• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Aleksander von Kruk

Mieszkaniec
 • Postów

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Aleksander von Kruk w dniu 21 Lipca 2023

Użytkownicy przyznają Aleksander von Kruk punkty reputacji!

1 obserwujący

O Aleksander von Kruk

Ostatnie wizyty

252 wyświetleń profilu

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

Osiągnięcia Aleksander von Kruk

Entuzjasta

Entuzjasta (6/17)

 • Dyskutant
 • Miesiąc później...
 • Reakcjonista
 • Pierwszy post
 • Przetrwać tydzień

Najnowsze odznaki

21

Reputacja

 1. Aleksander von Kruk

  Zniknięcie

  1 sierpnia z Aleksandrem von Krukiem skontaktować się chciał m.in. Zastępca Prezydenta Miasta Revora Kamil, który nie mógł się dodzwonić. Kiedy przyjechał do mieszkania Aleksandra zauważył że drzwi były otwarte. Kiedy tam wszedł nie zastał tam nikogo, a znalazł jedynie kartkę z napisem "Zrzekam się obywatelstwa hawilandu". Po zobaczeniu tego postanowił wtedy zawiadomić o tym Policję, która zaczęła szukać Aleksandra. Na wyciągu bankowym odnaleziono 2 zakupy - bilet lotniczy do OBPP oraz bilet lotniczy do Serte, które wykupione zostały zaraz po zakończeniu referendum. Z mieszkania Aleksandra znikły wszystkie jego rzeczy, oprócz dowodu, co może wskazywać na to że Aleksander uciekł z Hawilandu. Policja przeszukała Serte, jednak nic tam nie znalazła. Aleksander uciekł prawdopodobnie na tereny OBPP, gdzie nie może wkroczyć Policja. Ustalono, że jest to prawdopodobnie koniec działalności Aleksandra von Kruka. Wszystkie jego udziały w instytucjach zostały wyprzedane w dzień referendum. Jego aktualny status pozostaje nieznany.
 2. Niniejszym informuje że odchodzę z partii Wolny Hawiland. Zrzekam się również bycia posłem w sejmie.
 3. Zgłaszam urlop od dzisiaj do 15 sierpnia (z powodów rodzinnych), w referendum wezmę udział. Jeśli problemy okażą się dłuższe, przedłuże urlop i chwilowo zaprzestane być kanclerzem.
 4. Nie było mnie troche (i nie będzie narazie chyba), więc taka dawka info się przydała, dziękuje
 5. można przełożyć w każdej chwili
 6. jest jakaś nowa już czy jeszcze nie poprawili?
 7. Opperehimer ma wielką popularność w Hawilandzie, dziękujemy!
 8. @Bolesław Lwie Serce @Voloslav von der Hov
 9. Największe kino w Hawilandzie, Kino Venres zostaje dzisiaj otwarte, a w raz z nim dzisiaj nastąpi premiera filmu "Opperehimer" - filmu stworzonego przez Childa Nowywoodsa, który jest uważany za najlepszego reżysera w Hawilandzie i jednego z lepszych w Mikroświecie. Opperehimer zbiera pozytywne opinie od krytyków (przedpremierowo), a opowiadać ma o Opperehimerze - człowieku który stworzył bombe przypadkowo, jako zwykła osoba która była w Operze. Film bazowany jest na historii realnego Roberta Opperehimera. W role samego Opperehimera wcieli się hawilandzko-kiriański aktor Kannele Bóostan. Pierwsze seanse odbędą się o 14:30
 10. Dobra, może troche pogadajmy? Bo 25 lipca ma być referendum chyba, co ja bym jednak przełożył ze względu na brak rozmów, stworzył akt co do referendum tak jak w Winkulii, itd. ja proponuje takie coś: Decyzja Pjothigu z dnia ___ lipca 2023 roku o zorganizowaniu ogólnokrajowego referendum Artykuł 1. Decyduje się o przeprowadzeniu ogólnokrajowego referendum w dniach 31 lipca i 1 sierpnia 2023 roku. Organizację referendum powierza się Królowi i Kanclerzowi. Artykuł 2. Głosowanie referendalne odbędzie się na forum Hawilandu, w okresie od godziny 11:00 dnia 31 lipca do godziny 23:15 dnia 1 sierpnia 2023 roku. Głosowanie będzie tajne dla opinii publicznej. Artykuł 2a. Głosowanie referendalne może zostać zakończone wcześniej, jeśli wszyscy uprawnieni obywatele, którzy mogą wziąć udział w referendum, oddadzą swoje głosy. Artykuł 3. Uprawnionymi do głosowania w referendum są wszyscy obywatele Hawilandu i Postanu, którzy posiadają bierne prawo wyborcze. Artykuł 4. Osoby biorące udział w głosowaniu referendalnym będą odpowiadać na pytanie o następującej treści: "Czy jesteś za dołączeniem Zjednoczonego Królestwa Hawilandu do Federacji Nordackiej?". Odpowiedzią może być wyłącznie "TAK" lub "NIE". Artykuł 5. Po zakończeniu głosowania referendalnego, Kanclerz natychmiast sporządzi protokół wyborczy, zawierający informacje o frekwencji, liczbie głosów oddanych na poszczególne odpowiedzi oraz to czy Hawiland dołącza, czy nie. Protokół zostanie natychmiast opublikowany jako oficjalne przemówienie dla ludu. Artykuł 6. W przypadku kiedy głosów w ankiecie będzie więcej niż samych obywateli Hawilandu aktywnie działających (tj. 5 aktywnych obywateli) głosowanie automatycznie uznawane jest jako sfałszowane, i przeprowadzone zostanie ponownie. Artykuł 7. Niniejsza decyzja wchodzi w życie w momencie ogłoszenia. dni to moja propozycja, ja bym proponował zacząć głosowanie teraz (za ustawą o referendum), ja głosuje za. Żeby nie było: inspirowałem się tym aktem na podstawie aktu Winkulijskiego, więc możemy to zmienić, chodzi o sam zamysł. Artykuł 6 jest najważniejszy, w przypadku kiedy będzie więcej niż 5 głosów, automatycznie to odrzucamy. Jeśli jakaś osoba nie będzie mogła zagłosować przez forum, tylko prywatnie będzie pisać, próg głosowania zniża się na forum do 4 (bo 4 + 1 osoba poza forum)
 11. Te kościoły to jakiej wiary są? Ja bym obstawiał lutnizm