• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę jednak na przyszłość zgłaszać takie prośby w wątku Wniósk i Prośbów w dziale PSI.

Wniosek wykonano.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz Szarak napisał:

Aha no i skoro grupy wywrotowe odcinają się od centali, czy to nie oznacza, że należy odszczepić je od forum centralnego?

Gdzie odcinają? Jak odszczepić? Azymutia cały czas jest częścią Muratyki. Nikogo nie będziemy odłączać. Apeluję o rozwagę, Panie Prezydencie. Ciebie też się to tyczy Piotrze.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz Szarak napisał:

Przecież sami twierdzą, że separują się od kontyntalnej części Muratyki. Nie rozumiem czemu mamy użyczać im forum.

Separować, a odrywać i ogłaszać niepodległość to dwie inne rzeczy. Czy jak odseparowuję się np. od rodziny to nie jestem już jej częścią? Nie wydaje mi się. Jeszcze raz apeluję o spokój.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie jedyne co robię to uspokajam zamieszki jednocześnie robiąc porządek w regionie. Nie mam planów odcinania się od forum, ale jeżeli Pan Prezydent chce utracić obywatela, to wystarczy jeden dekret. Po co ta głupia zabawa w kotka i myszkę? Pozbawił mnie już regionu, który sam od zera buduję, a teraz prowadzi jakieś głupie zaczepki? Czy to jest naprawdę Prezydent Muratyki, czy tylko mi się wydaje? Cała historia tego kraju była taka, że rządził człowiek z jajami, a teraz mamy Prezydenta, który sam nie wie do końca czego chce. Jedyne co wie, to że najlepszym sposobem na jego dalszą politykę będzie rozpierdalanie naszej wewnętrznej jedności.

Za czasów mojej Prezydentury, która nie ukrywam nie była najlepsza, ale wszyscy którzy się interesowali wiedzą, dlaczego doszło do mojej tak długiej realiozy. Pomijając już fakt mojego zniknięcia chciałbym tylko powiedzieć, że mimo swoich poglądów nie sprzeciwiałem się woli narodu i nie zmieniałem IV Republiki Muratyki w Księstwo/Królestwo i tego typu monarchistyczne państwa. Bo wiedziałem, że naród mnie wybrał z jakiegoś powodu, a moim zadaniem jest realizacja ich pragnień i dążeń, które widzieli, że mogę zrealizować. 

Tutaj kwestia Pana Prezydenta Waksmana, człowiek który rządził krajem przed dobre 7 lat miał silną i zdecydowaną postawę, ale realizował to czego wymagał od niego naród, czasami gorzej, czasami lepiej, bowiem sam on był tym narodem, gdyż kraj zwyczajnie sobie wymierał i dogorywał w jego ciężkich chwilach. Teraz pojawia się Pan Szarak, który usilnie próbuje uszczęśliwić nie naród, a jakiegoś randoma, który nigdy nie zagrzeje tutaj miejsca na dłużej niż parę chwil. Także proszę mi powiedzieć, czy to ze mną jest problem? Czy nasz Prezydent to marionetka? 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale chcą nie chcą muszę tu przyznać rację panu @Piotr Romanow. Pan Prezydent @Grzegorz Szarak jest jak najbardziej kompetentną osobą na odpowiednim stanowisku i wykonuje swoje obowiązki należycie. Niestety w kwestii Czesnoradu zignorował opinię większości obywateli którzy jednogłośnie domagali się uznania Czesnoradu lub nawet połączenia się pod jedne system informatyczny. Chyba właśnie to zagłuszenie głosu obywateli przez Prezydenta spowodowało tak głośny odzew ze strony społeczeństwa. Popieram decyzję prezydenta w sprawie emigracji Westlandczyków z Azymutii, popieram politykę zagraniczną prowadzoną w stosunku do Winkulii, Austro-Węgier czy też Edelweiss, ale nie mogę zaakceptować jednego, że prezydent nie zdecydował się na uznanie Czesnoradu, pomimo usilnych próśb ze strony czy to władz Czesnoradu czy też ze strony własnych obywateli, to chyba przeważyło i doprowadziło do sytuacji jak ma teraz miejsce. Prezydent okazał słabość wobec innego państwa i przez to jego opinia w oczach wielu mieszkańców Muratyki drastycznie spadła. Jest to wysoka cena jaką teraz płacimy, a wszystko gdyż nie nauczyliśmy się słuchać siebie nawzajem.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij