• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt

Piotr Jankowski

Obywatel Federacji
 • Postów

  341
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Ostatnia wygrana Piotr Jankowski w dniu 9 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Piotr Jankowski punkty reputacji!

1 obserwujący

O Piotr Jankowski

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

image.png.c1a42a2791c001105e2315f333dc6455.png100464293790614696.png 1021.png 

Osiągnięcia Piotr Jankowski

Wschodząca Gwiazda

Wschodząca Gwiazda (9/17)

 • Popularny
 • Roczek
 • Miesiąc później...
 • Inicjator rozmów
 • Dyskutant

Najnowsze odznaki

142

Reputacja

 1. Pierwsza flaga Biednamu: Biednamki żołnierz podczas misji pokojowej: Norweglandzki żołnierz podczas patrolu (materiał zachęcający do wstąpienia do CAN): Więcej biednamskich żołnierzy: Kiriańscy żołnierze: Żołnierz Sił Zbrojnych Królestwa Bornfostu: Jeszcze jeden żołnierz (bo tych nigdy za wiele XD) tym razem z armii Republiki Amatorii: Żołnierze antyvoxlandzkich bojówek na Sambamie: Flaga tych bojówek: Herb wspomnianej Republiki Amatorii (xD): Pierwsze logo Winstona: Odwiedziny u Henia Ziemiańskiego: Projekt tablic rejestracyjnych w Bornfoście: Mundur wojskowy Cesarza Norweglandu: Nigdy niewyemitowany znaczek z czasów CN (chyba): Winstony zamówione do Kirianii: Stara flaga Jahrlandu: Flaga losowej pseudorosji o której już nikt nie pamięta:
 2. CZY JESTEŚ ZA USTAWĄ SPECJALNĄ O KOMISJI DS. BADANIA WPŁYWÓW ZDRADZIECKICH W II FEDERACJI NORDACKIEJ? ZA [] PRZECIW [X] WSTRZYMUJĘ SIĘ []
 3. Szanowny Panie Spikerze! Czy tereny Kompasu Pollinu w bliskiej odległości od Kiriańskich Terytoriów Arktycznych nie powinny się również znaleźć w obszarze zainteresowania Nordackiej Misji Arktycznej? Te tereny, ze względu na bliskość Kiriańskiej infrastruktury mogłyby być doskonałym miejscem do przetestowania technologii i możliwości NMA.
 4. W jaki sposób nowy rząd chce budować relacje z Królestwem Hawilandu, a w szczególności, czy będzie on zmierzał do ponownego dołączenia Hawilandu do Federacyjnych systemów informatycznych, lub też zaproponuje inny format współpracy? Co miał Pan na myśli mówiąc "wszyscy jesteśmy Nordatczykami"? Czy Pański rząd będzie traktować obywateli spoza Nordaty w gorszy sposób? Czy zamierza Pan zastąpić lokalne tożsamości narodowe jedną, sztuczną tożsamością Nordacką? Co z lokalnymi językami? Czy to właśnie w różnorodności nie leży siła naszego państwa?
 5. Nie składam swojej kandydatury na urząd Spikera. Popieram kandydaturę Bolesława Kirianóo von Hohenburg.
 6. Ja, Piotr Jerzy Jankowski, z woli narodu wybrany Kongresmanem przysięgam sumiennie spełniać obowiązki przedstawiciela narodu, realizować dane Suwerenowi obietnice i stać na straży powagi urzędu, jaki piastuję.
 7. Zarządzenie 1A/2024 Zarządzenie Gubernatora Dystryktu Wojskowego Klindonia nr. 1A/2024 o administracji Dystryktu Wojskowego Klindonia z dnia 23 kwietnia 2024. Dystrykt Wojskowy Klindonia jest administrowany przez Gubernatora Dystryktu Wojskowego Klindonia powoływanego przez Głównodowodzącego Zjednoczonych Sił. Granice Dystryktu Wojskowego Klindonia wraz z podziałem administracyjnym określa Załącznik I. Stolicą Dystryktu Wojskowego Klindonia jest Miasto Lizawietow. Herb Dystryktu Wojskowego Klindonia określa Załącznik II. Flagę Dystryktu Wojskowego Klindonia określa Załącznik III. Załącznik I 0. Miasto Lizawietow 1. Okręg Warnewski 2. Okręg Drugi 3.Okręg Południowy 4. Okręg Przymorski 5.Okręg Północny 6. Okręg Szósty 7. Okręg Centralny 8. Okręg Wschodni 9. Okręg Trojenecki Załącznik II Załącznik III Gubernator Dystryktu Wojskowego Klindonia, Sierżant Piotr Jankowski
 8. Wysoka izbo! Chciałbym wyrazić swoje poparcie dla wniosku Szanownego Pana Marszałka. Wnioskuję o przejście do kolejnego punktu obrad którym winna być debata nad Imperatorskim projektem wprowadzenia zmian do konstytucji.
 9. Chciałbym tylko zauważyć, iż na terenie Imperium Kiriańskiego działa obecnie Milicja Kontrrewolucjyjna i Gwardia Wichryjska, które w mojej opinii jak najbardziej zaspokajają potrzebę na "narracyjną policję" i inne prowincje mogły by w tej kwestii brać przykład z Kirianii. Warto było by jednak stworzyć organizację (najlepiej międzynarodową) ułatwiającą komunikację między poszczególnymi służbami (na wzór nieistniejącego Europolu).
 10. Czołowi politycy Ruchu Obywatelskiego: Voloslav Ghrutin - założyciel partii, której pełna nazwa brzmiała początkowo "Ruch Obywatelski Voloslava Ghrutina", a także jej prezes, aż do likwidacji tego stanowiska w w listopadzie 2023 roku. Od tego czasu jest jednym z 3 członków stojącego na czele partii komitetu prezydialnego. Pochodzi z Ajmurstanu. Deputowany do dumy. Jest zwolennikiem sojuszu z Leocją. Opowiada się za wolnorynkowymi reformami. Jaanus Toom - deputowany, społecznik z Iwanogrodu. Przewodniczący rady stowarzyszenia sieć samorządowa i członek komitetu prezydialnego RO. Postuluje szeroką decentralizację, bez centralnego parlamentu i z szerokimi kompetencjami samorządów. Popiera prywatyzację szkolnictwa i darmowy transport publiczny. Blisko współpracuje z frakcją technokratów. Ene Oja - aktywistka ekologiczna z Ałbasy. Deputowana do dumy i członkini komitetu prezydialnego RO. Przewodnicząca stowarzyszenia Zielony Świt. Nawołuje do zrezygnowania z produkcji energii z nieodnawialnych źródeł, wydobycia surowców naturalnych i wycinki lasów. Uważa, że należ odchodzić od transportu drogowego na rzecz kolejowego. Priit Kütt - filozof i działacz społeczny z Ałbasy. Deputowany do dumy. Główna postać ruchu suspilistów w Eesti. Zwolennik nawiązania poprawnych relacji z ZKRR.