• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

I Konwencja Programowa Stronnictwa Centro-Prawicowego


Henryk Ziemiański
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

AmKk9kuTURBXy8xMmY0ZmEyOS0wOTk5LTQ1ZjUtOTFhNi1lZTA4OTQzZjBmN2MuanBlZ5GVAs0BkADCw94AAaEwBQ.webp

W godzinach wieczornych w hali konferencyjnej w Tomaszewie odbyła się I Konwencja Programowa Stronnictwa Centro-Prawicowego. Gdy na sali pojawił się Henryk Ziemiański, tłum zaczął wnosić aplauz, który ucichł kiedy Ziemiański wszedł na mównicę. 

- Szanowni Państwo, dzisiaj w Kongresie rozpoczęło się głosowanie nad wotum zaufania dla drugiego rządu Bolesława Kirianóo von Hohenburga. Sam osobiście przyznaję, że podczas poprzedniej kadencji premier Bolesław sprawował się doskonale i myślę, że tak będzie podczas tej kadencji. - zaczął przemawiać Henryk. 

Następnie przewodniczący Stronnictwa Centro-Prawicowego zaczął wymieniać postulaty programowe, które partia chce realizować na tą kadencję Kongresu. Wśród nich pojawiły się nowości. 

- Chcemy doprowadzić do umocnienia naszych granic państwowych, gdyż fala bialeńskich imigrantów pokazała nam, że warto mieć baczenie na takie sytuacje w przyszłości. Nie chcemy przecież, aby wielka fala imigrantów zalała nasz kraj, co doprowadziłoby do wielkiego chaosu. Jako minister spraw wewnętrznych obiecuję pilnować sytuacji, a w razie zagrożenia reagować. - mówił podczas przemówienia. 

Szef SCP wspomniał także o projekcie ustawy powołującej Komisję ds. Badania Wpływów ZKRR w II FN oraz o zagrożeniu rewolucją ze strony Czesnoradu. Minister Ziemiański powiedział, że Stronnictwo Centro-Prawicowe jest przeciwne wszelkim rewolucjom. 

- Nasza partia jest przeciwna czerwonej zarazie i wszelkim rewolucjom. Nie pragniemy, żeby obce siły szpiegowały II Federację Nordacką. Dzisiaj, podczas wystąpienia w Kongresie powiedziałem, że jak powstanie Komisja, to dołączę w poczet jej członków, nadal te słowa podtrzymuję. Ponadto, Stronnictwo Centro-Prawicowe jest za uchwaleniem specjalnego pakietu bezpieczeństwa, który by gwarantował większą ochronę bezpieczeństwa zewnętrznego. - powiedział Ziemiański. 

Po skończeniu przemówieniu Ziemiański rozmawiał z zwolennikami i udzielał wywiadów dziennikarzom. 

 

Henryk Ziemiański 

Minister Sprawiedliwości 

Namiestnik Komarchii Nordackiej 

Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

II Prezydent II Federacji Nordackiej 

1260.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba gdzieś pogubiłem po drodze. 

Czy Centro-prawica nie jest prowincjonalną partią w IV Republice i czy przypadkiem jej "szefem" nie jest @Waksman?
Tudzież poddaję pod wątpliwość zasadność powyższej wypowiedzi jako poglądu całej partii.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Stronnictwo Centro-Prawicowe założyłem w sierpniu. Nazwa nie nawiązuje do partii Centro-prawica, do której należałem jeszcze podczas mojej działalności w IV Republice Muratyckiej. 

Henryk Ziemiański 

Minister Sprawiedliwości 

Namiestnik Komarchii Nordackiej 

Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

II Prezydent II Federacji Nordackiej 

1260.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij