Jump to content
×
×
  • Create New...

Spotkanie wyborcze w Zagrzyburgu


Recommended Posts

Chwilę po godzinie 18 Heniobus dotarł do Zagrzyburga, koribijskiego miasteczka na granicy z Związkiem Winkulijskim, gdzie funkcjonuje tymczasowy obóz dla bialeńskich imigrantów. 

63a0761fc136c_o_full.jpg

Podczas swojego przemówienia minister spraw wewnętrznych podsumował politykę ministerstwa w związku z pojawieniem się imigrantów z Republiki Bialeńskiej. - Dzięki nam między innymi tu, w Zagrzyburgu, powstał obóz tymczasowy dla uchodźców z Bialenii, aby miejscowe władze mogły sprawdzić ich tożsamość i w razie zagrożenia podjąć odpowiednie kroki. - powiedział. Ziemiański zachęcał także do głosowania w wyborach do Kongresu na Koalicję Konserwatywną. Po przemówieniu polityk, korzystając z okazji zamienił kilka słów z wyborcami, ściskając im rękę, a także robiąc z nimi pamiątkowe zdjęcia. 

  • I love it! 1

Henryk Ziemiański 

Minister spraw wewnętrznych II Federacji Nordackiej

Kongresmen II kadencji 

Burmistrz Tomaszewa 

1260.png

Link to comment
Share on other sites

Kiedy ten obóz powstał? Kto go utworzył? Dlaczego jego powstanie nie zostało podane do informacji oraz w żaden sposób nie przegadane z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych oraz Prezydentem IV Republiki Muratyki?

@Henryk Ziemiański @Bolesław Kirianóo von Hohenburg

WAKSMANPREZIO.png

Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Link to comment
Share on other sites

W sumie co racja to racja, nie zapominajmy że Korbia a co za tym idzie Muratyka jest częścią FEDERACJI. Dobrze byłoby więc przynajmniej konsultować takie kwestie z władzami prowincjonalnymi a jako prezydent IV Republiki nie otrzymałem o tym najmniejszej wzmianki lub informacji.

  • Like 2

ALber-de-Espada.png

Koribia.png.84ebddefc07977a9e313e88a7692665e.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share