• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Rocznica niepodległości Hawilandu


Rekomendowane odpowiedzi

Równo rok temu Powstał Hawiland. Czas szybko mija, i mimo różnych trudności Hawiland dalej się trzyma, i mam nadzieję że będzie się dalej trzymał. Orędzie z tej okazji przesyłam poniżej:

 

2092503622_Dokumentbeztytuu_page-0001.jpg.df0c65187221b47c1787a6d84e26a87b.jpg

  • Lubię to 1

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawiand ma rok, to nie ulega wątpliwości. Jednocześnie tak dużo się podczas tego roku działo, że mógłbym przysiąc o co najmniej paroletniej współpracy kiriańsko-hawilandzkiej. Pamiętam jak dziś moment, kiedy na discordzie międzymikronacyjnym przeczytałem o Hawilandzie, a niedługo potem otrzymałem informację w prywatnej firmy panowie o nowym państwie lokujacym się nie dość że obok Kirianii, to jeszcze na podstawie mapy z zaznaczoną Kirianią. 

Od tamtej chwili relacje obu nacji rozwinęły się tak bardzo, że przestałem się dziwić, kiedy na forach innych mikronacji nazywano nas zbiorczo "Kirianią i Hawilandem". Hawilandczycy, a szczególnie Tadeusz byli dla mnie ogromnym wsparciem w rozwijaniu Suwerennej. Nie sposób zliczyć wiadomości wymienionych między nami na próbie, i to dosłownie, bo wyszukiwarka często odmawia posłuszeństwa i nie pokazuje nic, ale jeśli działa, to ukazane liczby są ogromne. 

Przypieczętowaniem wspólnej ścieżki było również dołączenie na to samo, nordackie forum, gdzie dziś możemy świętować uroczystą rocznicę. Nic nie wskazuje także na szybkie zakończenie tej współpracy, mam więc nadzieję na wspólne odejście z uniwersum mikronacji za x lat, tak jak w mniej więcej tym samym czasie wstąpiliśmy.

Slava Havilandóo! Niech żyje Hawiland!

 

 

 

  • Kocham to! 2

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Jego Wspaniałomyślności oraz wszystkich obywateli Związku Winkukijskiego, pragnę złożyć Hawilandowi najserdeczniejsze życzenia z okazji rocznicy niepodległości. Oby wytrwałość i chęć rozwoju nie opuszczała Was nigdy. Niech żyje Hawiland!

 

 (-) A. Kardacz

Minister Stanu ZW

  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

Jasnym jest niewątpliwie, że Hawiland jest jednym z fundamentów całego bloku Ziem Kiryjskich i podtrzymuje go niezmiennie z właściwą sobie stabilnością. Dlatego też w imieniu swoim i Amatorii dziękuję Wam, że wytrwaliście tak długo i życzę dalszego rozkwitu.

Wiwat Hawiland!

 

August de la Sparasan

Sagan Amatorii 

  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W imieniu Królestwa Hawilandu, ja Król Tadeusz I Wielki, w uznaniu wybitnych zasług dla Królestwa i Społeczeństwa, nadaje:

 

Złoty Krzyż Zasługi Hawilandu

  • J.E. Kanclerzowi Hawilandu Aleksandrowi von Krukowi - w uznaniu jego wybitnych osiągnięć na rzecz państwa, pokoju i dobra społeczeństwa
  • Jego Imperatorskiej Mości Bolesławowi Kirianóo von Hohenburg - W uznaniu wyjątkowych osiągnięć w przestrzeni publicznej, wybitnych zasług dla międzynarodowej przyjaźni oraz znaczącego wkładu w rozwój życia kulturalnego Królestwa Hawilandu
  • J.E. Ministrowi Obrony, Prezydentowi Stolicy Bolesławowi Lwie Serce - w uznaniu jego wybitnych projektów na rzecz stolicy, działalności politycznej w Ministerstwie oraz w uznaniu działalności charytatywnej

 

Srebrny Krzyż Zasługi Hawilandu

  • J.E. Romanowi Octopicowi - w uznaniu jego działań promocyjnych na rzecz wysp Ruorag i Steg, działalność meteorologiczną
  • J.K.M. Piotrowi Jankowskiemu - w uznaniu wyjątkowych osiągnięć w przestrzeni publicznej, wybitnych zasług dla międzynarodowej przyjaźni

Order Sokoła Hawilandu (tj. odkrycia w nowych dziedzinach)

  • J.E. Romanowi Octopicowi - w uznaniu jego działań na rzecz meteorologii w Hawilandzie

 

DW: @Aleksander von Kruk@Bolesław Kirianóo von Hohenburg @Bolesław Lwie Serce @Roman Octopic @Piotr Jankowski

 

cooltext415722725235853.png.43ee3c9d4303e2cda8a94c607d94bffa.png

  • Kocham to! 2

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Aleksander von Kruk napisał:

Dzisiaj zakończyły się wszelkie Marsze Niepodległości w Stolicy, w reszcie miast skończą się jutro. Pora powrócić do normalnego trybu życia, więc od jutra Hawiland już bez święta 🙂

Czyli z tego co rozumiem to jutro Marsze jeszcze będą, a potem w ten sam dzień skończą się?

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
W dniu 22.06.2023 o 15:45, Tadeusz I Wielki napisał:

 

W imieniu Królestwa Hawilandu, ja Król Tadeusz I Wielki, w uznaniu wybitnych zasług dla Królestwa i Społeczeństwa, nadaje:

 

Złoty Krzyż Zasługi Hawilandu

  • J.E. Kanclerzowi Hawilandu Aleksandrowi von Krukowi - w uznaniu jego wybitnych osiągnięć na rzecz państwa, pokoju i dobra społeczeństwa
  • Jego Imperatorskiej Mości Bolesławowi Kirianóo von Hohenburg - W uznaniu wyjątkowych osiągnięć w przestrzeni publicznej, wybitnych zasług dla międzynarodowej przyjaźni oraz znaczącego wkładu w rozwój życia kulturalnego Królestwa Hawilandu
  • J.E. Ministrowi Obrony, Prezydentowi Stolicy Bolesławowi Lwie Serce - w uznaniu jego wybitnych projektów na rzecz stolicy, działalności politycznej w Ministerstwie oraz w uznaniu działalności charytatywnej

 

Srebrny Krzyż Zasługi Hawilandu

  • J.E. Romanowi Octopicowi - w uznaniu jego działań promocyjnych na rzecz wysp Ruorag i Steg, działalność meteorologiczną
  • J.K.M. Piotrowi Jankowskiemu - w uznaniu wyjątkowych osiągnięć w przestrzeni publicznej, wybitnych zasług dla międzynarodowej przyjaźni

Order Sokoła Hawilandu (tj. odkrycia w nowych dziedzinach)

  • J.E. Romanowi Octopicowi - w uznaniu jego działań na rzecz meteorologii w Hawilandzie

 

DW: @Aleksander von Kruk@Bolesław Kirianóo von Hohenburg @Bolesław Lwie Serce @Roman Octopic @Piotr Jankowski

 

cooltext415722725235853.png.43ee3c9d4303e2cda8a94c607d94bffa.png

Od zawsze wiedziałem że Król to docenia bardziej niż inni 💖 Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij