• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Artykuł Nordaty na micropedii


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

widziałem, że kolega Ziemiański już napisał krótki wstęp do artykułu o naszym państwie na wiki.mikronacje.info. Ja ze swojej strony dodałem tabelę z najważniejszymi informacjami o kraju.

Powinniśmy podjąć kolektywny wysiłek w celu ogarnięcia całości artykułu. Przydałoby się opisać naszą geografię, system polityczny, demografię, historię przedinternetową i internetową... Zachęcam każdego do wkładu w pisanie. https://wiki.mikronacje.info/II_Federacja_Nordacka

Edytowane przez Leonid Repulijski
  • Lubię to 4

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Hieronim Bryz napisał:

Tak długo jak Pan @Waksmani Pan @Albert Fryderyk de Espadabędą grali na rzecz nieaktywności bądź nieaktywności zaplanowanej, tak długo będę pokazywał im sławetnego fakulca. 😄

Panie Bryz, ale jaki to ma związeczek z tematem wątku?

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz

Domagał się Pan kolektywnego wkładu, to jako część tego kolektywnego wkładu złożyłem oświadczenie względem innej części wkładu kolektywnego, jakim jest toksyczny związek waksmańsko-albertowski. 😛

Oni mogą sobie urządzać szantaże, a ja nie mogę? 😛 Oczywiście, że mogę. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Leonid Repulijski napisał:

Panie Bryz, ale jaki to ma związeczek z tematem wątku?

Żaden, to raczej jakaś fobia zmieszana z szczyptą schizofrenii stąd też dla własnego zdrowia mentalnego brałbym to wszystko s przymrużeniem oka lub w ogólne na to nie spoglądał bo jeszcze może okazać się być zaraźliwe.

 

A co do artykułu to całkiem fajny pomysł, ze strony technicznej można by dodać np. składy rządów i Kongresu w danym przedziale czasowym.

Trochę ciężko też będzie pisać o jakiejś historii przed internetowej całego państwa gdzie każda prowincja miała swoją własną a jedynym co można by w tej materii dodać do historii FN są losy pierwszej Federacji.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
9 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Żaden, to raczej jakaś fobia zmieszana z szczyptą schizofrenii stąd też dla własnego zdrowia mentalnego brałbym to wszystko s przymrużeniem oka lub w ogólne na to nie spoglądał bo jeszcze może okazać się być zaraźliwe.

A to było pytanie do Pana @Albert Fryderyk de Espada?? Dobrze pamiętam, że Pan @Waksmansię oburzał jak ktoś używał argumentów dotyczących spraw umysłowych i ten sam nawoływał do uśmiercania betonu w postaci @Andrzej Płatonowicz Ordyński? 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Leonid Repulijski napisał:

widziałem, że kolega Waksman

Źle widziałeś, bo ja żadnego wstępu nie pisałem. Ale fajnie, że ktoś się zabrał za Micropedię. Może ja sam w wolnej chwili coś od siebie dorzucę 😉

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

A co do artykułu to całkiem fajny pomysł, ze strony technicznej można by dodać np. składy rządów i Kongresu w danym przedziale czasowym.

Możemy też zrobić oddzielny artykuł z wypisanymi składami organów władzy każdej kadencji, a na stronie kraju zamieszczać tylko skład obecnej kadencji.

 

1 godzinę temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Trochę ciężko też będzie pisać o jakiejś historii przed internetowej całego państwa gdzie każda prowincja miała swoją własną a jedynym co można by w tej materii dodać do historii FN są losy pierwszej Federacji.

No tak.

46 minut temu, Waksman napisał:

Źle widziałeś, bo ja żadnego wstępu nie pisałem. Ale fajnie, że ktoś się zabrał za Micropedię. Może ja sam w wolnej chwili coś od siebie dorzucę 😉

Rzeczywiście xddd
Wstęp napisał nasz MSW Heniu Ziemiański @Henryk Ziemiański.

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
19 godzin temu, Henryk Ziemiański napisał:

Trzeba jakoś rozruchać tą micropedię. 

Na miejscu Micropedii spieprzałbym, gdzie pieprz rośnie. 😄 Będzie błagała o litość jak Henio pseudonim "Minister" na nią wejdzie. 😄 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 25.02.2024 o 16:54, Henryk Ziemiański napisał:

Postanowiłem odgrzebać ten wątek. Może ktoś się pokusiłby do napisania artykułu o jakimś nordackim mieście, np. o Achkovie?

Każdy może coś napisać. Ale musimy zachować spójność informacji ze stanem faktycznym. Przydałoby się więc na początku opisać Achkov i całą Komarchię na forum. Może poopisujemy pogodę, kulturę, narracyjne przedsiębiorstwa, roślinność?

Artykuł samego państwa też woła o rozbudowę. Przydałoby się zawrzeć w nim takie rozdziały, jak:

  • Historia przedinterntowa
  • Historia internetowa
  • Ustrój polityczny
  • Polityka
  • Demografia
  • Geografia
  • Siły Zbrojne
  • Gospodarka
  • Kultura
  • Lubię to 1

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij