• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Wieści z kontynentu


Rekomendowane odpowiedzi

Wieści z Nordaty (kontynentu)

Ogólny wątek na krótkie newsy z państw naszego kontynentu oraz na dyskusje o nich.

 

1. W Cesarstwie Insulii zawiązała się partia polityczna postulująca unitaryzację Insulii, wprowadzenie monarchii absolutnej i przystąpienie kraju do II Federacji Nordackiej.
Ugrupowanie "Akcja Proinsulijska" ma już 3 członków.

2. Na forum Winkulii odkopany został mający już ponad rok plan na budowę kolei transnordackiej.
Dotyczy on nitki kolejowej łączącej północny zachód kontynentu z południowym wschodem. Rok temu prace zostały wstrzymane z powodu wielkiego kataklizmu, jakim było trzęsienie ziemii w Batawii, przez której terytorium miały tory przebiegać. 

  • Lubię to 2
  • Kocham to! 1

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hieronim Bryz napisał:

Ile by kosztował przelot Jej Królewskiej Mości Voxlandu, Anastasi Windsachen z całym dobytkiem do Federacji Nordackiej?

A ile jest Pan w stanie wyłożyć pieniędzy?

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz

Każdą sumę pieniędzy, bo to nie ja płacę. Zresztą, ja tylko proponuję transport, bo tak przeuroczej istoty jak Jej Wysokości Anastasi Windsachówny nie sposób przekupić żadnymi pieniędzmi.

Edytowane przez Hieronim Bryz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to w takim razie kto płaci, bo nie rozumiem? I skąd gwarancja, że otrzymamy zapłatę?

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orędzie Niebiańskiego Cesarza - z ostatniej chwili!

https://forum.bastionpollin.pl/viewtopic.php?t=132

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
6 minut temu, Piotr Romanow napisał:

Orędzie Niebiańskiego Cesarza - z ostatniej chwili!

https://forum.bastionpollin.pl/viewtopic.php?t=132

Panie...Przyjedź Pan tu jako delegacja dyplomatyczna, a nie reklamujesz jakiś Bastion Pollinu.... Chcę tu ujrzeć Niebiańskiego Cesarza występującego w imieniu Bastionu Pollinu...Takie trudne do zrozumienia?? Z Ministerstwem Spraw Zagranicznych FN proszę rozmawiać, a nie do Ciastkarni Pan przyłazisz... Kawę żeś Pan zamówił chociaż??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Hieronim Bryz napisał:

Panie...Przyjedź Pan tu jako delegacja dyplomatyczna, a nie reklamujesz jakiś Bastion Pollinu.... Chcę tu ujrzeć Niebiańskiego Cesarza występującego w imieniu Bastionu Pollinu...Takie trudne do zrozumienia?? Z Ministerstwem Spraw Zagranicznych FN proszę rozmawiać, a nie do Ciastkarni Pan przyłazisz... Kawę żeś Pan zamówił chociaż??

Szanowny chyba nie wie do czego służą niektóre wątki na forum. Dlatego pozostawię reakcję Szanownego bez komentarza. 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Hieronim Bryz napisał:

Nawołujesz do braku aktywności??

Wypierdalaj stąd do Bastionu Polinu! Nie umiesz się zachować, to wynocha.

 

Cóż za gbur. Nie ma to jak kraj, w którym jeden z obywateli zachowuje się w tak bezczelny sposób.

Mam nadzieję, że chociaż władze Federacji będą wiedziały co w takiej sytuacji zrobić. 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz

Nigdy nie akceptowałem takich zjebanych zachowań, jakie Pan prezentuje. Jest to typowe skurwienie się na rzecz nieaktywności w miejscu, w którym się przebywa tj. w FN... Już nie raz takie moczymordy przerabiałem... Jesteś niepoważny i tyle.

Edytowane przez Hieronim Bryz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotr Romanow napisał:

Mam nadzieję, że chociaż władze Federacji będą wiedziały co w takiej sytuacji zrobić. 

Też miałem taką nadzieję ale nie liczyłbym na to mimo wszystko. 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
6 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Też miałem taką nadzieję ale nie liczyłbym na to mimo wszystko. 

Odbierze Pan Prezydent Muratyki @Albert Fryderyk de Espada obywatelstwo temu frajerowi @Piotr Romanow? Jak w ogóle można na cokolwiek liczyć, kiedy mamy do czynienia z agentem i to jeszcze pewnego rodzaju zdrajcą z obcego v-organizmu mikronacyjnego...

Albercik, to jest Twój kumpel? Widać. Podobny do Ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Też miałem taką nadzieję ale nie liczyłbym na to mimo wszystko. 

Zostaw mi Albercie tego obka. Może się przyda, żeby wyplenić chwasty z Muratyki. ❤️ 

  • Lubię to 1
  • Kocham to! 1

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hieronim Bryz napisał:

Takie zwracanie się kolesiowe do Prezydenta Muratyki zostaw sobie Pan na konwersacje w kanale... Cuchniesz nim tak samo jak Pan Prezydent @Albert Fryderyk de Espada.

Skoro się rozmyśliłeś, to wycofaj wniosek, a nie tu ku....pierdolisz trzy po trzy jakimiś szyframi....

Trzy po trzy? Czyżby Szanowny Pan miał problem z erekcją że ciągle mówi o penisach i seksualności? Tak mi przykro, że nordacka ziemia musi gościć tak podłych, a zarazem nic nie wnoszących do jej istnienia istot. 😕 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
2 minuty temu, Piotr Romanow napisał:

Trzy po trzy? Czyżby Szanowny Pan miał problem z erekcją że ciągle mówi o penisach i seksualności? Tak mi przykro, że nordacka ziemia musi gościć tak podłych, a zarazem nic nie wnoszących do jej istnienia istot. 😕 

Chcesz się bawić w seksuologa pomimo tego, że nie masz żadnych kwalifikacji do tego? Przekraczasz granice dobrego smaku i przestań zaglądać mi do majtek, zbereźna szmato do podłogi.  W odróżnieniu do Ciebie, to dbam o interes Federacji Nordaty. Ty potrafisz się tylko skurwić - w przeciągu paru godzin potrafisz zrezygnować z obywatelstwa muratyckiego, a potem się rozmyślić. W międzyczasie jesteś w stanie się ogłosić jakimś Niebieskim Cesarzem czegoś tam... Bardzo lubię odstrzeliwać aryjskich chłoptasiów, więc uważaj... 😄 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

W Insulii opublikowano wyniki II tury referendum: https://forum.insulia.pl/viewtopic.php?p=4332#p4332

Zadziwiający remis.

Edytowane przez Leonid Repulijski

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij