• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Zaprzysiężenie Prezydenta Ziemiańskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

Dziś, z wielką radością i dumą, zbieramy się tutaj, by uczestniczyć w uroczystym ślubowaniu nowo wybranego Prezydenta Henryka Ziemiańskiego, który zdobył zaufanie obywateli II Federacji Nordackiej, zwyciężając w wyborach prezydenckich z imponującą większością 60% głosów.

Chciałbym rozpocząć od wyrażenia serdecznych gratulacji dla Pana Prezydenta oraz wszystkich obywateli, którzy wzięli udział w demokratycznym procesie wyborczym, wyrażając swoje przekonania i wybierając swojego przedstawiciela. To ważny moment dla naszej federacji, moment, w którym potwierdzamy siłę naszej demokracji i prawa obywateli do decydowania o kształcie naszej przyszłości.

Henryk Ziemiański wzbudził zaufanie wyborców nie tylko swoim doświadczeniem i kompetencjami, ale także wizją przyszłości, opartą na wartościach jedności narodowej, bezpieczeństwa i troski o przyszłość. Jego dotychczasowe zaangażowanie w służbę publiczną oraz umiejętność słuchania i rozumienia potrzeb ludzi sprawiły, że został wybrany na naszego reprezentanta, na głowę naszego państwa.

Warto podkreślić, że proces wyborczy był przeprowadzony zgodnie z demokratycznymi zasadami, co jest zasługą Federalnej Komisji Wyborczej oraz wszystkich pracowników zaangażowanych w organizację wyborów. W wyborach mógł głosować każdy obywatel, który posiadał czynne prawo wyborcze. Wynik nie został zmanipulowany, a obywatele mieli do dyspozycji aż pięć dni na oddanie głosu. Dzięki rywalizacji zaangażowanych stron, udało się stworzyć atmosferę demokratycznego wyboru, gdzie głos każdego obywatela miał znaczenie.

Dziś, Henryk Ziemiański obejmuje urząd Prezydenta II Federacji Nordackiej z pełnym poszanowaniem dla demokratycznego mandatu, jaki otrzymał od społeczeństwa. Jestem pewien, że jego prezydentura będzie służyła dobru naszego kraju, a jego działania będą skierowane na rzecz jedności, rozwoju i dobrobytu naszej wspólnoty.

W imieniu Federalnej Komisji Wyborczej, pragnę jeszcze raz pogratulować Prezydentowi Ziemiańskiemu wyborczej wygranej oraz życzyć mu owocnej prezydentury, pełnej mądrych decyzji i postępów dla dobra obywateli II Federacji Nordackiej.

Dziękuję. Proszę Prezydenta-Elekta @Henryk Ziemiański o złożenie przysięgi i wygłoszenie przemówienia w swoim imieniu.

  • Lubię to 2
  • Nie lubię tego! 1

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, Henryk Ziemiański, przysięgam w świetle dnia i mroku nocy wiernie i sumiennie wypełniać obowiązki Prezydenta, przestrzegać oraz strzec konstytucji, integralności państwa i jego obywateli.

images (68).jpeg

Szanowni Państwo, 

Na samym początku przemówienia chciałbym podziękować wyborcom za głosowanie nad moją kandydaturą. Obiecuje, że będę się starać, by uczynić II Federację Nordacką znów wielką. Za to zaufanie jestem stokrotnie wdzięczny. 

Pragnę być Prezydentem wszystkich obywateli. Takim, który będzie wsłuchiwał się w głos ludu i z ludem konsultował swe najważniejsze decyzje. Z każdym, niezależnie od poglądów i przekonań, podejmę współpracę, jeśli wyrazi na to ochotę. 

Jak podkreśliłem w swoim programie, chcę nieco Nordatę otworzyć na świat i utrzymywać wzorowe relacje z innymi mikronacjami. Jak deklarowałem, wkrótce udam się z wizytą do Związku Winkulijskiego, aby spotkać się z tamtejszymi władzami. Chcę też w styczniu zorganizować Szczyt Integracji Nordackiej. 

Myślę, że nigdy nie zawiodę. Pod koniec mojej kadencji zrobię uroczystość podsumowania prezydentury, jak to miało miejsce w Bialenii, uważam, że to dobry zwyczaj. Jeszcze raz dziękuję za poparcie. 

  • Lubię to 1
  • Nie lubię tego! 1
  • Kocham to! 1

Henryk Ziemiański 

Minister Sprawiedliwości 

Namiestnik Komarchii Nordackiej 

Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

II Prezydent II Federacji Nordackiej 

1260.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za te słowa, Panie Prezydencie.

Szanowni Państwo, w tej chwili Prezydent-Elekt stał się pełnoprawnym, drugim Prezydentem II Federacji Nordackiej. Z niecierpliwością wyczekujemy pierwszych kroków JE Ziemiańskiego na tym zaszczytnym stanowisku.

  • Nie lubię tego! 1
  • Kocham to! 1

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzmy na pozytywy tej sytuacji - Pana Prezydenta nie ma w Kongresie, i jakoś tak bardziej od razu profesjonalniej się tam zrobiło ❤️

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Waksman napisał:

Patrzmy na pozytywy tej sytuacji - Pana Prezydenta nie ma w Kongresie, i jakoś tak bardziej od razu profesjonalniej się tam zrobiło ❤️

Spokojnie, to po prostu zapach profesjonalności, który zapełnił Kongres po pańskim odejściu. Niesamowite, że utrzymuje się tak długo.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Spokojnie, to po prostu zapach profesjonalności, który zapełnił Kongres po pańskim odejściu. Niesamowite, że utrzymuje się tak długo.

Popieram zaproponowane poprawki, nie mam żadnych uwag.

  • Kocham to! 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij