• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości weszłem sobie na forum Voxlandu, i natrafiłem na system paszportów tamtejszy, bardzo ładny, i teraz pytanie. Dlaczego oni mają coś tak fajnego a my nie? Ba! z czego się tam dowiaduję, to mają wizy, a pewien Winkulijczyk sobie tam nawet studiuje! 

Karta Przybysza VX005: Artur Kardacz von Hohenburg (voxland.org.pl)

Królestwo Voxlandu

W porównaniu z ICH stroną główną, nasza wydaje się zwyczajnie czymś prymitywnym. Naprawdę, polecam sobie popatrzeć. Okazuje się że decyzja o opuszczeniu Insulii była ich najlepszą decyzją, a ja sam głosowałem za tym by mogli sobie odejść. 

 

+okazuje się że mają nawet w miarę aktywne media społecznościowe... Jesteśmy naprawdę marni. 

Edytowane przez AleksanderNovak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oliwier Dymarski

Ale nad czym to się spuszczać? Nasza strona wygląda dużo lepiej, jest funkcjonalna i jeszcze raz podkreślę - ładniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001

    Wiem na pewno, że Karty Przybysza są "zaciągnięte" z Leocji - tam to się pojawiło jako pierwsze. Jakby nasz Rząd podbił do Helwetyka z zapytaniem o zrobienie/udostępnienie tego dla II FN to myślę, że nie byłoby problemu. A strona... No mi się osobiście nie podoba jakoś specjalnie, zdecydowanie wolę naszą ?

    • Lubię to 1

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: dowolne

  •   Zaimki: dowolne

    Nie musimy na siłę cosplayować Leocji. W UTN kiedyś mieliśmy wizy - fajny koncept. Dostawałeś dostęp do innej części forum w zaleznosci od tego, jakiego typu wizę posiadasz.

    Poza tym, że te karty ładnie wyglądają, to ich wyrobienie i aktualizacja będzie biurokratycznym koszmarem. W zamian za trud poświęcony na aktualizowanie danych każdego mieszkańca będziemy mieli papierek pełniący tylko funkcje ozdobne.

    • Kocham to! 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

     

    24 minuty temu, Kamiljan de Harlin napisał:

    Nie musimy na siłę cosplayować Leocji. W UTN kiedyś mieliśmy wizy - fajny koncept. Dostawałeś dostęp do innej części forum w zaleznosci od tego, jakiego typu wizę posiadasz.

    Poza tym, że te karty ładnie wyglądają, to ich wyrobienie i aktualizacja będzie biurokratycznym koszmarem. W zamian za trud poświęcony na aktualizowanie danych każdego mieszkańca będziemy mieli papierek pełniący tylko funkcje ozdobne.

    Jesteś jak lis, który nie mogąc dosięgnąć winogron, odstępuje mówiąc "i tak były kwaśne"

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001

    Panowie, nie ma co się kłócić. Takie dokumenty można zrobić - to jest kwestia decyzji obecnego rządu. Jeśli nie chcemy mieć takich jak mają w Leocji i Voxlandzie - możemy zrobić swoje. Wizy to też nie jest głupi pomysł. Pamiętam jak wprowadzałem je w UTN, piękne czasy ?. Jak się postaram to może uda mi się znaleźć ówczesną ustawę o wizach, być może się przyda.

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: dowolne

  •   Zaimki: dowolne

    @AleksanderNovak Ale takie są fakty - takie wizy czy tam karty mieszkańca tylko komplikują nam życie, a jedyne co z nich mamy, to walory estetyczne.

     

    Są istotniejsze rzeczy do programowania i projektowania, jak np. system gospodarczy, który ma walory funkcjonalne - ułatwia i rozwija życie państwa.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    4 minuty temu, AleksanderNovak napisał:

     

    Jesteś jak lis, który nie mogąc dosięgnąć winogron, odstępuje mówiąc "i tak były kwaśne"

    Wspaniała to była metafora, nie zapomnę jej nigdy. Strona Voxlandu jest wbrew pozorom dużo mniej interaktywna, po prostu ma pobrany z neta styl który komuś może się podobać bardziej niż ten basicowy u nas na głównej.

    Bolesław Kirianóo von Hohenburg

    Spiker Kongresu, Minister Spraw Zewnętrznych
    i były Premier II Federacji Nordackiej

    1174.png100464293790614696.png

    "Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Oliwier Dymarski

    Jak już mamy coś zmieniać z naszą stroną główną, to zdecydowanie byłbym za wprowadzeniem wspólnych cookies do głównej i forum, tak aby nie trzeba było się dwa razy logować.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    1 minutę temu, Oliwier Dymarski napisał:

    Jak już mamy coś zmieniać z naszą stroną główną, to zdecydowanie byłbym za wprowadzeniem wspólnych cookies do głównej i forum, tak aby nie trzeba było się dwa razy logować.

    Był taki plan, z tego co wiem to nawet @Sheldon Anszlus Lovelace coś tam w tej sprawie dziubał, ale nie wiem czy w końcu to wyszło, czy nie...

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: ta osoba/tej osoby

  •   Zaimki: ta osoba/tej osoby
    49 minut temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

    Wspaniała to była metafora, nie zapomnę jej nigdy. Strona Voxlandu jest wbrew pozorom dużo mniej interaktywna, po prostu ma pobrany z neta styl który komuś może się podobać bardziej niż ten basicowy u nas na głównej.

    Co do strony Voxlandu to jest ona zaprojektowana przez Anastazję, a nie pobrany szablon z internetu. Co do interaktywności to prawda, tu już są potrzebne większe umiejętności i czas.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
     Udostępnij