• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

SOS 10 (meta): Gordestadt - Gredensburg


Rekomendowane odpowiedzi

100505667931998855.png

 

Rallye Muratis

Rajd Muratyki 1924 /2024

 

Dzień III
Super Odcinek Specjalny nr 10 / Meta Rajdu Muratyki

Trudność II

 

7 stycznia 1924 (2024) roku. godzina 20:45

 

100505667931998940_t.jpg

 

Gordestadt - Gredensburg:
" Ostatni odcinek prowadzi rajdowców wprost do mety w Gredensburgu, największego miasta wschodniej Koribi. Ulokowane u podnóża gór potrafi roztaczać widok aż po horyzont pokryty polami. 
Cały region utrzymuje się w przeważającej większości z upraw roślin, lecz wbrew pozorom w sezonie letnim cała okolica mieni się tysiącami barw wszelakich odmian kwiatów porastających całą okolicę gdzieniegdzie urozmaiconą widokiem pojedynczych górujących nad otoczeniem wiatraków i młynów.
Samo miasto również słynie z całych ulic porośniętych kwiatami zaraz przed urokliwymi domami, podobnie jak kwiaty mieniącymi się wszystkimi kolorami tęczy.
Ciężko jest sobie wyobrazić lepszą scenerię na finał rajdu."

A.F.de Espada

 

 

 

Łącznie do pokonania jest xx km.

 

100505667931998941_t.jpg

 

---------


UWAGA: TO SUPER ODCINEK SPECJALNY NR 10, A ZARAZEM META RALLYE MURATIS 1924 - TUTAJ KIEROWCY DOKONUJĄ WPISU NA FORUM O WSKAZANEJ POWYŻEJ DACIE I GODZINIE... TANKOWANIE JEST ZABRONIONE. MOŻLIWE JEST UŻYCIE KOLEKTYWU.

 

UWAGA: Podczas tego odcinka możesz użyć następujących grafik:

100464293790613752.png - KOLEKTYW

100464293790613753.png - CZTERY KĄTY

99527777916552088.png - ŁYK DOŚWIADCZENIA

 

 


Premie Czasowe:
1miejsce: - 6 min.
2miejsce: - 4 min.
3miejsce: - 2 min.

 

Premie za Super Odcinek Specjalny
1miejsce: - 15 min.
2miejsce: - 10 min.
3miejsce: - 5 min
4miejsce: - 3 min.
5miejsce: - 1 min.

 

Serdeczne podziękowania dla mecenasów tego wydarzenia:

1_rajd_muratyki.png?wg

 

W imieniu własnym, ale myślę, że i całego społeczeństwa rajdowego, chciałbym serdecznie podziękować Muratykanom za wielkie zaangażowanie w przygotowanie rajdu, a w szczególności Herr Albertowi Fryderykowi de Espadzie i Herr Kasparowi Venir Waksman-Dëterowi. To dzięki Wam poznaliśmy bliżej Waszą kulturę, obyczaje, a przede wszystkim mogliśmy ścigać się właśnie tutaj!

Edytowane przez Heinz-Werner Grüner
  • Kocham to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100464293790613752.png

Ogromne wyrazy uznania dla Ojca Organizatora i Organizatorów, gratulacje dla zwycięzcy, podziękowania dla wszystkich uczestników za piękny rajd!

(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gredesburg, mój piękny Gredensburg  - tak mawiali słynni poeci. My mawiamy "czym prędzej  do  mety!"  

 

Serdeczne dzięki za udział, pomoc w  organnizacji i oczywiscie za nowego kompana!  @Albert Fryderyk de Espadana wieki wieków  META!

 

100464293790613752.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc już na zakończenie chciałbym dodać coś od siebie.
Bardzo dziękuję @Heinz-Werner Grüner za to że zgodził się on na organizację rajdu właśnie w Muratyce. To już dla mnie bardzo dużo znaczy. Oczywiście trzeba też podziękować @Waksman za pomoc w organizacji.
No i ogromne podziękowania dla @Helwetyk @Orjon @Robert Drenin @Anastasia Windsachen @Bruno Petrowicz Catalan @Vilarte @Piotr vel Bocian @Alfred Fabian von Tehen-Dżek @Siobraux C-Y @Sheldon Anszlus Lovelace @Pavel van der Gibson @Fatima Popow-Chojnacka @ignats ik ruth @Kajetan Sikorski @Andrzej Fryderyk @Izabela Trotylska @Talerz oraz @Michał F. Lubomirski za przebolenie jakoś tych trzech dni i dojechanie do końca. 
Chciałbym powiedzieć że niezwykle miło było z wami rywalizować i was gościć u nas w kraju ale z oczywistych względów się przed tym powstrzymam. Następnego Rajdu Muratyki szybko się spodziewać nie musicie na szczęście.

Ja jestem zadowolony z samego faktu że taka impreza jak RMAW zawitała właśnie do nas, szkoda tylko że w praktyce już tak fajnie nie wyszło. 

  • Kocham to! 9

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

A więc już na zakończenie chciałbym dodać coś od siebie.
Bardzo dziękuję @Heinz-Werner Grüner za to że zgodził się on na organizację rajdu właśnie w Muratyce. To już dla mnie bardzo dużo znaczy. Oczywiście trzeba też podziękować @Waksman za pomoc w organizacji.
No i ogromne podziękowania dla @Helwetyk @Orjon @Robert Drenin @Anastasia Windsachen @Bruno Petrowicz Catalan @Vilarte @Piotr vel Bocian @Alfred Fabian von Tehen-Dżek @Siobraux C-Y @Sheldon Anszlus Lovelace @Pavel van der Gibson @Fatima Popow-Chojnacka @ignats ik ruth @Kajetan Sikorski @Andrzej Fryderyk @Izabela Trotylska @Talerz oraz @Michał F. Lubomirski za przebolenie jakoś tych trzech dni i dojechanie do końca. 
Chciałbym powiedzieć że niezwykle miło było z wami rywalizować i was gościć u nas w kraju ale z oczywistych względów się przed tym powstrzymam. Następnego Rajdu Muratyki szybko się spodziewać nie musicie na szczęście.

Ja jestem zadowolony z samego faktu że taka impreza jak RMAW zawitała właśnie do nas, szkoda tylko że w praktyce już tak fajnie nie wyszło. 

Była atrakcja Rajdu, była aktywność na rajdzie, czego chcieć więcej? Jak dla mnie świetna impreza, zorganizowana na poziomie RMAW ♥️

  • Kocham to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij