• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Projekt uchwały o powołaniu członka Komisji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego

    Czcigodny Kongresie,

    ciąży na nas obowiązek powołania Członka Komisji ds. Badania Wpływów Zdradzieckich. Myślę, że najlepszym reprezentantem Kongresu w strukturach tej Komisji będzie Premier Kirianóo, który wykazał się w swojej dotychczasowej działalności nieugiętością wobec sowieckiego agresora. Dlatego też zgłaszam projekt niniejszej uchwały:

    Art. 1.

    Na podstawie art. 5. ust. 1. Ustawy specjalnej o Komisji ds. Badania Wpływów Zdradzieckich w II Federacji Nordackiej powołuje się Kongresmena Bolesława Kirianóo von Hohenburg na Członka Komisji.

    Art. 2.

    Uchwała wchodzi wraz z wydaniem.

     

     podpis: Leonid Repulijski
    Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

    Klon należący do@Kamiljan de Harlin

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Projekt przyjmuję i dopisuję do porządku obrad, a także natychmiastowo poddaję pod debatę.

     

     

    Bolesław Kirianóo von Hohenburg

    Spiker Kongresu, Minister Spraw Zewnętrznych
    i były Premier II Federacji Nordackiej

    1174.png100464293790614696.png

    "Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego

    Składam wniosek formalny o skrócenie debaty i przejście do głosowania.

     podpis: Leonid Repulijski
    Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

    Klon należący do@Kamiljan de Harlin

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Przychylam się do wniosku, w związku z czym debatę kończę. Przechodzimy do głosowania, które dzięki zażegnaniu problemów z uprawnieniami przeprowadzaimy na stronie nordata.pl. Głosować można, jak zawsze, ZA, PRZECIW lub WSTRZYMUJĘ SIĘ. Czas głosowania został ustawiony na maksymalne ustawowo 72 godziny, ale zakończy się rzecz jasna wraz z zagłosowaniem wszystkich @Członek Kongresu.

     

    Bolesław Kirianóo von Hohenburg

    Spiker Kongresu, Minister Spraw Zewnętrznych
    i były Premier II Federacji Nordackiej

    1174.png100464293790614696.png

    "Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001

    Ja mam pytanie. Zgodnie z artykułem 10 Regulaminu Kongresu wniosek Pana Premiera powinien zostać poddany głosowaniu, bo żaden inny kongresmen nie wyraził poparcia dla wniosku. Przychylenie się do wniosku nie wydaje mi się być automatycznym poparciem wniosku zwłaszcza, że wcześniej takie akcje się nie zdarzały, bo zawsze tych kongresmenów było na tyle, żeby wniosek przepchać bez głosowania. Czy więc Pan Spiker nie złamał Regulaminu Kongresu?

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego

    Przychylenie się do wniosku możemy uznać za jego poparcie. A ust. 2. art. 10. Regulaminu Kongresu stanowi, że "Wnioski formalne zgłoszone przez grupę ponad połowy Kongresmenów przyjmowane są bez głosowania, pod warunkiem ich legalności".

    Jeśli pojawiły się jakieś poważne wątpliwości, to proponuję anulować głosowanie i poprosić @Bolesław Kirianóo von Hohenburg o jednoznaczne przyłączenie się do zgłoszonego wniosku formalnego.

     podpis: Leonid Repulijski
    Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

    Klon należący do@Kamiljan de Harlin

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001

    Znaczy mi to tam obojętne szczerze, ale według mnie potwierdzenie, że jest się za wnioskiem formalnym ze strony Pana Spikera nie było...

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Wedle mojej interpretacji przychylenie się zdecydowanie jest formą poparcia. Chętnie usunąłbym i stworzył jeszcze raz głosowanie, ale... nie mam uprawnień. Sprawę zaraz zgłaszam do NKI razem z błędem logowania na stronie głównej.

    Bolesław Kirianóo von Hohenburg

    Spiker Kongresu, Minister Spraw Zewnętrznych
    i były Premier II Federacji Nordackiej

    1174.png100464293790614696.png

    "Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Wszyscy uprawnieni oddali swój głos, w związku z czym głosowanie kończę. ZA głosowało 3 Kongresmenów, 0 był PRZECIW, 0 WSTRZYMAŁO SIĘ. Informuję, że Kongres przyjął Uchwałę o powołaniu członka Komisji. Proszę Pana Prezydenta @Albert Fryderyk de Espada o podpisanie jej i publikację w Dzienniku Ustaw.

     

    Bolesław Kirianóo von Hohenburg

    Spiker Kongresu, Minister Spraw Zewnętrznych
    i były Premier II Federacji Nordackiej

    1174.png100464293790614696.png

    "Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  • NIO: 2908210003

  • NIO: 2908210003
    4 minuty temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

    Wszyscy uprawnieni oddali swój głos, w związku z czym głosowanie kończę. ZA głosowało 3 Kongresmenów, 0 był PRZECIW, 0 WSTRZYMAŁO SIĘ. Informuję, że Kongres przyjął Uchwałę o powołaniu członka Komisji. Proszę Pana Prezydenta @Albert Fryderyk de Espada o podpisanie jej i publikację w Dzienniku Ustaw.

     

    Dokument podpisany oraz opublikowany w DU.

    • Kocham to! 1

    8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

    d163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png99527777916552134.png.36d8ca78e1684f2c1fe18307c76c620e.png

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij