• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Upośledzenie umysłowe Pana Waksmana


Gość Hieronim Bryz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hieronim Bryz
Cytat

 

No dobra, tylko teraz tak. Fajnie, że będziemy mieli kodeks karny, ale co z jego egzekwowaniem? Trzeba wraz z uchwaleniem KK uchwalić ustawę specjalną o wspomnianej Milicji Nordackiej, która będzie ten kodeks egzekwowała. Przydałoby się też powołać chociaż jednego sędziego i ogarnąć prokuratora, żeby zamknąć to koło obiegu procesu oskarżania kogoś o czyn zabroniony.

Pytanie tylko jak powinna wyglądać Milicja? Zanim powstanie projekt ustawy specjalnej o jej utworzeniu ja proponuję przedyskutować temat. Co na to Pan @Spiker?

 

Powyższy cytat pochodzi z Kongresu, gdzie niejaki @Waksmanjest sprzątaczką Spikera @Leonid Repulijski i klona @Kamiljan de Harlinw jednym. Obaj Ci Panowie dogadali się na DISCORDZIE, że tylko w dwójkę będą forsować egzekutywę policyjno-moderatorską, bo to w ich rękach czy tam ręcach leży gestia pilnowania porządku w Federacji Nordackiej. Pan @Leonid Repulijskijest też Ministrem Sprawiedliwości, a @Waksman jest jednocześnie @Szef NKI, czyli administratorem całego Forum Federacji Nordackiej z ewidentnym zaburzeniem psychicznym i podwyższonym ego, czyli nieliczeniem się z nikim, a wręcz poniewieraniem i zgładzeniem wszystkich mu sprzeciwiających się. Casus @Andrzej Płatonowicz Ordyńskijest tego znamienitym przykładem. Pan @Waksmanjest też autorem dwóch klonów, których nie zgłosił, bo nie musi skoro jest administratorem forum Federacji Nordackiej. Inni muszą, a on nie musi... Uważam, że to nie jest niefair, ale chore.

Do samej Kancelarii zabroniono mi wejścia jako zalogowanemu. Kolejny raz stosuje się mechanizmy administracji forum bez podstawy prawnej tylko dlatego, że ma się do niej dostęp i nie panuje się nad samoekscytacją u takiego @Waksman.

Federacja Nordacka nie jest już mikronacją. Jest wybiegiem dla szczurów, na których będą prowadzone eksperymenty. @Andrzej Płatonowicz Ordyńskimiał rację, że trzeba stąd spierdalać, bo zaburzenia psychiczne u @Waksman, @Leonid Repulijski przerosły ich samych i oni swych poczynań nie kontrolują. Chcą za wszelką cenę pokazać, że zajebią każdego w taki sposób, żeby wyszło, że to nie oni są winni, ale Ci przychodzący, bo za mało robią, nie angażują się w projekty czy też projekcje należące do @Waksman, @Albert Fryderyk de Espada, @Leonid Repulijskizwany też @Kamiljan de Harlin. @Albert Fryderyk de Espadanawet stan nieróbstwa sobie wymyślił, bo uznał, że tylko on jest właściwą personą do kontrolowania Muratyki razem z @Waksmanzwanym także @Szef NKI, czyli administratorem całego kompleksu Federacji Nordackiej. To jest kółko wzajemnej adoracji i wzajemnie sobie obciągających, a spróbuj nie uklęknąć, to cię zdzielą pałą!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że pan @Hieronim Bryz jak już rzucił swoim obkiem to powinien on, @Hieronim Bryz opuścić Federację Nordacką, bo @Hieronim Bryz wybitnie pierdoli od rzeczy, nie mówiąc już, że te bezdety od @Hieronim Bryz już są naprawdę nudne. @Hieronim Bryz ogarnij d00psko @Hieronim Bryz. Mam nadzieję, że po wprowadzeniu KK i uformowaniu Milicji ciebie, @Hieronim Bryz spotka należyta kara. Nie mogę się doczekać aż tobie, @Hieronim Bryz, ten chory psychicznie Waksman użyczy miejsca w więzieniu, w którym już szykujemy twardy materac dla ciebie, @Hieronim Bryz.

  • Nie lubię tego! 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Dlaczego wobec Pana Hieronima Bryza nie stosowano represji, dopóki krytykował tylko jedną ze stron "sporu" politycznego, a zaczęto je stosować, gdy rozpoczął krytykę obu stron? Czy do ograniczania wolności obywateli i mieszkańców wystarczy konsensus pomiędzy dwoma głównymi partiami?

Edytowane przez Andrzej Płatonowicz Ordyński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Dlaczego wobec Pana Hieronima Bryza nie stosowano represji, dopóki krytykował tylko jedną ze stron "sporu" politycznego, a zaczęto je stosować, gdy rozpoczął krytykę obu stron? Czy do ograniczania wolności obywateli i mieszkańców wystarczy konsensus pomiędzy dwoma głównymi partiami?

Może inaczej - dopóki Pan Bryz wypowiadał się w sposób ekscentryczny było okej. Gdy włączył mu się tryb "będę robił szmaty ze wszystkich dookoła" - no takiego zachowania nie będę tolerował na tym forum. Wolność słowa wolnością słowa, ale dobry smak gdzieś się kończy, a w tym przypadku skończył się już dawno.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

A co Ty masz do tolerowania, albo ktokolwiek inny? Sam mówiłeś, że póki nie ma Kodeksu, to nie ma podstaw do represji. Albo bawimy się w państwo, albo się nie bawimy.

Mi też wiele rzeczy się nie podoba, ale jakoś je toleruję, czyli po prostu znoszę, z większym lub mniejszym niesmakiem. A jeśli nie będę w stanie ich znosić, to wezmę swoje zabawki i pójdę do innej piaskownicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

A co Ty masz do tolerowania, albo ktokolwiek inny? Sam mówiłeś, że póki nie ma Kodeksu, to nie ma podstaw do represji. Albo bawimy się w państwo, albo się nie bawimy.

Mi też wiele rzeczy się nie podoba, ale jakoś je toleruję, czyli po prostu znoszę, z większym lub mniejszym niesmakiem. A jeśli nie będę w stanie ich znosić, to wezmę swoje zabawki i pójdę do innej piaskownicy. 

Nie będę z tobą dyskutował na ten temat, Andrzeju. Nie mam zamiaru znosić, nawet z niesmakiem, tego, jak ktoś robi ze mnie szmatę, bo za używanie inwektyw i naruszanie powagi urzędu został z niego wyproszony. Jeśli ja teraz tego nie zrobię, to w dniu jutrzejszym zrobi to za mnie prezydent wlepiając temu panu status persona non grata. Miejsce na krytykę, nawet ostrą, jest jak najbardziej. Nie ma tu miejsca na robienie szamba, dosłownego szamba.

  • Haha 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij