• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Artur Kardacz

Mieszkaniec
 • Postów

  68
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Artur Kardacz w dniu 24 Grudnia 2023

Użytkownicy przyznają Artur Kardacz punkty reputacji!

O Artur Kardacz

Ostatnie wizyty

641 wyświetleń profilu

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

Osiągnięcia Artur Kardacz

Entuzjasta

Entuzjasta (6/17)

 • Reakcjonista
 • Dyskutant
 • Roczek
 • Inicjator rozmów
 • Oddany

Najnowsze odznaki

46

Reputacja

 1. I tym razem nasz jegomość podjął dobrą decyzję. Podróż bezpośrednio do Winkulii pozwoliła na uniknięcie niepotrzebnych komplikacji. Kto wie, może w innym miejscu czekałaby zasadzka? Teraz nasz jegomość musi dotrzeć do odpowiedniego miejsca. Aby to uczynić, musi zaznaczyć swoją obecność w odpowiednim wątku.
 2. Uradowany podejrzany już myślał, że zgubił trop. Nic bardziej mylnego. Jegomość dobrze przewidział, w którym kierunku zmierza podejrzany i ruszył za nim w pościg. Gdy podejrzany zauważył śledzącą go taksówkę, na ulicach Zwierzogrodu odbył się epicki wyścig. Przestraszony uciekinier ruszył pędem przez zatłoczone ulice, a za nim taksówkarza, po raz kolejny sowicie opłacony. Gonitwa nie trwała długo. Uciekinier okazał się fatalnym kierowcą (oby szpiegiem również) i na pierwszym lepszym zakręcie wyrąbał w słup. Nie było co zbierać, jednak przy ciele leżał dziwny talon. Może to kolejna wskazówka? Dokąd ona prowadzi?
 3. Cóż za pech! Karki zatrzymały jegomościa, co pozwoliło kontaktowi na ucieczkę. Goniący go jegomość zauważył jedynie skrawek tablicy rejestracyjnej odjeżdżającego auta. Podejrzany porusza się drogą Önterulen 1. Dokąd może on zmierzać? (Aby wskazać miejsce, proszę utworzyć temat w odpowiednim dziale.) No ale przynajmniej za poprawną odpowiedź, jegomość nie oberwał w mordę!
 4. Tajemniczy jegomość wzbudził ciekawość wśród gości. Coś było w nim nie tak, myśleli wszyscy. Zdecydowanie nie pasował do tego miejsca. Przybysz przytłoczony był wzrokiem całej sali. Nagle, nie wiadomo skąd, nad przybyszem wyrosło dwóch łysych karków. Spojrzeli oni złowrogo na przybysza, po czym jeden z nich rzekł. - Podaj hasło. Zawsze przyjdzie, ale nigdy nie przyjdzie dzisiaj. Co to takiego?
 5. Do Hawilandu oddelegowany zostałem jako oficjalny przedstawiciel Winkulii. Pomoc Zjednoczonym Siłom Zbrojnym leży poza moimi kompetencjami. Dopóki nasze państwa nie nawiążą współpracy w tej sprawie, nie ma możliwości na jakąkolwiek pomoc z mojej strony. Prywatnie też nie chcę mieszać się w żadne współprace (z całym szacunkiem dla Szanownego Pana Alberta).
 6. Od pewnego czasu trwa poszukiwanie modelu samolotu, spełniającego specyfikację myśliwca wielozadaniowego. W kręgu zainteresowania dowództwa znajdowały się dwie maszyny. Produkowany przez rodzimy przemysł MontAir 183 oraz winkulisjka Ardeda. Jako attache wojskowy przeprowadziłem analizę obu maszyn i sporządziłem ocenę ich przydatności. Obecnymu Dowódcy i JKM Bolesławowi przesyłam raporty. Proszę o zapoznanie się z nimi i opinię. Ze względu na istotny charakter sprawy, rekomenduję niezwłoczne rozpoczęcie produkcji. Specyfikacja maszyn https://drive.google.com/file/d/1NeIxXiznNE7cP1z8Dry7zCu3ftRUCPhz/view?usp=drivesdk Ocena https://drive.google.com/file/d/1jO3K9hhuynwS1pQ7pxh5cqLuzt_6UVWD/view?usp=drivesdk
 7. Czy raport został sporządzony? Chociaż po podpisie wiedzę, że Szanowny Pan obecnie jest niedysponowany.
 8. Dozgonne dzięki. Wszystko działa. Przy okazji uprzejmie proszę o stworzenie podforum "Biuro Dowódcy" i umiejscowienie go na samej górze. Sądziłem, że mógłbym zrobić to jako moderator. Niestety nie widzę żebym miał takową możliwość.
 9. Witam serdecznie, Czy jest szansa uzyskania uprawnień moderatorskich w dziale "Siły Zbrojne", który znajduje się na forum Królestwa Hawilandu? Bardzo bym o to prosił. Uprawnienia znacząco ułatwią mi wykonywanie moich obowiązków, związanych z dowodzeniem i odbudową Hawilandzkich Sił Zbrojnych.
 10. W takim razie to też należałoby uwzględnić w konstytucji. Tak samo sposób przedwczesnego odwołania Kanclerza. O ile dopuszamy w ogóle taką możliwość.
 11. Jaka jest w ogóle rola Kanclerza w naszym kraju? Nie widziałem żadnego aktu, który by to regulował. Proponowana konstytucja również niewiele mówi. Oprócz tego, że Kanclerz kieruje pracami Parlamentu Narodowego i może wydawać zarządzenia.