• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Rozmowy w kuluarach


Gość Hieronim Bryz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hieronim Bryz

Przepraszam, że zakłócam spokój Szanownym, ale chciałbym, abyśmy włączyli do Federacji Nordackiej takie elementy jak:

1) v-kraj Roblox

2) v-kraj Minecraft

3) v-kraj Discord

4) v-kraj Bastion Pollin

Moje uzasadnienie jest następujące - uważam, że wniosą bardzo pozytywny i pożyteczny wydźwięk w społeczność Federacji Nordackiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Hieronim Bryz napisał:

Przepraszam, że zakłócam spokój Szanownym, ale chciałbym, abyśmy włączyli do Federacji Nordackiej takie elementy jak:

1) v-kraj Roblox

2) v-kraj Minecraft

3) v-kraj Discord

4) v-kraj Bastion Pollin

Moje uzasadnienie jest następujące - uważam, że wniosą bardzo pozytywny i pożyteczny wydźwięk w społeczność Federacji Nordackiej.

To na co pan czeka? Niech pan leci ich do tego namawiać a nie siedzi i liczy że ktoś zrobi to za niego.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
7 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

To na co pan czeka? Niech pan leci ich do tego namawiać a nie siedzi i liczy że ktoś zrobi to za niego.

Pan @Supreme Commander Machia, Pan @Włodzimierz Molotin, Pan @AleksanderNovak, Pan @Bolesław Kirianóo von Hohenburg i inni są przedstawicielami tych 4 v-krajów.

Ja nie muszę nigdzie latać, Panie @Albert Fryderyk de Espada, bo to WY latacie i podróżujecie. 😄 Ja sobie siedzę spokojnie tutaj i Was obserwuje mówiąc sobie pod nosem "gdzie te gamonie znowu lecą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Supreme Commander Machia
17 minut temu, Hieronim Bryz napisał:

Pan @Supreme Commander Machia, Pan @Włodzimierz Molotin, Pan @AleksanderNovak, Pan @Bolesław Kirianóo von Hohenburg i inni są przedstawicielami tych 4 v-krajów.

Ja nie muszę nigdzie latać, Panie @Albert Fryderyk de Espada, bo to WY latacie i podróżujecie. 😄 Ja sobie siedzę spokojnie tutaj i Was obserwuje mówiąc sobie pod nosem "gdzie te gamonie znowu lecą".

Już któryś raz zostałam nazwana panem więc chcę poinformować że jestem Pani a nie pan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
3 minuty temu, Supreme Commander Machia napisał:

Widzę że nawet poza discordem normiki mają podejrzenia co do samic.

Rozumiem, że przybyłeś/przybyłaś tutaj po to, abyśmy rozważali twą płeć? Cudnie. Na zabiegi z chirurgii plastycznej zapraszam do Edelweiss. Też powinienem wnosić o włączenie tego elementu do Federacji Nordackiej.

Nie wiem, czy sprostam twym wyzwaniom. Pozwól, że będę Ciebie nazywał "?", żeby żadna ze stron nie popadła w zakłopotanie.

Zatem, cóż ? tutaj sprowadza?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę przestać zakłócać porządek i powagę Kongresu i przenieść się z tą konwersacją gdzie indziej. To nie jest miejsce na takie frywolne rozmowy.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
8 godzin temu, Waksman napisał:

Proszę przestać zakłócać porządek i powagę Kongresu i przenieść się z tą konwersacją gdzie indziej. To nie jest miejsce na takie frywolne rozmowy.

Skoro @Członek Kongresuprzenoszą się na Discordy jakieś, aby przyjąć @Supreme Commander Machiato przepraszam bardzo, ale kto godzi w powagę Kongresu? Ja czy Wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Hieronim Bryz napisał:

Skoro @Członek Kongresuprzenoszą się na Discordy jakieś, aby przyjąć @Supreme Commander Machiato przepraszam bardzo, ale kto godzi w powagę Kongresu? Ja czy Wy?

Zdecydowanie Pan. Nie moim problemem jest to, że ma Pan ewidentny problem z używaniem narzędzi komunikacyjnych XXI wieku, w którym wszyscy żyjemy. Rozumiem, że pan zatrzymał się rozwojem w zamierzchłych czasach, czego wybitnie współczuje. Jeśli nie ma Pan nic ciekawego do powiedzenia odnośnie aktualnie trwającej debaty - proszę wyjść, i nie zakłócać porządku Kongresu.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z panem Waksmanem - Kongres nie jest miejscem na dysuksję o normikach, v-minecraftach i społeczeństwie technologicznym. Może jakieś ograniczenia pisania w dziale @Szef NKI?

  • Lubię to 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
19 minut temu, Waksman napisał:

Zdecydowanie Pan. Nie moim problemem jest to, że ma Pan ewidentny problem z używaniem narzędzi komunikacyjnych XXI wieku, w którym wszyscy żyjemy. Rozumiem, że pan zatrzymał się rozwojem w zamierzchłych czasach, czego wybitnie współczuje. Jeśli nie ma Pan nic ciekawego do powiedzenia odnośnie aktualnie trwającej debaty - proszę wyjść, i nie zakłócać porządku Kongresu.

Szanowny Panie @Waksman, to Szanowni @Członek Kongresugodzicie w aksjomaty mikronacji wprowadzając do nich dysonans poznawczy, co jest wstępem do schizofrenii. Nikt nie będzie chciał się z Wami bawić w mikronacje, bo zaprowadzacie do nich groźne dla umysłu wzory postępowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Zgadzam się z panem Waksmanem - Kongres nie jest miejscem na dysuksję o normikach, v-minecraftach i społeczeństwie technologicznym. Może jakieś ograniczenia pisania w dziale @Szef NKI?

Na polecenie @Spikera NKI może ograniczyć panu Bryzowi wypowiadanie się w dziale Kongresu. Bez zgody Pana Repulijakiego nie chcemy ingerować w wolność wypowiadania się w Kongresie. 

  • Smuteczek 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Czy planowane jest napisanie Regulaminu Kongresu, czy jego zasady, podobnie jak zasady wyborcze, pozostaną wynikiem każdorazowych ustaleń w kanale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz

Ze względu na ewidentne ingerencje w prace Kongresu FN przez istoty z v-kraju Discord, proszę o przeniesienie obrad z Kongresu FN do v-kraju Discord. Tam są administratorzy, którzy Państwa pouczą, co pisać, a czego nie pisać wg ich urojonego klucza postępowania.

Skoro obywatela Muratyki tj. mnie, obywatela FN próbuje się ograniczać w wypowiadaniu się, to znaczy, że zdrajcy FN próbują wić sobie gniazdko na ziemi FN pod inną banderą.

Byście się Państwo wstydzili, choć obawiam się, że bezwstydność i wyuzdanie u takich, nie powiem kogo, niestety zwycięży.

Życzę dobrej gry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Supreme Commander Machia
W dniu 6.09.2023 o 22:07, Waksman napisał:

No dobra, tylko teraz tak. Fajnie, że będziemy mieli kodeks karny, ale co z jego egzekwowaniem? Trzeba wraz z uchwaleniem KK uchwalić ustawę specjalną o wspomnianej Milicji Nordackiej, która będzie ten kodeks egzekwowała. Przydałoby się też powołać chociaż jednego sędziego i ogarnąć prokuratora, żeby zamknąć to koło obiegu procesu oskarżania kogoś o czyn zabroniony.

Pytanie tylko jak powinna wyglądać Milicja? Zanim powstanie projekt ustawy specjalnej o jej utworzeniu ja proponuję przedyskutować temat. Co na to Pan @Spiker?

Dzień dobry chciałabym poprosić o usunięcie konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu w dziale debaty o kodeksie 😭

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Ale czemu w dziale debaty o kodeksie 😭

Bo wszędzie indziej jest ta prośba olewana. Więc niech ktoś na Boga już ją spełni.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij