• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Tak – tak, nie – nie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś zmyślasz, to rób to chociaż z talentem.

Drodzy!

Z trudem zbieram odwagę, by publicznie przyznać się do błędu, jaki popełniłem. W obliczu rajdu, w którym rywalizacja była intensywna już od samego początku, skusiła mnie chwila, co niestety doprowadziło do nieuczciwego działania z mojej strony. Postanowiłem ingerować w bazę danych forum, zmieniając datę opublikowania mojego posta, w nadziei na poprawę mojego wyniku. Nawet nie wiem, czemu tak dokładnie zrobiłem to na prologu. Chociaż to dobrze, że na prologu...

Pragnę wyrazić głębokie przeprosiny wobec każdej osoby, która poczuła się dotknięta moimi nieetycznymi działaniami. To nie tylko moje rozczarowanie sobą samym, ale również świadomość, że naruszyłem zaufanie społeczności, której jestem częścią. Moje postępowanie było nie tylko niestosowne, ale również krzywdzące dla wartości, jakie staramy się wspólnie pielęgnować w Mikroświecie i podczas rajdów. Szczególnie przepraszam Heinza i Orjona.

Zrozumiałem, że moje działania były zdecydowanie niegodne uczestnika rajdów, jak i mikronauty. To zdarzenie było dla mnie wielką lekcją i chciałbym wyrazić wdzięczność za Waszą wnikliwość, która przywróciły mnie do rzeczywistości. Przyjmuję odpowiedzialność za moje błędne decyzje.

Ponadto, chciałbym podkreślić, że ta sytuacja była dla mnie potężną nauczka. Jako Sędzia Najwyższy zdaję sobie sprawę, że muszę stanąć przed społecznością z pokorą i gotowością do poniesienia konsekwencji za moje postępowanie. W pełnym szacunku dla zasad etyki oraz wartości, jakie reprezentujecie, jestem gotów wydać na siebie wyrok skazujący za oszustwo. Odstąpię w takim przypadku od zasady nie można być sędzia we własnej sprawie. Zawsze powtarzałem, że wszędzie mogę być oszustem, tak sędzią zawsze będę uczciwym. Wymaga to jednak zgody Heinza, Orjona, członków NKI. Kogokolwiek, kto brał udział w weryfikacji mojego przewinienia. Z tego miejsca chciałbym także przeprosić was za to, że musieliście poświęcić tyle godzin. Naprawdę przepraszam.

Raz jeszcze pragnę przeprosić wszystkich dotkniętych tą sytuacją i obiecam, że w przyszłości będę bardziej odpowiedzialny oraz przestrzegać zasad uczciwej rywalizacji.

Z ogromną pokorą
Benjamin Romanow

  • Nie lubię tego! 1
  • Smuteczek 4
  • Zły 1

Benjamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Benjamin Romanow napisał:

Kogokolwiek, kto brał udział w weryfikacji mojego przewinienia. Z tego miejsca chciałbym także przeprosić was za to, że musieliście poświęcić tyle godzin. Naprawdę przepraszam.

Ja rozumiem sytuację i naprawdę fajnie było tak dociekać, żeby dowieść czyjejś niewinności, jednak dowody na to nie pozwoliły. 
Co prawda późne godziny nocne, nie sprzyjały łatwości zadania, jednak nie mam nic przeciwko. 
Jednak nieuczciwość w stosunku do innych uczestników zabawy została naruszona, co nie jest dobrą wiadomością.
Osobiście jako członek NKI, dołożyłem wszelkich starań, by Rajd odbył się jak najsprawniej i by wszystko grało tak jak trzeba.
Pomimo braku czasu z mojej strony, przez sytuacje w nieistniejącym(realu), by wszystko było dobrze, czuję że nie spełniłem swojego zadania wystarczająco dobrze, przez zaistniałą sytuację.

Jak dla mnie zaufanie zostało bardzo naderwane i nie wiem czy w przyszłości będzie jakaś chęć to stworzenia czegoś razem.
Jednocześnie chce powiedzieć, że nie mam nic przeciwko, byś nadal zasiadał na stanowisku Sędziego. 
Może nie będzie to wyglądało zbyt uczciwie, jednak nie ma nikogo, kto chciałby się tym zajmować i robił to dobrze.

Pozdrawiam, z nadziejami na poprawę.

 

 

  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Henryk Ziemiański napisał:

Powodzenia w dalszym sprawowaniu urzędu.

https://forum.nordata.pl/topic/1491-wniosek-o-obywatelstwo-ii-federacji-nordackiej/?tab=comments#comment-16424

Tak dla przypomnienia:
"Ja, niżej podpisany, przyrzekam jako obywatel Federacji Nordackiej dbać o jej interes, strzec jej integralności terytorialnej i przestrzegać jej prawa."

Czy to oficjana wypowiedź prezydenta do tej sprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to moje prywatne zdanie. Każdy popełnia błąd.

Edytowane przez Henryk Ziemiański

Henryk Ziemiański 

Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

II Prezydent II Federacji Nordackiej 

1260.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Henryk Ziemiański napisał:

Nie, to moje prywatne zdanie. Każdy popełnia błąd.

Czy Pan Prezydent zamierza wypowiedzieć się szerzej, tj. bardziej niż tylko w jednym zdaniu, na temat poczynań sędziego najwyższego?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste że oszustwo w prywatnym rajdzie nie powinno być ścigane ani ukarane przez organy władzy państwowej. Ale fakt dopuszczenia się takiej akcji przez czlowieka, od którego oczekuje się bycia uczciwym i sprawiedliwym budzi głęboką dezaprobatę. Utraciła Wasza Ekscelencja zaufanie społeczne, co może niestety się przełożyć na brak społecznego uznania dla wydawanych przez WE wyroków.

To, że brakuje nam innych kandydatów na sędziego, nie może być jednak powodem, dla którego mielibyśmy nie odwoływać z urzędu człowieka, ktoryby złamał prawo. Na szczęście nie stoimy dzisiaj przed takim wyborem.

  • Kocham to! 1

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Benjamin Romanow napisał:

Pragnę wyrazić głębokie przeprosiny wobec każdej osoby, która poczuła się dotknięta moimi nieetycznymi działaniami. To nie tylko moje rozczarowanie sobą samym, ale również świadomość, że naruszyłem zaufanie społeczności, której jestem częścią. Moje postępowanie było nie tylko niestosowne, ale również krzywdzące dla wartości, jakie staramy się wspólnie pielęgnować w Mikroświecie i podczas rajdów. Szczególnie przepraszam Heinza i Orjona.

Nie jestem osobą mściwą, tak że wybaczam, choć cała sytuacja trochę boli.

8 godzin temu, Benjamin Romanow napisał:

W pełnym szacunku dla zasad etyki oraz wartości, jakie reprezentujecie, jestem gotów wydać na siebie wyrok skazujący za oszustwo. Odstąpię w takim przypadku od zasady nie można być sędzia we własnej sprawie. Zawsze powtarzałem, że wszędzie mogę być oszustem, tak sędzią zawsze będę uczciwym. Wymaga to jednak zgody Heinza, Orjona, członków NKI.

To już Wasza wewnętrzna sprawa, mi to jest zupełnie obojętne 😉 

Cieszę się, że sprawa pod względem tego, co się wydarzyło, się wyjaśniła. Ojciec Organizator podjął takie decyzje, jakie podjął, karę w pewnym sensie już otrzymałeś, zatem po prostu mam nadzieję, że to Cię czegoś nauczy na przyszłość.

  • Kocham to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij