• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Wspólna nordacka liga piłkarska?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, dobry wieczór, 

Przedstawiać się większości nie muszę, raczej pyszczek znany większości (inna sprawa czy pozytywnie). Przychodzę z propozycją, która mi się wykluła na dniach w głowie. Otóż wspólnej nordackiej lidze piłkarskiej. O pomyśle więcej w wątku tutaj -> https://forum.voxland.org.pl/viewtopic.php?p=5079#p5079 Zainteresowanych gorąco zachęcam do dyskusji bo to może być coś ciekawego

JKM Królowa Małżonka Królestwa Voxlandu, Generalissima Palatynatu Leocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery - mało jest ludzi na Nordacie, którzy aktywnie interesują się sportem. Do tej pory takie inicjatywy kończyły się fiaskiem. Ja osobiście nie jestem zainteresowany, ale trzymam kciuki za powodzenie ❤️

  • Kocham to! 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by wychodziła nam już możliwa 7, więc przynajmniej jeden szczebel, jeszcze przydałaby się jedna drużyna i wyszłoby nam ładne 8 zespołów. Na voxlandzkim forum @Pavel van der Gibsondobrze wspomniał, że można zaczynać od jednego szczebla, z czasem można by zwiększać jeśli pojawiliby się inni chętni do zabawy. Zobaczymy, co z Winkulią, no i jeszcze jest Nan Di, ale tam czuję raczej brak chętnych... Niemniej niech wątek poleży (ale w miarę żywy) i zobaczymy, co wyjdzie

JKM Królowa Małżonka Królestwa Voxlandu, Generalissima Palatynatu Leocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nordacka Liga Piłkarska kilka lat temu w Xpert11 miała tak mało członków, że nawet nie wystartowała. Może paradoksalnie w czasach większego marazmu osiągnie większy sukces? Ja ze swojej strony deklaruję wolę przystąpienia do rozgrywek. Mam 4 sloty na drużyny w ligach prywatnych, więc będzie na styk.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie toczy się już chwilę, zdaje się, że jako kontynent podjęliśmy jakąś decyzję i jest nią wola by takowa liga istniała, toteż - https://forum.voxland.org.pl/viewtopic.php?p=5138#p5138 Zapraszam do dyskusji w wątku

JKM Królowa Małżonka Królestwa Voxlandu, Generalissima Palatynatu Leocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heinz-Werner Grüner napisał:

Jako nadworny fanatyk piłki kopanej, proszę o info kiedy liga zacznie hulać. dziękuję 🙂

A chciałby Herr Oberhaupt wystawić zespół z Gredensburga. Jakiś zespół jeszcze w Koribijskiej Super Lidze chyba z tamtą grał. 

 

Edit: Owszem grał, FC Gredensburg podczas ostatniego sezonu zajął u nas ostatnie miejsce na podium.

Edytowane przez Albert Fryderyk de Espada

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

A chciałby Herr Oberhaupt wystawić zespół z Gredensburga. Jakiś zespół jeszcze w Koribijskiej Super Lidze chyba z tamtą grał. 

 

Edit: Owszem grał, FC Gredensburg podczas ostatniego sezonu zajął u nas ostatnie miejsce na podium.

Ja nie mam wolnych slotów. Mam 5 zespołów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
18 hodin temu', Oliwier Dymarski povede'l:

Czy nasz kraj planuje w swojej reprezentacji mieć przedstawicieli osób LGBT?

Nordata nie ma swojej reprezentacji piłkarskiej.

Mamy reprezentacje piłkarskie Muratyki i Westlandu. Na pewno znajdzie się ktoś nieheteronormatywny w składzie, choć nie jest to jawne.

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Oliwier Dymarski napisał:

Czy nasz kraj planuje w swojej reprezentacji mieć przedstawicieli osób LGBT?

Pytanie od gościa z zewnątrz: a jakie to ma znaczenie? Czy x11 daje dodatkowe cegły umiejętności za to, że dany piłkarz jest gejem? 😛

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij