• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Wieści z zagranicy


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to dziwne. Jakby patrzeć tylko z tego wątku, to FN jest jakimś okropnym reżimem chcącym dokonąć anschlussu Winkulii i tylko referendum może to odwrócić. W rzeczywistości wiadomo już od dawna, że większość opowie się przeciw i nie wejdą do FNu.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roman Octopic napisał:

tam nie ma wysp zaznaczonych, może trzeba sie upomnić czy coś xdd

jutro napisze tam bo narazie mi sie nie chce

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Voloslav von der Hov napisał:

 

Ładna 

w 100% się z tym zgadzam, zajebista wręcz

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2023 o 18:07, Tadeusz I Wielki napisał:

100365773012206227.png

nowa mapa ronona

co to TRK i czemu z nimi graniczymy? Myślałem że graniczymy z Carstwem Brodrijskim po podzieleniu tego wszystkiego

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

co to TRK i czemu z nimi graniczymy? Myślałem że graniczymy z Carstwem Brodrijskim po podzieleniu tego wszystkiego

Technokratyczna Republika Klindonii o ile się nie myle, a graniczymy dlatego, ze pozniej tam nie bylo terenow i tereny przejela TRK

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
3 godziny temu, Tadeusz I Wielki napisał:

Technokratyczna Republika Klindonii o ile się nie myle, a graniczymy dlatego, ze pozniej tam nie bylo terenow i tereny przejela TRK

o prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Aleksander von Kruk napisał:

jest jakaś nowa już czy jeszcze nie poprawili?

Jest.

  • Kocham to! 1

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
3 godziny temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

piękna jak ty tadeuszu 😍 (nie jestem gejem, to sarkazm)

XDDDDDDDDDDDDDD 🏳️‍🌈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lubię to 1

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

Ta Nordawizja mnie ciekawi, fajnie by było popuszczać parę piosenek xD, a co do Igrzysk, to może być ciekawie, chociaż szachy? mi to troche nie pasuje, a Cesarstwo widzę że chce sobie zbudować dyplomacje, fajnie, nic złego ani zwykłego

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
7 minut temu, Tadeusz I Wielki napisał:

"Ee bo przeciez nasz kraj bardzo znany to ma tereny tej Sclavini, to w cale nie tak ze ona jest niepodlegla a dawne lądy powinny być większe" 🤓  🤓  🤓

A czy to wina Ronona Dexa? no nie, więc o co się przywalać? To że on czerpał informacje z innych map to nie jest nic złego. Ale zawsze znajdzie się ktoś kto lamentuje, a S*rmaci jak zwykle: "E bo Sclavinia nasza", a to w takim razie cały Mikroświat należy do Hawilandu, bruh, no sorry ale według mnie te zarzuty do Ronona są totalnie bezpodstawne, on próbuje być neutralny, to robi neutralnie tą mape.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Roman Octopic napisał:

"Ee bo przeciez nasz kraj bardzo znany to ma tereny tej Sclavini, to w cale nie tak ze ona jest niepodlegla a dawne lądy powinny być większe" 🤓  🤓  🤓

A czy to wina Ronona Dexa? no nie, więc o co się przywalać? To że on czerpał informacje z innych map to nie jest nic złego. Ale zawsze znajdzie się ktoś kto lamentuje, a S*rmaci jak zwykle: "E bo Sclavinia nasza", a to w takim razie cały Mikroświat należy do Hawilandu, bruh, no sorry ale według mnie te zarzuty do Ronona są totalnie bezpodstawne, on próbuje być neutralny, to robi neutralnie tą mape.

Widzę że poruszyłeś 2 wątki w jednym, to jest Sclavinia i zmniejszona powierzchnia państw (tu chodzi o Tuolelenke o ile sie nie myle), więc z tą 2 kwestią sądze podobnie (wręcz tak samo), ale z tą 1 jestem troche neutralny, w sensie sądze że Sclavinia jest zwykłym państwem, ale to w sumie tylko o to się Sarmaci przypiepszają, a sprawa z mniejszymi powierzchniami Sarmacja prowadzi normalnie, nie mylić z Tuolelenką

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
1 minutę temu, Tadeusz I Wielki napisał:

Widzę że poruszyłeś 2 wątki w jednym, to jest Sclavinia i zmniejszona powierzchnia państw (tu chodzi o Tuolelenke o ile sie nie myle), więc z tą 2 kwestią sądze podobnie (wręcz tak samo), ale z tą 1 jestem troche neutralny, w sensie sądze że Sclavinia jest zwykłym państwem, ale to w sumie tylko o to się Sarmaci przypiepszają, a sprawa z mniejszymi powierzchniami Sarmacja prowadzi normalnie, nie mylić z Tuolelenką

dobra pomyliło mi się, przepraszam S*rmaci! (za 1 kwestie). Ale no jak mówie, to nie jest wina Ronona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, tak z innej beczki, ale kolejnym powodem dla którego Hawiland powinien wejść do II FN jest to, że będzie aktywizatorem dyskusji o tym, co się dzieje za granicą 😂

Będzie prawie jak za starych, dobrych lat lmao

  • Kocham to! 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tadeusz I Wielki napisał:

W sumie śmiesznie by było jakby ktoś sie spruł że jakiś kraj na Nordacie jest za mały, może jakaś wojna by była (ale oczywiście bez Hawilandu w niej)

  • Haha 1

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
15 godzin temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

W sumie śmiesznie by było jakby ktoś sie spruł że jakiś kraj na Nordacie jest za mały, może jakaś wojna by była (ale oczywiście bez Hawilandu w niej)

Wojna Graniczna XDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

ja tak szczerze chciałbym Nordawizje, ale jeśli osoba (taka jak ja, albo kto inny) nie będzie musiała nic gadać, tylko puścić piosenke i tyle, a co do Igrzysk, to mam to samo, ale inaczej, w sensie chciałbym, ale troche inne gry (takie jak zaproponował Garamond bym chciał), i tyle, fajne do patrzenia by było. 

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij