• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Debata nad Przyszłością Naszego Kraju - Co dla Ciebie Jest Priorytetem?


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Hieronim Bryz napisał:

Mam mu ulżyć? Chyba kpisz. 😄 😄 

Nie no wiadomo, na trudne pytania też trzeba umieć odpowiadać 😂

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
5 minut temu, Waksman napisał:

Nie no wiadomo, na trudne pytania też trzeba umieć odpowiadać 😂

Jego pytania są z dupy, więc zajmij się jego tyłem, @Waksman😀

Edytowane przez Hieronim Bryz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wracając do głównego tematu wątku. Dla mnie priorytetem jest uczynienie z II Federacji, tak jak wspomniałem na stronie głównej, bastionu silnej demokracji. Jesteśmy w świetnej pozycji ustrojowej względem Mikroświata, bo jesteśmy jedyną demokracją bez jakiejś dennej monarchii (nie liczę Bialenii, bo ta kończy swoją działalność). Wielki sukces jest nam podany praktycznie na tacy. Teraz trzeba ją złapać tak, żeby jej nie upuścić.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
4 minuty temu, Waksman napisał:

Teraz trzeba ją złapać tak, żeby jej nie upuścić.

Mówisz o tacy czy tyłach tego Pana? 😄 😄 Aż chciałoby się zaśpiewać pewną piosenkę zespołu Lady Pank. 😛 Ja Ci dobrze radzę. Nie komplikuj. 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hieronim Bryz napisał:

Mówisz o tacy czy tyłach tego Pana? 😄 😄 Aż chciałoby się zaśpiewać pewną piosenkę zespołu Lady Pank. 😛 Ja Ci dobrze radzę. Nie komplikuj. 😛 

Odpowiedź nasuwa się tu sama, ale tak, mówię o tacy. Tyły pana Omamby wybitnie mnie nie interesują.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa priorytety:

1. Stworzyć tożsamość nordacką. Wiadomo, język i kultura nie zawadzą, ale przede wszystkim trzeba obok istniejących tożsamości prowincjonalnych utworzyć ogolnofederalną, która będzie uaktywniała się podczas debaty i kłótni na poziomie centralnym, a dezaktywowała gdy wracamy na swoje bagna opisywać 5 największych atrakcji Alrajnic Górnych. Trzeba sobie uświadomić, że nie jesteśmy tu dopóki każdy ma w tym jakiś interes, jesteśmy tu dopóki nasz interes nie bierze góry nad interesem Federacji. Czasem warto poświęcić ambicje, żeby FN przetrwało.

2. Jako Premiera Federacji, ale, a może przede wszystkim Ministra Spraw Zewnętrznych interesuje mnie utworzenie bloku dojrzałych państw pod przewodnictwem m.in. FN (skłaniam się ku utworzeniu jakiejś stałej rady generalnej z jednym miejscem wybieranym). Trzeba pokazać, że owszem, każda z prowincji samych sobie nic nie osiągnie, i owszem, dopiero zjednoczeni w multinarodowym tworze możemy sprostać mononarodowym potęgom Pollinu, ale zjednoczeni jesteśmy w stanie dokonać znacznie więcej niż wynosi suma naszych działań samotnie.

  • Kocham to! 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński
11 godzin temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Jako Premiera Federacji, ale, a może przede wszystkim Ministra Spraw Zewnętrznych interesuje mnie utworzenie bloku dojrzałych państw pod przewodnictwem m.in. FN

Czy FN może przewodniczyć organizacji do której sama nie będzie się kwalifikować? Discuss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zamknąć w marginesie błędu tobie podobnych, którzy obniżają jakość dyskusji wyzwiskami

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Prognozy pogody: *Kirianóo śpi*

Jednozdaniowe raporty z budowy: *Kirianóo śpi*

Ziemiański w MSW: *Kirianóo śpi*

Wybory bez ordynacji wyborczej: *Kirianóo śpi*

Ludzie ostro dyskutują: O B N I Ż E N I E  J A K O Ś C I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odwołuje się ze stołków przecież kolegów z partii, nawet jeśli mają na koncie zbrodnie wojenne.

Heniu sprawuje się świetnie - jeszcze nie przeprowadził w kraju żadnego puczu.

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
40 minut temu, Leonid Repulijski napisał:

Nie odwołuje się ze stołków przecież kolegów z partii, nawet jeśli mają na koncie zbrodnie wojenne.

Heniu sprawuje się świetnie - jeszcze nie przeprowadził w kraju żadnego puczu.

Jedyny pucz jaki Heniu przeprowadził, to był ten z powstaniem jego gabinetu. 😛 Heniu mogłby zostać asystentem Ministra Wojny @Albert Fryderyk de Espada. Oni by się tam dogadali przy i pod biurkiem. 😛 Zresztą wszystkie ich lokalizacje względem biurka by wchodziły w grę. 😄 😄

Ma kolega rację, że się nie odwołuje. Ich się wiesza w myśl maksymy "tam jest wieszak!" 😄   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij