• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Leonid Repulijski

Obywatel Federacji - klon
 • Postów

  567
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  25

Ostatnia wygrana Leonid Repulijski w dniu 10 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Leonid Repulijski punkty reputacji!

1 obserwujący

O Leonid Repulijski

 • Urodziny 06.04.1988

Informacje personalne

 • Zaimki
  on/jego

Ostatnie wizyty

1 102 wyświetleń profilu

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

 podpis: Leonid Repulijski
Premier, Minister Spraw Zagranicznych, Przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej

Klon należący do@Kamiljan de Harlin

Osiągnięcia Leonid Repulijski

Biegły

Biegły (10/17)

 • Maszynka do pisania
 • Miesiąc później...
 • Popularny
 • Przetrwać tydzień
 • Oddany

Najnowsze odznaki

294

Reputacja

 1. Wszystko to, czego prawo nie zakazuje, jest dozowolone.
 2. Ja dalej stoję na stanowisku, że druki powinny nawiązywać do osób, wydarzeń i obiektów mających związek z nordacką wspólnotą, a nie z konkretnymi regionami. Może posłużymy się wizerunkami ojców-założycieli Unii Trzech Narodów? Gmachami rządowymi okresu I Federacji Nordackiej?
 3. Nawiasem mówiąc - moglibyśmy zacementować te symbole poprzez nowelizację ustawy o komarchii nordackiej. Ale to dopiero, jak już wymyślimy hymn i dewizę dla Komarchii. No właśnie... Skoro mówiliśmy ostatnio o dewizie dla Federacji, to może czas na dyskusję o dewizie Komarchii?
 4. Wolność to nadrzędna wartość w życiu każdego człowieka. Jestem za oficjalną legalizacją miękkich narkotyków. Rządowe zakazy nie wyeliminują narkomanów - sprawią jedynie, że towar nabędą na czarnym rynku, gdzie czystość specyfików jest wątpliwa. Jeśli chcemy doprowadzić do spadku konsumpcji narkotyków, to znacznie lepszym narzędziem jest ostracyzm społeczny i budowanie narracji demonizującej spożycie używek, aniżeli prohibicja.
 5. Nordacki komitet powitalny wyczekiwał w poczekalni na przylot delegacji państw założycielskich Paktu Achkovskiego...
 6. Ilość: bez ograniczeń

  Wnioskujący: 6

  KOSZT USŁUGI - 50Ꞥ Dokonaj przelewu na konto Skarb Państwa Federacji Nordackiej (NO261009) i załącz do wniosku potwierdzenie przelewu. Link do banku: https://bank.leocja.org/ Do czego służy ten wniosek? Tutaj możesz zawnioskować o dodanie Twojej firmy do Wielkiego Systemu Gospodarczego. Dzięki temu będzie mogła ona prowadzić w tym systemie działalność gospodarczą, co umożliwi jej zarabianie, dokonywanie transakcji, wydobywanie surowców lub też przewóz towarów.
 7. Dziękuję za upomnienie. Rzeczone rozporządzenie właśnie się ukazało w Dzienniku Prawnym - https://nordata.pl/laws/show/98.
 8. Koledzy z Koalicji, najwyższy czas, abyśmy zrealizowali kuluarowe ustalenia. Wzywam Was na Zebranie Rady Liderów, abyśmy przedyskutowali kilka palących tematów. Wymienię teraz kilka z nich: Wypracowanie stanowiska Koalicji wobec legalizacji marihuany. Przekształcenie koalicji partyjnej "Koalicja Konserwatywna" w partię federacyjną o tej samej nazwie. Wybór władz partii Koalicja Konserwatywna. Rozmowy o programie gospodarczym partii za zamkniętymi drzwiami. @Bolesław Kirianóo von Hohenburg@Henryk Ziemiański@AleksanderNovak@Tadeusz I Wielki@Alastor Brodzicki
 9. Piękne sztandary. Osobiście oddaliłbym trochę tekst od krawędzi sztandaru.
 10. Przychylenie się do wniosku możemy uznać za jego poparcie. A ust. 2. art. 10. Regulaminu Kongresu stanowi, że "Wnioski formalne zgłoszone przez grupę ponad połowy Kongresmenów przyjmowane są bez głosowania, pod warunkiem ich legalności". Jeśli pojawiły się jakieś poważne wątpliwości, to proponuję anulować głosowanie i poprosić @Bolesław Kirianóo von Hohenburg o jednoznaczne przyłączenie się do zgłoszonego wniosku formalnego.
 11. Chciałbym złożyć zamówienie na myśliwce dla Zjednoczonych Sił. Jakim sprzętem dysponujecie i za ile możecie go sprzedać?
 12. Każdy niech wierzy w co chce, ale jako państwo demokratyczne powinniśmy zagwarantować wolność wyznania.