• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Rekomendowane odpowiedzi

Nordata2024.png

  • Kocham to! 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu, Minister Spraw Zewnętrznych
i były Premier II Federacji Nordackiej

Użytkownik StemplaObywatel KirianiiWierny Przenajświętszego Kościoła KiryjskiegoAntykomunista

99792411588297495.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    1 minutę temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

    Nordata2024.png

    Podoba mi się depikcja Ordyńskiego jako starego dziada. Pasuje do niego.

    • Kocham to! 1

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  • NIO: 1609230033

  • NIO: 1609230033

    Ciekawe, czy się zezłości.

    Kawaler Henryk Ziemiański herbu Ziemianin 

    Vajs-Spiker 

    Premier II Federacji Nordackiej 

    Kongresman IV kadencji 

    Lider frakcji ultranordacko-ojczyźnianej w Koalicji Konserwatywnej 

    II Prezydent II Federacji Nordackiej 

    816969640_100895599741633765(1).png.7a67183fdb10829777c420f9e0f669a0.png

    1260.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    4 minuty temu, Henryk Ziemiański napisał:

    Ciekawe, czy się zezłości.

    Lepiej żeby się nie złościł, bo jak się zezłości to jeszcze da autorowi satysfakcję :kek:

    • Haha 1

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    8 godzin temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

    Sytuacja FN-Arcadia by like:

    8s7r41.png.018dcbed0be6fb86bd82ec22c439960b.png

    // Memówa jak najbardziej trafna. Niebywale śmieszy mnie to jak bardzo społeczeństwo bastionu uwzięło się na nas przez to, że gościliśmy u nas jednego przygłupa, który odwalił manianę i, Bogu dzięki, sam się zawinął. Tym bardziej rozwala mnie to, że moja próba obrony dobrego wizerunku Waksmana przed pomówieniami na ich forum jest, jak to karlik powiedział - "zbiorowym nalotem na forum bastionu" - to fajny ten zbiorowy nalot jednej osoby XD. Smutne w sumie, że tak się zachowują, ale cóż, ich wybór. Nie chcą się z nami bawić - ich strata, a nasz zysk, bo nie będziemy musieli użerać się z niedojrzałymi osobami, którzy zabawę w mikronacje traktują nazbyt poważnie. Szczerze? Profit. Pozdrawiam z tego miejsca wszystkich bastionowców, andrzejków, naziokarlików i innych rononów, którzy czytają tę wiadomość. Tak skarby - świat idzie naprzód, wy też powinniście.

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: dowolne

  •   Zaimki: dowolne

    Skończ Waść, wstydu oszczędź. Krytykując niepoważne zachowanie danej grupy społecznej, nie zniżaj się do poziomu, o który sam ją oskarżasz.

    Przychodzę do mikronacji w ramach rozrywki, a nie żeby się złościć na ludzi i uczestniczyć w jałowych sporach. Mam pewne nieśmiałe podejrzenie, że większość osób w tym kraju podziela ten pogląd. Wiemy na przykładzie I Federacji Nordackiej, jak kończy się budowanie aktywności na sporach personalnych, a nawet realowych - ludzie się stresują i kręcą gównoburze, zamiast odpoczywać od realiozy. Potem człowiek się wypala i odchodzi z mikroświata.

    Są pewne rzeczy, które mnie bolą w zachowaniu APO, np. że dwukrotnie o 180 stopni zmienił swoje poglądy co do Zanika. Najpierw krytykował Cesarstwo Insulii, że trzymamy trolla na swoim forum dla kręcenia postów. Potem zarzucał II Federacji Nordackiej, że jeśli zbanujemy wyzywającego wszystkich dookoła Zanika to ograniczymy wolność słowa i zamienimy się w hermetyczną, nietolerancyjną grupkę. A na sam koniec nie widział problemu, kiedy administracja Bastionu Pollin zbanowała Zanika szybciej, niż zrobiła to u siebie II Federacja Nordacka, którą krytykował za tego bana.

    Boli mnie również, że człowiek na Bastionie Pollin każe mi "wypierdalać" z ich forum. To już się stał klasyk.

    Nie widzę jednak powodu, by "odwdzięczać się" ludziom z Bastionu obniżając swoje własne loty. Spory można toczyć na gruncie merytorycznym, a nie obrzucając się niezrozumiałymi dla osoby trzeciej wyzwiskami.

    Nikt Ci @Waksman nie każe zaglądać na te przeklęte forum bastionu. Nie wszyscy muszą się ze wszystkimi przyjaźnić i to jest OK. Wybrali drogę osobną od nas i to w sumie dobrze. Nie jesteśmy zmuszeni do tłoczenia się na jednym forum. Nakręcanie spirali nienawiści to jedna z głupszych rzeczy, jaką można zrobić w reakcji na nieprawidłowe zachowanie drugiego człowieka. Nie rozwiązujemy w ten sposób żadnych problemów, a tylko tworzymy nowe punkty zapalne.

    Mam szczerze dość tych najazdów na bastion pollin. Nic złego się nie stanie, jeśli zaczniecie ignorować ich prowokacje zamiast dostarczać im więcej contentu.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
     Udostępnij