Jump to content
×
×
 • Create New...
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt

Piotr Jankowski

Federation Citizen
 • Posts

  236
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Piotr Jankowski

 1. SKANDAL W sondażu nie uwzględniono Venira!
 2. Oczywiście, że zepsułem. Teraz powinno działać. Szczerze to nie wiem, on chyba tylko Discorda używa.
 3. Nie wiesz na kogo głosować w najbliższych wyborach prezydenckich? Rozwiąż prosty test, który pomoże Ci zdecydować jakiego kandydata wybrać!
 4. Mało znany kandydat, ale z pewnością obiecujący.
 5. Ja głosuję na Dëtera, ale każdy ma prawo głosować na kogo chce, ale głosowanie na siebie to trochę nieelegancko. Ty Waksman na kogo będziesz głosował? Na Kaspara? Może na Dëtera?
 6. Dzisiaj zespół zaprezentował kolejną piosenkę ze swojego nadchodzącego albumu "Nordata". Tak skomentował to wydarzenie perkusista zespołu, Urlih Sobacki:
 7. Przepraszam, czy Amatoria nie ma posiadać żadnej autonomii?
 8. Tak, Winstona Peura możemy przystosować do transportu paliwa.
 9. Tak, przyszedłem do Hawilandu, aby zająć się działalnością gospodarczą i polityczną, ponieważ moim zdaniem, hawilandzki system prawny nie jest delikatnie mówiąc doskonały (np. konstytucja). A moje przesłanie jest takie, że zamiast tworzyć własną partię, lepiej przyłączyć się do nas i robić coś wspólnie. Chcemy mienić Hawiland na lepszy i każdy hawilandczyk może się przyłączyć do tej zmiany, wzbogacając nasz projekt o nową perspektywę. Dlatego jeszcze raz podkreślam swoje wezwanie do dialogu i współpracy zamiast niepotrzebnych sporów.
 10. Nie, demokracja nie polega na tym, że na 5 kongresmanów jest 5 partii Oczywiście! Jeśli ktoś kandyduje z list jednoosobowej partyjki, to znaczy, że nie zależy mu na dobru wspólnoty. Dziękuję za przypomnienie! To że jestem członkiem jakiejś grupy, nie znaczy, że nie mogę wskazywać na istniejące w niej patologie. Panie @Bolesław Lwie Serce, naprawdę nie rozumiem, co takiego panu zrobiłem, że traktuje mnie pan jak wroga. Z chęcią porozmawiam z Panem by znaleźć kwestie, w których mamy odmienne zdanie i wspólnie dojść do porozumienia. Ja chcę wyłącznie łączyć, a nie dzielić.
 11. Poproszę o reklamę na pasku bocznym, przez tydzień odsyłającą do https://forum.nordata.pl/topic/1432-partia-ha/
 12. Witamy serdecznie! Zapraszam do zapisania się do Partii. Wystarczy zgłosić chęć wstąpienia do partii w tym wątku.
 13. Demokracja to sztuka kompromisu. Nie sposób dojść do kompromisu przy nadmiernej wielości partii. Nie postuluję wprowadzenia system jednopartyjnego, a jedynie wyjaśniam, dlaczego należy dążyć do zgody zamiast budować podziały.
 14. Dziś, podczas swojego wystąpienia w Hökás prezes Partii Ha! zwrócił się do rodaków z następującym apelem:
 15. Dzisiaj zespół zaprezentował drugi utwór ze swojego nadchodzącego albumu "Nordata". A oto komentarz gitarzysty zespołu, Donald Mikibajasziego:
 16. Nie można tego po prostu oznaczyć i iść dalej?
 17. Te ręce niczego nie kradły! Nie przekazywały niejawnych dokumentów. Ja jestem niewinny, więc oczywiście popieram tą komisję, byle jej macki nie sięgały zbyt daleko. Nie każdy kto utrzymuje kontakty z ZKRR jest szpiegiem. To chyba oczywiste. Równocześnie jestem przeciwny nadaniu komisji prawa do zlecenia przeszukania lokalu, co powinno leżeć wyłącznie w gestii lokalnych służb.
 18. Partia Ha! 1. Piotr Jankowski - Partia Ha! 2. Roman Octopic - Partia Ha! 3. Bolesław Kirianóo - Partia Ha! 4. Tadeusz Henrykowski - Partia Ha!
 19. Myślę, że byłoby to rozsądne rozwiązanie. Najlepiej gdyby wprowadzić je w drodze autopoprawki i możemy głosować.
 20. WINSTON PEURA Winston Peura to dobre rozwiązanie dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają cenę i solidne wykonanie. Pomimo braku spektakularnych osiągów jest to solidny wybór, który sprawdzi się w każdych warunkach. Napęd: 6x6 Skrzynia biegów: 7-biegowa manualna Typ nadwozia: 2-drzwiowe Liczba miejsc: 3 + 22* Głębokość brodzenia: 160 cm Masa własna: 8 547 kg Ładowność: 7 500 kg Zbiornik paliwa: 130 l Maksymalna prędkość: 85 km/h Kod Modelu: K-681 WINSTON PUHVIL Winston Puhvil to prawdziwy kolos. Oparcie logistyki na tym modelu nie tylko pozwoli uniknąć niepotrzebnych przestojów spowodowanych awariami, ale także pozwoli na transporty znacznych ilości zaopatrzenia na długich dystansach. Ten przetestowany przez norweglandzką armię i wzbogacony o najnowsze rozwiązania technologiczne pojazd gwarantuje wprost bezkonkurencyjną niezawodność. Napęd: 6x6 Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna Typ nadwozia: 2-drzwiowe Liczba miejsc: 3 + 30* Masa własna: 14 642 kg Ładowność: 100 000 kg Zbiornik paliwa: 320 l Maksymalna prędkość: 80 km/h Kod Modelu: K-422 WINSTON TIKER Winson Tiker to niewielki, szybki pojazd pozwalający na błyskawiczny transport osób i sprzętu nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Napęd: 4x4 Skrzynia biegów: 7-biegowa manualna Typ nadwozia: 2-drzwiowe Liczba miejsc: 2 + 4* Masa własna: 1420 kg Ładowność: 663 kg Zbiornik paliwa: 40 l Maksymalna prędkość: 180 km/h Kod Modelu: T-14b WINSTON NORSUS N2 Winston Norus N2 do swojego poprzednika różni się niemalże wszystkim, jednak niezmiennie pozostaje on niesamowicie niezawodnym i wszechstronnym pojazdem doskonale przystosowanym do współczesnego pola walki. To też idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju organizacji ochroniarskich i służb porządkowych wykorzystywany przez Gwardię Wichryjską, Nopesta Turvalia i Hafgola Öryggisfyrirtæki. Napęd: 4x4 Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna Typ nadwozia: 4-drzwiowe Liczba miejsc: 5 + 4* Masa własna: 3231 kg Ładowność: 2340 kg Zbiornik paliwa: 90 l Maksymalna prędkość: 150 km/h Kod Modelu: T-15 *ilość miejsc w kabinie + maksymalna liczba pasażerów
 21. Dzisiaj grupa opublikowała swój pierwszy Singel promujący ich najnowszy album "Nordata". A tak na temat tego utworu wypowiedział się lider grupy, Jan Urwilas:
 22. Centrum Sportu, to wybudowany przez Norweglandzkie Towarzystwo Sportowe (NUH) zespół obiektów sportowych w skład którego wchodzą: Hala sportowa Boisko zewnętrzne Bieżnia
 23. Nordacke’ Rozy’ to zespół rockowy ze Złociszewa. Nazwa grupy oznacza po nordacku nordackie róże. Już wkrótce mają zaprezentować swój pierwszy utwór.