• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nie zmieniaj tytułu przeze mnie nadanego, Waksman! - Będę, cenzura musi działać -Jesteś faktycznie jebnięty i zacietrzewiony jak Albercik!


Gość Hieronim Bryz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hieronim Bryz
Cytat

@Członek Kongresuproszę o komentarz w sprawie Ustawy o Radzie Języka Nordackiego.

Cytat

TRWA GŁOSOWANIE
PO SKRÓCONEJ DEBACIE

http://nordata.pl/poll/36

Powyższe posty są autorstwa klona @Kamiljan de Harlin, czyli obecnego Spikera Kongresu Federacji Nordackiej @Leonid Repulijski, który tak naprawdę jest Cesarzem Insulii totalnie innego v-kraju, który w żaden sposób nie jest powiązany prawnie z Federacją Nordacką, lecz jedyne połączenie jakie występuje, to KANAŁ DISCORD.

Dlaczego @Leonid Repulijskipisze takim rozmiarem czcionki? No nikt inny jak @Albert Fryderyk de Espada, Minister Wojny i Prezydent Muratyki w jednym, zgłosił poniższą uwagę:

Cytat

Przydałoby się to jakoś na przyszłość wyraźniej zaznaczyć Głosowanie. @Członek Kongresu. Gdyby nie przypomnienie @Waksman to przegapiłbym to głosowanie dzięki wylewem niezwykle ważnych wypowiedzi @Hieronim Bryz

Pan Minister Wojny @Albert Fryderyk de Espadakoniecznie potrzebuje specjalnego przypomnienia od strony @Szef NKI i @Waksman w jednym, żeby nie przegapić głosowania czy też debaty jakiejś zwalając winę na niejakiego Hieronima, który działa poza Kongresem, bo już go stamtąd przecież wyjebali... Więc po co działać, jak im wiecznie coś nie pasuje i są wybitnie niesamodzielni i potrzebują wyprowadzaczy czy też oprowadzaczy? To pies jest mądrzejszy od Pana Prezydenta Muratyki @Albert Fryderyk de Espadai Ministra Wojny w jednym.

Jak już wspomniałem - to nie są ludzie.

Edytowane przez Hieronim Bryz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Waksman zmienił(a) tytuł na Nie zmieniaj tytułu przeze mnie nadanego, Waksman! - Będę, cenzura musi działać

@Hieronim Bryz podejmijmy taki szybki deal, korzystny dla obu stron. Ty ograniczasz używanie inwektyw - obrażaj nas sobie, ale nie używając tylko brzydkich słów, a ja nie przenoszę, nie zamykam, i nie zmieniam tytułów i treści twoich postów. To taka prośba poza całą tą otoczką mikronacyjną - możemy się tak umówić?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zmienił(a) tytuł na Nie zmieniaj tytułu przeze mnie nadanego, Waksman! - Będę, cenzura musi działać -Jesteś faktycznie jebnięty i zacietrzewiony jak Albercik!
Gość Hieronim Bryz

Zbanuj @Leonid Repulijski i @Waksman. Z terrorystami takimi jak Ty, @Leonid Repulijski, @Albert Fryderyk de Espada@Kamiljan de Harlinsię nie rozmawia. Do Was się strzelać powinno, dlatego czekam, aż strzelisz sobie w łeb razem z @Albert Fryderyk de Espada i innymi mordercami v-mieszkańców i v-obywateli Federacji Nordaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem do ciebie poza zabawą w mikronacje. Chciałem w tej chwili znaleźć jakieś wspólne podłoże do rozmów, dzięki którym pół, jak nie większość społeczeństwa przestałoby chcieć żebym dał ci bana z marszu. Tu problem nie leży w twoich poglądach i przekonaniach tylko w tym zbyt ostrym języku, którego nagle zacząłeś używać. Wcześniej dało się krytykować ostro i normalnie, od czasu do czasu wplatając przekleństwa - to specjalnie nie raziło. Ale teraz? No kochany, aż mi brakuje słów.

Nie mówiąc już, że to życzenie komuś śmierci jest na prawdę nie w porządku. Nie lubmy się i traktujmy jak szmaty, ale nie życzmy nikomu śmierci...

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
2 minuty temu, Waksman napisał:

Ja pisałem do ciebie poza zabawą w mikronacje. Chciałem w tej chwili znaleźć jakieś wspólne podłoże do rozmów, dzięki którym pół, jak nie większość społeczeństwa przestałoby chcieć żebym dał ci bana z marszu. Tu problem nie leży w twoich poglądach i przekonaniach tylko w tym zbyt ostrym języku, którego nagle zacząłeś używać. Wcześniej dało się krytykować ostro i normalnie, od czasu do czasu wplatając przekleństwa - to specjalnie nie raziło. Ale teraz? No kochany, aż mi brakuje słów.

Nie mówiąc już, że to życzenie komuś śmierci jest na prawdę nie w porządku. Nie lubmy się i traktujmy jak szmaty, ale nie życzmy nikomu śmierci...

Przestań się kajać przede mną. Zasłużyłeś razem z @Kamiljan de Harlin, @Leonid Repulijski, @Albert Fryderyk de Espadana banicję, więc odstrzel siebie i innych morderców v-mieszkańców i v-obywateli Federacji Nordackiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij