Sikorski @Andrzej Fryderyk @Izabela Trotylska @Talerz oraz @Michał F. Lubomirski za przebolenie jakoś tych trzech dni i dojechanie do końca. 
Chciałbym powiedzieć że niezwykle miło było z wami rywalizować i was gościć u nas w kraju ale z oczywistych względów się przed tym powstrzymam. Następnego Rajdu Muratyki szybko się spodziewać nie musicie na szczęście.

Ja jestem zadowolony z samego faktu że taka impreza jak RMAW zawitała właśnie do nas, szkoda tylko że w praktyce już tak fajnie nie wyszło. 

Ty wiesz kto polozyl podwaliny pod RM, pierwszy,  a moze  i  jeden z wielu!  🙂

  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kajetan Sikorski napisał:

Jak to jest, że rajd trwa około 2 doby, a i tak troje zawodników (miejsce 7) wpada na metę dokładnie w tym samym momencie?  

 

Dziekuję raz jeszcze za rywalizację, gratuluję zwycięzcy oraz organizatorom! 

To jest wlasnie rywalizacja! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

(...)
Chciałbym powiedzieć że niezwykle miło było z wami rywalizować i was gościć u nas w kraju ale z oczywistych względów się przed tym powstrzymam. Następnego Rajdu Muratyki szybko się spodziewać nie musicie na szczęście.

 (...)

To ja jeszcze dodam kilka słów.

Szczerze mówiąc nie do końca zrozumiałem to zdanie - dlaczego nie było miło z nami rywalizować..?  I dlaczego rajdu kolejnego też się nie należy spodziewać?

 

Ja to chyba do końca nie jestem w temacie. Była próba oszustwa ze strony jednego z uczestników, został on ukarany i chyba tyle? Czy wydarzyło się coś jeszcze "oczywistego", co sprawiło, że wyścig nie był miły..?

 

Mi się dobrze tu jeździło. Wprawdzie forum jest specyficzne i na to sobie marudziłem, ale tak naprawdę wszędzie jest nieco inne, tak samo jak różne są drogi. Dużym plusem jest, że nie trzeba było czekać w kolejce tj. zapoznawać się z kolejnymi postami i dopiero wtedy móc wysłać swój tekst. A, że po wysłaniu post się pokazywał po kilku sekundach? Cóż, dobrze, że nie po minutach i liczę na to, że kolejność "zgłoszeń" zawodników była jednak taka w jakiej wysłali swoje zgłoszenie.

 

Gratuluję zwycięstwa w niezłym stylu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @Piotr vel Bocian. Chociaż nie mam doświadczenia z innymi forami, jeśli chodzi o rajdy, to uważam, że tutaj nie ma na co narzekać. To, że czasami posty wysyłały się po kilku sekundach, można potraktować jako element losowy, na który zawodnik nie ma wpływu, co ma miejsce również w realnych rajdach (chociażby warunki atmosferyczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurz opadł, szampan wylany na głowach triumfujących, nadszedł więc czas na rozdanie nagród i oficjalne wyniki!

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla reprezentanta Koriben Sammen, Alberta Fryderyka de Espady za zwycięstwo, a szczególnie za popis odcinku specjalnym numer 9 - 41 minut premii czasowej to wynik obłędny!


Klasyfikacja RAJDU MURATYKI 1924

100505667931999311.png

Poniżej garść statystyk całego sezonu:

100505667931999316.png

100505667931999317.png


Miło mi także poinformować, że sponsorzy tego wydarzenia dopisali i do rozdania była zacna kwota, ponad 12000 nordów! 
Przedstawmy więc ich raz jeszcze:


1_rajd_muratyki.png

Kto brał udział w rajdzie, niech czym prędzej zjawi się w Międzynarodowym Banku Pollinu, by sprawdzić jaka część tego wielkiego torta walutowego przypadła jemu! 

Uprasza się Andrzeja Fryderyka [mention]Andrzej Fryderyk[/mention] o założenie konta by mógł odebrać nagrodę. 

P.S. Nie, Benjamin Rockwell-Romanow nie otrzymał nic. 😕

  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij