• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Wieści z zagranicy


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

ja tak szczerze chciałbym Nordawizje, ale jeśli osoba (taka jak ja, albo kto inny) nie będzie musiała nic gadać, tylko puścić piosenke i tyle, a co do Igrzysk, to mam to samo, ale inaczej, w sensie chciałbym, ale troche inne gry (takie jak zaproponował Garamond bym chciał), i tyle, fajne do patrzenia by było. 

w sumie z Nordawizją sądze podobnie, ale do Igrzysk jakiś zastrzeżeń nie mam, cały czas coś zmieniają, więc oceniać będziemy projekt końcowy

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
5 godzin temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

ja tak szczerze chciałbym Nordawizje, ale jeśli osoba (taka jak ja, albo kto inny) nie będzie musiała nic gadać, tylko puścić piosenke i tyle, a co do Igrzysk, to mam to samo, ale inaczej, w sensie chciałbym, ale troche inne gry (takie jak zaproponował Garamond bym chciał), i tyle, fajne do patrzenia by było. 

Nordawizja fajno by była, a na Igrzyska ktoś by z Hawilandu chciał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Roman Octopic napisał:

Nordawizja fajno by była, a na Igrzyska ktoś by z Hawilandu chciał?

takie rzeczy to sie pytaj jak to ustalą XD

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Tadeusz I Wielki napisał:

według mnie to Sarmaci z kulturką wyjaśniają, bo gadacie o Sclavinii, ale o Sclavinii mało już jest gadane, gadają tylko o powierzchni, więc Sarmatów rozumiem, umią z sensem jeszcze gadać, ale Tuolelenka, w której mieszka (chyba) tylko jej założycielka ma problem o złe wymiary i nie umię podesłać żadnych zdjęć, to już według mnie jest lekko nie fajne, i no, według mnie Ronon Dex tą dyskusje już wygrał

ktoś mniej ważny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
1 godzinę temu, Voloslav von der Hov napisał:

według mnie to Sarmaci z kulturką wyjaśniają, bo gadacie o Sclavinii, ale o Sclavinii mało już jest gadane, gadają tylko o powierzchni, więc Sarmatów rozumiem, umią z sensem jeszcze gadać, ale Tuolelenka, w której mieszka (chyba) tylko jej założycielka ma problem o złe wymiary i nie umię podesłać żadnych zdjęć, to już według mnie jest lekko nie fajne, i no, według mnie Ronon Dex tą dyskusje już wygrał

W sumie prawda

2 godziny temu, Tadeusz I Wielki napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winkulia ma referendum, dzisiaj o 21 kończy się głosowanie, no ciekawią mnie wyniki w Winkulii

a w Leocji na temat FN rozpoczęła się dyskusja i ja już nie wiem, Fenocja wchodzi, ale zostaje na swoim forum? Idk

 

Jutro i u nas są wybory, i znowu INSPIRUJĄC się tym że w Winkulii używają Election Runnera, to my też go użyjemy, bo tak:

- na forum mogą głosować osoby ogólnie, nawet nie Hawilandczycy

a to jest najgorsze. A tam mógłbym wysłać na wiadomości prywatnej na emailu link, i voilà!

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
Godzinę temu, Tadeusz I Wielki napisał:

Winkulia ma referendum, dzisiaj o 21 kończy się głosowanie, no ciekawią mnie wyniki w Winkulii

a w Leocji na temat FN rozpoczęła się dyskusja i ja już nie wiem, Fenocja wchodzi, ale zostaje na swoim forum? Idk

 

Jutro i u nas są wybory, i znowu INSPIRUJĄC się tym że w Winkulii używają Election Runnera, to my też go użyjemy, bo tak:

- na forum mogą głosować osoby ogólnie, nawet nie Hawilandczycy

a to jest najgorsze. A tam mógłbym wysłać na wiadomości prywatnej na emailu link, i voilà!

Jutro 2 w 1, wyniki w Winkulii i referendum w Hawilandzie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Roman Octopic napisał:

Jutro 2 w 1, wyniki w Winkulii i referendum w Hawilandzie xD

i oba ciekawią mnie np, no bo patrz: 1. Czy Winkulia dołączy do FN?

2. Czy HAWILAND dołączy do FN?

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
43 minuty temu, Tadeusz I Wielki napisał:

i oba ciekawią mnie np, no bo patrz: 1. Czy Winkulia dołączy do FN?

2. Czy HAWILAND dołączy do FN?

W Winkulii obstawiałem że nie dołączą, ALE teraz jestem zmieszany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem zaczął się nowy sezon Mikroligi Kobiet w x11:

https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/13656/7

Angemont poszerza swoją ofertę o urbex i igrzyska śmierci z bezdomnymi w opuszczonej dzielnicy:

https://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=802&t=35383

Zakończyły się Regaty żeglarskie mikroświata, które wygrał piszący te słowa 😄

https://fenocja.org.pl/p/regaty

  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Vilarte napisał:

Tymczasem zaczął się nowy sezon Mikroligi Kobiet w x11:

https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/13656/7

Angemont poszerza swoją ofertę o urbex i igrzyska śmierci z bezdomnymi w opuszczonej dzielnicy:

https://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=802&t=35383

Zakończyły się Regaty żeglarskie mikroświata, które wygrał piszący te słowa 😄

https://fenocja.org.pl/p/regaty

O regaty, zapomniałem xD, ale gratulacje

Podoba mi się to że Urbex w mikronacjach jakiś jest, pierwszy raz takie coś widzę w mikro a fajnie można narracje prowadzić, będe obserwować

  • Lubię to 1

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
34 minuty temu, Benjamin Romanow napisał:

Pewnie dlatego, że macie konto na forum UN i pisaliście w kategorii ZKRR. Przeniosło przy migracji

Dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2023 o 18:15, Tadeusz I Wielki napisał:

 Wyjaśnię tą kwestię. Wkleję po prostu, co już pisałam u nas na forum:

My nie mamy żadnych zastrzeżeń co do rozmiarów (ale jeśli jest rzeczywiście problem z tym to może będzie trzeba przyjrzeć się temu), więc nie mam pojęcia skąd takie wnioski. Tylko niektóre osoby wyraziły swoje prywatne zdanie o tym, że jest część Sarmacji zaznaczona jako Sclavinia. Więc Sarmacja żadnych pretensji nie ma, tylko osoby prywatne. Ale jak zwykle, wystarczy jedna wypowiedź by poszło, że to zdanie całego państwa. 

Edytowane przez Fatima Popow-Chojnacka
  • Kocham to! 1
  • Wow 1

( — ) Fatima Popow-Chojnacka 1125.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Fatima Popow-Chojnacka napisał:

 Wyjaśnię tą kwestię. Wkleję po prostu, co już pisałam u nas na forum:

My nie mamy żadnych zastrzeżeń co do rozmiarów (ale jeśli jest rzeczywiście problem z tym to może będzie trzeba przyjrzeć się temu), więc nie mam pojęcia skąd takie wnioski. Tylko niektóre osoby wyraziły swoje prywatne zdanie o tym, że jest część Sarmacji zaznaczona jako Sclavinia. Więc Sarmacja żadnych pretensji nie ma, tylko osoby prywatne. Ale jak zwykle, wystarczy jedna wypowiedź by poszło, że to zdanie całego państwa. 

No i spoko, wyjaśnione. To chyba koniec wątku tego (Sclavinii).

A tak w sumie się dopytam jednej kwestii ogólnie (nie do jakiejś osoby szczególnej), bo była też kłótnia Tuolelenki (nie oskarżam o nic Sarmacji jak coś), Tuolelenka ma swoje własne forum? No bo niby Tuolelenka jest na mapie, kłóci się o rozmiary, ale forum ma jakieś?

  • Lubię to 2

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

No i spoko, wyjaśnione. To chyba koniec wątku tego (Sclavinii).

A tak w sumie się dopytam jednej kwestii ogólnie (nie do jakiejś osoby szczególnej), bo była też kłótnia Tuolelenki (nie oskarżam o nic Sarmacji jak coś), Tuolelenka ma swoje własne forum? No bo niby Tuolelenka jest na mapie, kłóci się o rozmiary, ale forum ma jakieś?

De facto ma

48 minut temu, Fatima Popow-Chojnacka napisał:

 Wyjaśnię tą kwestię. Wkleję po prostu, co już pisałam u nas na forum:

My nie mamy żadnych zastrzeżeń co do rozmiarów (ale jeśli jest rzeczywiście problem z tym to może będzie trzeba przyjrzeć się temu), więc nie mam pojęcia skąd takie wnioski. Tylko niektóre osoby wyraziły swoje prywatne zdanie o tym, że jest część Sarmacji zaznaczona jako Sclavinia. Więc Sarmacja żadnych pretensji nie ma, tylko osoby prywatne. Ale jak zwykle, wystarczy jedna wypowiedź by poszło, że to zdanie całego państwa. 

O proszę, dzięki za odpowiedź!

  • Lubię to 1

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Fatima Popow-Chojnacka napisał:

 Wyjaśnię tą kwestię. Wkleję po prostu, co już pisałam u nas na forum:

My nie mamy żadnych zastrzeżeń co do rozmiarów (ale jeśli jest rzeczywiście problem z tym to może będzie trzeba przyjrzeć się temu), więc nie mam pojęcia skąd takie wnioski. Tylko niektóre osoby wyraziły swoje prywatne zdanie o tym, że jest część Sarmacji zaznaczona jako Sclavinia. Więc Sarmacja żadnych pretensji nie ma, tylko osoby prywatne. Ale jak zwykle, wystarczy jedna wypowiedź by poszło, że to zdanie całego państwa. 

Czyli co, Sarmacja uznaje te tereny za sclavińskie xD? Jeśli tak, to śmiesznie trochę bo to wyrzucenie tradycji do kosza.

  • Lubię to 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Czyli co, Sarmacja uznaje te tereny za sclavińskie xD? Jeśli tak, to śmiesznie trochę bo to wyrzucenie tradycji do kosza.

Tu chodzi o Mirię, Sangię i Nowicję. Nadal uważamy je za swoje ziemie. Są na mapie zaznaczone jako Sclavinia, dlatego pewne osoby zwróciły na to uwagę.

( — ) Fatima Popow-Chojnacka 1125.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi to wadzi:

”Sarmacja żadnych pretensji nie ma”, ale „Nadal uważamy je za nasze ziemie”. Wy, czyli kto? To macie te pretensje jako Sarmacja, czy jako osoby prywatne? Bo raz mówicie tak, raz tak, to jak w końcu?

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Fatima Popow-Chojnacka napisał:

Tu chodzi o Mirię, Sangię i Nowicję. Nadal uważamy je za swoje ziemie. Są na mapie zaznaczone jako Sclavinia, dlatego pewne osoby zwróciły na to uwagę.

"Tylko niektóre osoby wyraziły swoje prywatne zdanie o tym, że jest część Sarmacji zaznaczona jako Sclavinia. Więc Sarmacja żadnych pretensji nie ma, tylko osoby prywatne."

"Nadal uważamy je za swoje ziemie."

???

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

"Tylko niektóre osoby wyraziły swoje prywatne zdanie o tym, że jest część Sarmacji zaznaczona jako Sclavinia. Więc Sarmacja żadnych pretensji nie ma, tylko osoby prywatne."

"Nadal uważamy je za swoje ziemie."

???

To zwykła dwubiegunowość 😅

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Źle to trochę być może napisałam i chaotycznie. Proszę wybaczyć.

Osoby prywatne zaczęły ten temat map a poszło, że "znów Sarmacja krzyczy na temat ziem".  :D  Jest po prostu źle u Was na forum napisane. Dlatego prostuję, że nie "cała Sarmacja", tylko parę osób. Więc prywatnie zdanie to raczej nie wiem czy jest to powód do mówienia, że znów robimy inbę na temat ziem. Z resztą to nawet inba nie była więc też nie przesadzajmy. Jest grzecznie, jak ktoś zauważył :p Ale dobra nie ma co się dalej czepiać. Mam nadzieję, że teraz jest zrozumiałe :d

  • Lubię to 1
  • Wow 1

( — ) Fatima Popow-Chojnacka 1125.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij