• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

AleksanderNovak

Obywatel Federacji
    261
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

11

Ostatnia wygrana AleksanderNovak w dniu 6 Maja

Użytkownicy przyznają AleksanderNovak punkty reputacji!

O AleksanderNovak

Ostatnie wizyty

1 178 wyświetleń profilu

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

Osiągnięcia AleksanderNovak

Przewodnik

Przewodnik (8/17)

• Roczek
  • Reakcjonista
  • Miesiąc później...
  • Dyskutant
  • Pierwszy post

Najnowsze odznaki

70

Reputacja

1. Ministerstwo Kultury i Nauki mogłoby wesprzeć finansowo Festiwal albo objąć jakiś patronat lub coś. Np. zrobić jakiś konkurs albo cokolwiek, nie znam się..
  2. w sensie jak to ma działać, że kupno to jakby ty kupujesz, a np. stal sprzedajesz? bo pisze ;sprzedaz;
  3. Informuję że od wtorku do niedzieli (od 21 do 26 maja) będę nieobecny ze względu na realowy urlop w związku z czym moje obowiązki będą musiały zostać odłożone na bok przez ten okres, pozdrawiam
  4. Sąsiedzi muszą przekroczyć granice swojej awersji i dołączyć do WSG i nie polecam reklamować go jako system stritce dla jednego państwa (FN) tylko jako ogólny system dla całego Kontynentu Północnego. Nie pomaga nam w tym propaganda niektórych śmieszków jakoby w FN rządził tylko Waksman. Może powinien on pomyśleć nad zmianą nazwiska?
  5. Szanowny Panie Ministrze Gospodarki, Składam wniosek o zmianę receptury czołgu na: 4 części mechaniczne, 6 stali, jedną elektronikę i dwie gumy. Z poważaniem /-/ Aleksander Novak
  6. Potrzebujemy węgla, żelaza, piasku, drewna, złota... Jeśli ma Pan jakiś kontakt z jakimiś firmami z Muratyki które produkują te surowce to proszę mi dać z nimi jakiś kontakt.
  7. Dzień dobry, proszę o przyznanie mojej skromnej osobie uprawnień do publikacji rozporządzeń w dziale Rada Ministrów.
  8. Generalnie zaproponowałem by czołg był produkowany z: 4 części maszynowych i 6 stali, 2 gum i 1 elektroniki. Bez gumy i elektroniki do produkcji czołgów potrzebna byłaby tylko stal, a to jednak bardzo zaawansowany pojazd. Według moich obliczeń by wyprodukować 1 czołg potrzeba: 1 złota, 15 piasku, 30 żelaza, 15 koksu i 10 drewna, jeśli moja matematyka nie zawodzi To potencjalnie ogromne koszta i potrzeba będzie zaopatrywać firmę od wielu dostawców. Na początku każda produkcja będzie bardzo droga. Gospodarka na razie musi skupić się na stworzeniu kopalń, elektrowni i innych podstawowych firm.
  9. Proponuję by w systemie WSG czołg potrzebował też jednej części elektryczności i dwóch gum... I w ogóle proponuję tez stworzyć miejsce do propozycji usprawnień WSG
  10. Szanowny Panie, W obliczu uruchomienia systemu gospodarczego nasze przedsiębiorstwo zamierza z niego korzystać, to niestety oznacza opóźnienia w produkcji, ponieważ system dopiero zaczyna działać, ceny nie są ustabilizowane, sama firma jest w trakcie zakładania, najprawdopodobniej na rynku nie będzie dostępnych środków produkcji a poza tym nie wiemy nawet na ten moment ile potrzeba będzie do produkcji surowców. W związku z tym na ten moment produkcja jest niemożliwa. Ceny będą proporcjonalne do możliwości produkcyjnych, czyli na początku dosyć wysokie, ale potem powinny się zniżać. Na ten moment zawiesiliśmy produkcję wszelkich produktów ale chcemy ją jak najszybciej uruchomić.
  11. Wniosek o rejestrację instytucji Zwracam się z uprzejmą prośbą o wpisanie instytucji o podanych niżej danych do Ewidencji Instytucji. Nazwa instytucji: Westlandzkie Zakłady Zbrojeniowe Westopr Właściciel: Aleksander Novak Typ: instytucja prywatna Adres siedziby: Los Alexos, ul. im. Ljubisy Sprangfeda 7 Logo:
  12. Güdtäk, kommt Det Hër! Union Nordäsdeg häjëhørot reguert, mõt vüg, niuwe regirung? Det Ënt Winkulier reguert keere! - donośna winkulijska mowa wybrzmiała wraz z pierwszymi krokami na Taskaskiej ziemi, jak tylko Aleksander Novak wraz z pozostałymi funkcjonariuszami wyszli z wagonu.
  13. a to nie byłby III Festiwal? Bo chyba były dwa... albo mam jakieś schizy