Jump to content
×
×
 • Create New...

Robert Drenin

Members
 • Posts

  1,251
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

Robert Drenin last won the day on August 12

Robert Drenin had the most liked content!

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Robert Drenin's Achievements

Mentor

Mentor (12/17)

 • One Year In
 • Very Popular
 • Posting Machine
 • One Month Later
 • Reacting Well

Recent Badges

299

Reputation

 1. Spokojnie, to mógłby być dowolny temat, który należy spojrzeć naukowo, choć zamysłem są oczywiście nauki przyrodnicze i matematyka (chyba, że nauki humanistyczne też miałyby wchodzić w grę, ale pewności nie mam). Natomiast ogólnie wystawa mogłaby dotyczyć czegoś ambitnego, typu akceletatory cząstek, czy też projekty rakiet lub odkrycia z danych dziedzin, albo też po prostu naukowe spojrzenie na proste rzeczy otaczające nas, jak przykładowo kiedyś na Oktoberfeście zrobiłem naukowe spojrzenie na napój jakim jest piwo.
 2. Na wstępie mogę powiedzieć, że z jednej strony sobie zapomniałem i to spowodowało, że nie zgłosiłem pracy w sumie, a druga kwestia, to kalendarz na stemplu, który do dzisiaj okłamywał mnie co dni postępów i pokazywał od niedzieli do wtorku. Natomiast no cóż, co się stanie, to nie odstanie, a pozostaje mi jedynie zapisać jakoś osobno w kalendarzu dni postępu. Jednakże co do przyszłorocznych dni postępu, to przygotowuję już ustawę dotyczącą świąt państwowych w ZKRR, gdzie dni postępu zostaną uwzględnione. Do tego czasu postaram się rozbudować też Recin, gdzie miałyby się odbyć. A poza tym, to przygotuje się mnóstwo pięknych plakatów, tym bardziej, że AI istnieje i pomoże coś.
 3. A, w porządku. Jest to jak najbardziej możliwe. Mogę też powiedzieć, że Towarzysz może inaczej wyglądać jako Prezydent IV Republiki Muratyki, a inaczej jako głowa państwa Koribii.
 4. Akurat już nie zmienię tytułu, gdyż nie mogę, ale to jakby co, to możecie oczywiście przesyłać różne propozycje i wybierzemy jakiś obraz.
 5. Zdrastwujtie! Na discordzie już pewnie co nieco wiadomo, tak samo jak wiadomo już pewnie o tym, że mapy dobiegają końca. Dlatego też, pewnymi krokami zbliża się konieczność większej konsultacji z państwami mikroświata w sprawie pewnych rzeczy do moda, ale za nim to, to chciałem się zabytać o coś na razie błachego. Mianowicie myślę, że zdjęcie nawiązujące do II FN do ekranu ładowania byłoby fajne, więc chciałbym się zapytać o zdjęcie. Najlepiej, jakby był to obraz o wymiarach 1920 px szerokości i 1440 px wysokości. Przykład z ZKRR: Albo z samego HOI4:
 6. Co prawda w archiwum, ale dla osób, które jeszcze nie wiedzą, gdzie obecnie znajduje się ZKRR, to przesyłam link do naszego nowego forum: Nowe Forum ZKRR
 7. Cóż, bo w sumie to ciężko może było zauważyć, gdyż poza programem KK, to publicznie przytaczało się jedynie w pewnych wątkach, o innym przeznaczeniu. Natomiast tak czysto formalnie, to nie było zbytnio takich jeszcze oskarżeń. Jednakże najprawdopodobniej takowe z czasem mogły się pojawić.
 8. Wczoraj Tow. Molotin wydał ogłoszenie w sprawie rzekomych najazdach, wojnach i rewolucjach planowanych przez ZKRR.
 9. Wczoraj Tow. Molotin wydał ogłoszenie w sprawie rzekomych najazdach, wojnach i rewolucjach planowanych przez ZKRR.
 10. Wczoraj Tow. Molotin wydał ogłoszenie w sprawie rzekomych najazdach, wojnach i rewolucjach planowanych przez ZKRR.
 11. A właśnie, oczywiście po kontynuację zapraszam tutaj: https://zkrr.vnacja.pl/forum/viewtopic.php?t=1214
 12. Wiadomości z Związku Kolektywistycznych Republik Rad W niniejszym wątku będą pojawiać się informacje z Związku Rad.