• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Dni Postępu 2023


Rekomendowane odpowiedzi

100505667931996762_t.png

 

Szanowni państwo, z wielką przyjemnością przychodzi mi dziś zaprosić was wszystkich na Dni Postępu organizowane z okazji obchodów już 5. Rocznicy powstania Koribi.

Nasz mały naród niemalże od zarania naszego państwa wyjątkową uwagę poświęcał właśnie postępowi nauki. Właśnie dlatego świętujemy razem z rocznicą dni postępu, by móc wspólnie cieszyć się i podziwiać osiągnięcia osób z całego świata zafascynowanych otaczającą ich rzeczywistością która nie stawia żadnych ograniczeń.

Dlatego KAŻDY CHĘTNY jeżeli tylko zechce będzie mógł otrzymać miejsce pod własną wystawę aby mógł on podzielić się swoimi dokonaniami, spostrzeżeniami, umiejętnościami i wiedzą z innymi.
Dla wszystkich chętnych organizatorzy znajdą miejsce ale by móc je uprzednio przygotować zgłoszenia wszystkich chętnych do otwarcia własnej wystawy prosimy uprzednio kierować do organizatorów drogą prywatną.
(@Albert Fryderyk de Espada, Dsc - "ewarez") 

Zapytacie jednak jaki temat ma mieć wystawa naukowa. Odpowiedz tak prosta jak i prozaiczna, praktycznie dowolny, zawansowany prototyp wojskowy czy też cywilny, czemu nie, nowe urządzenia lub maszyna. kogoś zainteresuję, odkrycie lub eksperyment naukowy, to jedynie przykłady wielu możliwości jakie posiadacie by móc się wykazać i zainteresować odwiedzających swoją wystawą.

 

100505667931996763_t.png

 

W całym wydarzeniu chodzi o to by możliwie najwięcej osób zaprezentowało się możliwie z najlepszej strony, ciekawymi pomysłami, innowacyjnością lub po prostu prezentacją która zaciekawi publikę. A właśnie to może zaważyć o liczbach w glosowaniu na najlepszą wystawę Dni Postępu 2023 gdzie wyłoniona i nagrodzona zostanie najciekawsza wystawa oraz jej prowadzący. 

Jeżeli zaś nie jesteś zainteresowany prowadzeniem wystawy nic nie szkodzi. Dni Postępu są również dla ciebie, właśnie twoja obecność jest kluczowa dla całego wydarzenia. W końcu jaki sens ma wystawa jeżeli nie ma kto jej oglądać. Dlatego musisz bacznie obserwować każdą wystawę by wytypować później najlepszą.

W ostatnich dniach Dni Postępu odbędzie się głosowanie dla publiczności która zdecyduje która wystawa przyciągnęła ich uwagę a zwycięzcy mogą liczyć na nagrody od organizatorów.
Kolejno pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce będzie nagrodzone 1 000Ɉ, 500Ɉ oraz 250Ɉ

 

 

Serdecznie zapraszamy rzucić okiem a może nawet zostać na dłuższą rozmowę!

Edytowane przez Albert Fryderyk de Espada
  • Lubię to 3
  • Kocham to! 4

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Północ wybiła a razem z nią 3 listopada. 
Dla wielu data nie znacząca kompletnie nic, dla mnie jednak jest to wszystko co mam. Właśnie z początkiem historii Koribi zaczyna się również moja historia.

Z tej właśnie skromnej okazji rok temu gdzieś w najdalszych odmętach głowy zrodził się pomysł by w urozmaicić ten dzień każdemu kto nawet w najmniejszym stopniu interesuje się otaczającym nas światem. 
W trakcie Dni Postępu możemy dzielić się wszystkim, jedna osoba może mieć głowę pełną pomysłów, inny być zdolnym grafikiem lub programistą, dla każdego znajdzie się tu miejsce by móc podzielić się swoimi umiejętnościami i pomysłami nie tylko z innymi pasjonatami ale każdym dookoła. 

 

Dni postępu 2023.png

 

Tak więc z wielką przyjemnością oficjalnie otwieram tegoroczne Dni Postępu!

 

DW: @Mieszkaniec @Obywatel Federacji

  • Lubię to 2
  • Kocham to! 3

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie dziś powinny się kończyć tegoroczne Dni Postępu i rozpocząć miało się głosowanie na najlepszą wystawę. 
Jak możecie się domyślić głosowania ani żadnych nagród w tym roku nie będzie.

Miałem już wcześniej obawy przed tym czy w ogóle jest sens jeszcze organizować te Dni Postępu no ale pojawiły się głosy zainteresowania to też finalnie wyszło z tego co wyszło. 

Teoretycznie za rok Dni Postępu powinny się odbyć w Czesnoradzie pod pilnym okiem @Robert Drenin chociaż po tegorocznych wynikach nie zdziwię się jeżeli nic z tego nie wyjdzie. 

No nic fajnie było móc sobie coś tam zaprezentować, wciąż trwa też misja Hati-1 do której śledzenia serdecznie zachęcam. Może zobaczymy się jeszcze w przyszłym roku.

  • Kocham to! 1
  • Smuteczek 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

W zasadzie dziś powinny się kończyć tegoroczne Dni Postępu i rozpocząć miało się głosowanie na najlepszą wystawę. 
Jak możecie się domyślić głosowania ani żadnych nagród w tym roku nie będzie.

Miałem już wcześniej obawy przed tym czy w ogóle jest sens jeszcze organizować te Dni Postępu no ale pojawiły się głosy zainteresowania to też finalnie wyszło z tego co wyszło. 

Teoretycznie za rok Dni Postępu powinny się odbyć w Czesnoradzie pod pilnym okiem @Robert Drenin chociaż po tegorocznych wynikach nie zdziwię się jeżeli nic z tego nie wyjdzie. 

No nic fajnie było móc sobie coś tam zaprezentować, wciąż trwa też misja Hati-1 do której śledzenia serdecznie zachęcam. Może zobaczymy się jeszcze w przyszłym roku.

Na wstępie mogę powiedzieć, że z jednej strony sobie zapomniałem i to spowodowało, że nie zgłosiłem pracy w sumie, a druga kwestia, to kalendarz na stemplu, który do dzisiaj okłamywał mnie co dni postępów i pokazywał od niedzieli do wtorku. Natomiast no cóż, co się stanie, to nie odstanie, a pozostaje mi jedynie zapisać jakoś osobno w kalendarzu dni postępu.

Jednakże co do przyszłorocznych dni postępu, to przygotowuję już ustawę dotyczącą świąt państwowych w ZKRR, gdzie dni postępu zostaną uwzględnione. Do tego czasu postaram się rozbudować też Recin, gdzie miałyby się odbyć. A poza tym, to przygotuje się mnóstwo pięknych plakatów, tym bardziej, że AI istnieje i pomoże coś.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Robert Drenin napisał:

Jednakże co do przyszłorocznych dni postępu, to przygotowuję już ustawę dotyczącą świąt państwowych w ZKRR, gdzie dni postępu zostaną uwzględnione. Do tego czasu postaram się rozbudować też Recin, gdzie miałyby się odbyć. A poza tym, to przygotuje się mnóstwo pięknych plakatów, tym bardziej, że AI istnieje i pomoże coś.

No to przynajmniej za rok będą co najmniej dwie wystawy. Tyle dobrego.

Cytat

Na wstępie mogę powiedzieć, że z jednej strony sobie zapomniałem i to spowodowało, że nie zgłosiłem pracy w sumie, a druga kwestia, to kalendarz na stemplu, który do dzisiaj okłamywał mnie co dni postępów i pokazywał od niedzieli do wtorku. Natomiast no cóż, co się stanie, to nie odstanie, a pozostaje mi jedynie zapisać jakoś osobno w kalendarzu dni postępu.

Szczerze nie miałem okazji spojrzeć na ten kalendarz głównie dla tego że pamiętałem kiedy jest wydarzenie które sam organizuję.

Edytowane przez Albert Fryderyk de Espada

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pavel van der Gibson napisał:

Powiem szczerze, że miałem w planie się wystawić, problem polegał na tym, że zupełnie nie miałem pojęcia, co mógłbym opisać 😕

Spokojnie, to mógłby być dowolny temat, który należy spojrzeć naukowo, choć zamysłem są oczywiście nauki przyrodnicze i matematyka (chyba, że nauki humanistyczne też miałyby wchodzić w grę, ale pewności nie mam).

Natomiast ogólnie wystawa mogłaby dotyczyć czegoś ambitnego, typu akceletatory cząstek, czy też projekty rakiet lub odkrycia z danych dziedzin, albo też po prostu naukowe spojrzenie na proste rzeczy otaczające nas, jak przykładowo kiedyś na Oktoberfeście zrobiłem naukowe spojrzenie na napój jakim jest piwo.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde… Mam nadzieję, że chociaż Yoble w tym roku wyjdą, bo jak podzielą los Dni Postępu to będzie to upadek muratyckiej kultury :C

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Waksman napisał:

Kurde… Mam nadzieję, że chociaż Yoble w tym roku wyjdą, bo jak podzielą los Dni Postępu to będzie to upadek muratyckiej kultury :C

No no, ty już sobie nie muratykuj koribijskiego dorobku. 
Wy się nie macie czym martwić to nasz projekt pierdyknął o dno z taką magnitolą że w Leocji pewnie było słychać

 

A teraz już nie pół żartem a raczej pół serio padło kiedyś takie stwierdzenie... jak widać dużo się nie przeliczyłem.
Teraz nie wiem czy cieszyć się że wszystko przewidziałem kropka w kropkę czy może użalać się że przewidziałem wszystko kropka w kropkę.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

No no, ty już sobie nie muratykuj koribijskiego dorobku. 
Wy się nie macie czym martwić to nasz projekt pierdyknął o dno z taką magnitolą że w Leocji pewnie było słychać

Co koribijskie, to muratyckie, a co muratyckie, to koribijskie 😛

43 minuty temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

A teraz już nie pół żartem a raczej pół serio padło kiedyś takie stwierdzenie... jak widać dużo się nie przeliczyłem.
Teraz nie wiem czy cieszyć się że wszystko przewidziałem kropka w kropkę czy może użalać się że przewidziałem wszystko kropka w kropkę

Może pora na otwarcie biznesu jako wróżbita? Wróżbita Albert XD

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij