• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

[HOI4] FN (i jej prowincje) w modzie


Rekomendowane odpowiedzi

Zdrastwujtie!

Na discordzie już pewnie co nieco wiadomo, tak samo jak wiadomo już pewnie o tym, że mapy dobiegają końca. Dlatego też, pewnymi krokami zbliża się konieczność większej konsultacji z państwami mikroświata w sprawie pewnych rzeczy do moda, ale za nim to, to chciałem się zabytać o coś na razie błachego.

Mianowicie myślę, że zdjęcie nawiązujące do II FN do ekranu ładowania byłoby fajne, więc chciałbym się zapytać o zdjęcie. Najlepiej, jakby był to obraz o wymiarach 1920 px szerokości i 1440 px wysokości.

Przykład z ZKRR:

100505667931997007.png

Albo z samego HOI4:

image.png.799ebb41c6ac73058391b6c5c20c518d.png

Edytowane przez Robert Drenin
  • Lubię to 2
  • Kocham to! 1

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat już nie zmienię tytułu, gdyż nie mogę, ale to jakby co, to możecie oczywiście przesyłać różne propozycje i wybierzemy jakiś obraz.

  • Kocham to! 2

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mam jeszcze jeden pomysł abstrahując od tego o czym już pisaliśmy.

Koribia mogłaby mieć poza ścieżkami politycznymi ścieżkę decydującą o tym czy chce zostać w IV Republice czy też uzyskać niepodległość. 
Coś na zasadzie działania polityki i kolonializmu dla UK na podstawce gdzie jako komuniści muszą przeprowadzić dekolonizację żeby uniknąć wojny domowej. 

Koribia dla Muratyki to tacy Szkoci dla Anglii, bardzo podobni, mówią podobnym językiem który kaleczą żeby denerwować większego brata no i lubią sobie pokrzyczeć o swojej niepodległości, prawda @Waksman😄

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

W sumie mam jeszcze jeden pomysł abstrahując od tego o czym już pisaliśmy.

Koribia mogłaby mieć poza ścieżkami politycznymi ścieżkę decydującą o tym czy chce zostać w IV Republice czy też uzyskać niepodległość. 
Coś na zasadzie działania polityki i kolonializmu dla UK na podstawce gdzie jako komuniści muszą przeprowadzić dekolonizację żeby uniknąć wojny domowej. 

Koribia dla Muratyki to tacy Szkoci dla Anglii, bardzo podobni, mówią podobnym językiem który kaleczą żeby denerwować większego brata no i lubią sobie pokrzyczeć o swojej niepodległości, prawda @Waksman😄

A, w porządku. Jest to jak najbardziej możliwe. Mogę też powiedzieć, że Towarzysz może inaczej wyglądać jako Prezydent IV Republiki Muratyki, a inaczej jako głowa państwa Koribii.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij