• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Biuro ministra spraw wewnętrznych


Rekomendowane odpowiedzi

30fe9094-0c93-4041-b434-6a3788106ff1_f1400x900.jpeg.0d83af625e4949b29f0f1d73cb38c7d6.jpeg

Biuro ministra spraw wewnętrznych znajduje się na drugim piętrze w budynku ministerstwa. Sekretarką ministra jest pani Janina, która zajmuje się obsługą petentów. 

Henryk Ziemiański 

Namiestnik Komarchii Nordackiej 

Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

II Prezydent II Federacji Nordackiej 

1260.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, pozostaną w gabinecie do dyspozycji następnego ministra.

Henryk Ziemiański 

Namiestnik Komarchii Nordackiej 

Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

II Prezydent II Federacji Nordackiej 

1260.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wasza Ekscelencja Minister Spraw Wewnętrznych Heniu Ziemiański przyjmuje do swojego gabinetu audiencje obywateli?

  • Lubię to 1

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz

Dobry wieczór Panie Ministrze @Henryk Ziemiański,

Chciałbym prosić Pana o pomoc w uzyskaniu listy obywateli takich struktur państwowych wchodzących w skład Federacji Nordackiej jak:

->Republika Muratyki

->Imperium Kiriańskie

->Republika Klindonii

->Królestwo Hawilandu

Próbowałem znaleźć listę obywateli będących reprezentantami poszczególnych dzielnic/państw, ale nie udało mi się tego znaleźć bądź niezbyt dokładnie szukałem. Skoro Pan Minister @Henryk Ziemiańskijest w stanie wyłapywać konflikty w innych v-krajach, to może w wyżej wymienionym zakresie Panu Ministrowi uda się zdobyć informacje. Sądzę, że informacja, o którą proszę okaże się przydatna przy kreowaniu polityki wewnętrznej Federacji Nordackiej.

Z wyrazami szacunku,

Hieronim Bryz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie mogę ujawnić takich informacji. 

Henryk Ziemiański 

Namiestnik Komarchii Nordackiej 

Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

II Prezydent II Federacji Nordackiej 

1260.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Henryk Ziemiański napisał:

Niestety, ale nie mogę ujawnić takich informacji. 

Debilu, to są publiczne informacje. Podaj się już do dymisji i skończ robić kurwę z logiki. Rzygać mi się chcę jak cię widzę.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Dziękuję za wyjaśnienie, myślałem tylko że tych danych nie można ujawnić. 

Henryk Ziemiański 

Namiestnik Komarchii Nordackiej 

Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

II Prezydent II Federacji Nordackiej 

1260.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Henryk Ziemiański napisał:

No cóż. Dziękuję za wyjaśnienie, myślałem tylko że tych danych nie można ujawnić. 

To ja mam ci wyjaśniać pacanie? To ja jestem Ministrem Spraw Wewnętrznych II Federacji Nordackiej? To ja mam takie rzeczy wiedzieć? Miej litość i serio złóż dymisję, bo to już się chore robi żeby taka osoba jak ty piastowała tak ważne stanowisko.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
39 minut temu, Henryk Ziemiański napisał:

No cóż. Dziękuję za wyjaśnienie, myślałem tylko że tych danych nie można ujawnić. 

A to dlaczego nie można ujawnić? To jak? Wskaże mi Pan miejsce, gdzie mam ich szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto poszukać np w Muratyce w dziale Pałac Prezydenta, w Kirianii w dziale Pałac z Bursztynu i Miedzi. W Klindonii jeszcze nie ma listy, zaś co do Hawilandu to nie mogę znaleźć. 

  • Lubię to 1

Henryk Ziemiański 

Namiestnik Komarchii Nordackiej 

Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

II Prezydent II Federacji Nordackiej 

1260.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królestwo Hawilandu nie wchodzi w skład Federacji panie Bryz.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
2 godziny temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Królestwo Hawilandu nie wchodzi w skład Federacji panie Bryz.

Żarty sobie Pan robi, Panie Premierze @Bolesław Kirianóo von Hohenburg? Pan @Tadeusz I Wielkijest Prezydentem Federacji Nordackiej i jednocześnie królem Hawilandu i Hawiland nie wchodzi w skład Federacji?? To czym jest? Poproszę o przedstawienie struktury administracyjnej Federacji Nordackiej tj. które kraje wchodzą w skład, na jakiej podstawie prawnej, do kiedy obowiązuje umowa z tymi krajami, dlaczego jedne wchodzą, a drugie już nie... Macie bajzel w strukturze administracyjnej, a Pan Minister @Henryk Ziemiańskiodpowiada "na odwal się Pan". Zresztą, jaki Premier taki i Pan minister.

Proszę zrobić z sobą, Panie @Bolesław Kirianóo von Hohenburg i z Panem @Henryk Ziemiańskiporządek. Jesteście zakałami!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
2 godziny temu, Henryk Ziemiański napisał:

Warto poszukać np w Muratyce w dziale Pałac Prezydenta, w Kirianii w dziale Pałac z Bursztynu i Miedzi. W Klindonii jeszcze nie ma listy, zaś co do Hawilandu to nie mogę znaleźć. 

Radzę Szanownemu Ministrowi Spraw Wewnętrznych @Henryk Ziemiańskiruszyć dupę do poszczególnych państw wewnętrznych i zdobyć tę informację dotyczącą aktualnej ilości obywateli Federacji Nordackiej, a następnie przedstawić mi ją w formie raportu. Jak się boisz bądź nie wiesz jak to zrobić, to weź Premiera @Bolesław Kirianóo von Hohenburgza rączkę i niech Szanownego oprowadzi. Masz przynieść mi te dane w zębach! Rozumiemy się, nierobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Waksman napisał:

Debilu, to są publiczne informacje. Podaj się już do dymisji i skończ robić kurwę z logiki. Rzygać mi się chcę jak cię widzę.

Ale po co tak agresywnie? Heniu może nie wiedzieć wielu rzeczy, mieć dużo wad i skaz... Ale to nie powód, by z człowieka robić szmatę do podłogi. Nie podoba mi się takie podejście do niedoświadczonych mikronautów. Zamiast spróbować komuś pomóc w rozwinięciu skrzydeł, to się mu każe spadać ze stołka i najlepiej wyjechać z kraju, bo ludzie nie mogą na niego patrzeć... I w taki sposób mamy budować Federację dla wszystkich, a nie dla grupy kolegów? 🤣 Przecież Pan właśnie robisz z tego kraju hermetyczną, zamkniętą grupkę ekspertów, którzy wiedzą wszystko o mikro i nie pozwalają nowym się wkręcić w aktywność, bo nie mają 5 lat stażu.

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Leonid Repulijski napisał:

Ale po co tak agresywnie? Heniu może nie wiedzieć wielu rzeczy, mieć dużo wad i skaz... Ale to nie powód, by z człowieka robić szmatę do podłogi. Nie podoba mi się takie podejście do niedoświadczonych mikronautów. Zamiast spróbować komuś pomóc w rozwinięciu skrzydeł, to się mu każe spadać ze stołka i najlepiej wyjechać z kraju, bo ludzie nie mogą na niego patrzeć... I w taki sposób mamy budować Federację dla wszystkich, a nie dla grupy kolegów? 🤣 Przecież Pan właśnie robisz z tego kraju hermetyczną, zamkniętą grupkę ekspertów, którzy wiedzą wszystko o mikro i nie pozwalają nowym się wkręcić w aktywność, bo nie mają 5 lat stażu.

Niedoświadczeni mikronauci? Z całym szacunkiem, ale Ziemiański to nie jest „niedoświadczony mikronauta”. To jest zwykły debil, który od około dwóch lat jedyne co robi to „popiera”. Ja rozumiem jakby tak robił przez swoje pierwsze dwa czy trzy miesiące, ale na Boga!

”Proszę wybaczyć koledze, pracuje u nas 3 lata i jeszcze się szkoli”. Takich ludzi nie dopuszcza się do stanowisk kierowniczych. To jest dramat co robicie z powagą kierowania resortem.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mu zwróć kulturalnie uwagę — za którymś razem się ogarnie, a nie będziesz gościowi mówił, że jest debilem i ma Ci zniknąć z oczu. Człowieku xD

 

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Leonid Repulijski napisał:

To mu zwróć kulturalnie uwagę — za którymś razem się ogarnie, a nie będziesz gościowi mówił, że jest debilem i ma Ci zniknąć z oczu. Człowieku xD

Prędzej mi grzyb na czole wyrośnie niż zwracanie uwagi Ziemiańskiemu coś da. Robiłem to nie raz w przeszłości - efekty jak widać 🙂

Jak ktoś nie rozumie w normalny sposób, to może jak dostanie przysłowiowy „opierdol” to się ogarnie 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
W dniu 5.09.2023 o 20:47, Leonid Repulijski napisał:

Ale po co tak agresywnie? Heniu może nie wiedzieć wielu rzeczy, mieć dużo wad i skaz... Ale to nie powód, by z człowieka robić szmatę do podłogi. Nie podoba mi się takie podejście do niedoświadczonych mikronautów.

Ja też jestem nowym i niedoświadczonym mikronautą i mnie się kurde banuje, a tego zjebanego ryja się chroni... Ze mnie zrobiłeś szmatę do podłogi... I co? Z jednych można robić, a z drugich już nie? Jak już powiedziałem zabieraj siebie @Leonid Repulijskii siebie @Kamiljan de Harlindo Insulii, wymarłego v-kraju. Tam jest twój cmentarz, a nie tu próbujesz robić kolejny.

 

W dniu 5.09.2023 o 21:01, Leonid Repulijski napisał:

To mu zwróć kulturalnie uwagę — za którymś razem się ogarnie, a nie będziesz gościowi mówił, że jest debilem i ma Ci zniknąć z oczu. Człowieku xD

 

Problem jest w tym, że Wy nie jesteście ludźmi. Jesteści zaburzeni pomiędzy więcej niż trzema rzeczywistościami wirtualnymi (nie liczę świata realnego). Albo idziecie się leczyć do psychiatry/psychoterapeuty albo powinniście być odjebani po to, abyście ponownie zdecydowali gdzie chcecie działać. 

Edytowane przez Hieronim Bryz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński
W dniu 5.09.2023 o 20:47, Leonid Repulijski napisał:

zamkniętą grupkę ekspertów

Oj nie. Wiele można zarzucić establishmentowi FN, ale na pewno nie eksperctwo. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Henryk Ziemiański ja z interwencją kongresmeńską. Czy jest Pan w stanie przedstawić jakiś krótki raport z podjętych przez pański resort działań? Byłbym stokrotnie wdzięczny.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki raport ukaże się w w najbliższych dniach. 

Henryk Ziemiański 

Namiestnik Komarchii Nordackiej 

Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

II Prezydent II Federacji Nordackiej 

1260.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2023 o 06:49, Henryk Ziemiański napisał:

Taki raport ukaże się w w najbliższych dniach. 

I co? Doczekam się?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikuję raport, tylko jak znajdę czas. 

Henryk Ziemiański 

Namiestnik Komarchii Nordackiej 

Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

II Prezydent II Federacji Nordackiej 

1260.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij