• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Parada równości w Zwierzogrodzie


Gość Oliwier Dymarski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oliwier Dymarski
Godzinę temu, Vilarte napisał:

To znaczy, że tej nocy definitywnie przesadził Pan z alkoholem, a jednocześnie nie mógł Pan znaleźć kluczy od domu, żeby załatwić tę naturalną potrzebę jak normalny człowiek.

Milicja w czekoladowicach prowadzi na ten temat postępowanie. Prawdopodobnie zrobiła to bojówka skrajnej prawicy. Nadal Pan uważa, że to ja popuściłem? Jeśli tak to poproszę o adres, z chęcią zrobię to ponownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Oliwier Dymarski napisał:

Gdzie się Pan tego domagał? Nie widzę takiej wiadomości, ani prywatnie, ani na forum. Proszę wystosować do mnie oficjalne zapytanie, z chęcią na nie odpowiem.

Było to przeze mnie poruszane na discordzie, ale równie dobrze mogę poprosić o wyjaśnienie tegoż właśnie w tej chwili.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu, Minister Spraw Zewnętrznych
i były Premier II Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oliwier Dymarski
Teraz, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Było to przeze mnie poruszane na discordzie, ale równie dobrze mogę poprosić o wyjaśnienie tegoż właśnie w tej chwili.

Discord jest poza rp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Oliwier Dymarski napisał:

Discord jest poza rp.

W takim razie jak wyżej: proszę w tym momencie.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu, Minister Spraw Zewnętrznych
i były Premier II Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oliwier Dymarski
Teraz, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

W takim razie jak wyżej: proszę w tym momencie.

Ale o co Pan prosi? Proszę zadać konkretne pytanie, na które będę mógł odpowiedzieć. O ile odpowiedź będzie w mojej wiedzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Oliwier Dymarski napisał:

Ale o co Pan prosi? Proszę zadać konkretne pytanie, na które będę mógł odpowiedzieć. O ile odpowiedź będzie w mojej wiedzy. 

Parafrazując samego siebie, spytałem Pana czy stwierdzanie, że dana opcja polityczna równa jest złu (a tym samym pouczanie wyborców) jest okej i powinno być popierane przez Partię Demokratyczną.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu, Minister Spraw Zewnętrznych
i były Premier II Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oliwier Dymarski
3 minuty temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Parafrazując samego siebie, spytałem Pana czy stwierdzanie, że dana opcja polityczna równa jest złu (a tym samym pouczanie wyborców) jest okej i powinno być popierane przez Partię Demokratyczną.

Pytanie to odnosi się do moralnej oceny opcji politycznych i dopuszczalności wyrażania takiej oceny.

W demokratycznych społeczeństwach ważne jest poszanowanie różnorodnych punktów widzenia i wolność wypowiedzi. W ramach tej wolności ludzie mają prawo wyrażać swoje opinie na temat różnych opcji politycznych, w tym stwierdzanie, że dana opcja jest zła.


 

Edytowane przez Oliwier Dymarski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Oliwier Dymarski napisał:

Pytanie to odnosi się do moralnej oceny opcji politycznych i dopuszczalności wyrażania takiej oceny.

W demokratycznych społeczeństwach ważne jest poszanowanie różnorodnych punktów widzenia i wolność wypowiedzi. W ramach tej wolności ludzie mają prawo wyrażać swoje opinie na temat różnych opcji politycznych, w tym stwierdzanie, że dana opcja jest zła.

Ale ja nie mam prawa stwierdzać na podstawie mojego punktu widzenia, że antykonstruktywny tęczowy "aktywizm" jest zły, czyż nie?

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu, Minister Spraw Zewnętrznych
i były Premier II Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oliwier Dymarski
Teraz, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Ale ja nie mam prawa stwierdzać na podstawie mojego punktu widzenia, że antykonstruktywny tęczowy "aktywizm" jest zły, czyż nie?

Istotne jest, aby taka ocena była oparta na rzetelnej analizie faktów, zrozumieniu konsekwencji danej polityki oraz szacunku dla różnorodności poglądów. Wyrażanie opinii na temat złych opcji politycznych może być uzasadnione, jeśli jest poparte argumentami i przekonującymi dowodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Oliwier Dymarski napisał:

Istotne jest, aby taka ocena była oparta na rzetelnej analizie faktów, zrozumieniu konsekwencji danej polityki oraz szacunku dla różnorodności poglądów. Wyrażanie opinii na temat złych opcji politycznych może być uzasadnione, jeśli jest poparte argumentami i przekonującymi dowodami.

Przed chwilą powiedział pan, że trzeba chronić wolności wypowiedzi i różnych punktów widzenia, a te przecież nie muszą opierać się na żadnej analizie faktów (co nieustannie pokazujecie). Proszę się więc zdecydować, czy chcecie pozwalać na wolność słowa czy chcecie chronić mniejszości przed urażeniem. Bo trzeciej drogi nie ma - żyjąc w społeczeństwie nieuchronnie narażamy się na krytykę, bardzo często wulgarną, jak pan Kaspar pokazał.

BTW: Wyłącz pan tego ChataGPT i mów w stylu Oliwiera Dymarskiego, którego wszyscy znamy i kochamy.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu, Minister Spraw Zewnętrznych
i były Premier II Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oliwier Dymarski
8 minut temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Przed chwilą powiedział pan, że trzeba chronić wolności wypowiedzi i różnych punktów widzenia, a te przecież nie muszą opierać się na żadnej analizie faktów (co nieustannie pokazujecie). Proszę się więc zdecydować, czy chcecie pozwalać na wolność słowa czy chcecie chronić mniejszości przed urażeniem. Bo trzeciej drogi nie ma - żyjąc w społeczeństwie nieuchronnie narażamy się na krytykę, bardzo często wulgarną, jak pan Kaspar pokazał.

BTW: Wyłącz pan tego ChataGPT i mów w stylu Oliwiera Dymarskiego, którego wszyscy znamy i kochamy.

Jeśli dana rzecz nie opiera się na faktach, a sobie nie ma się nic do zarzucenia, to taką osobę się pozywa. Dlatego należy swoje wypowiedzi i przesłania popierać faktami, argumentami, a przede wszystkim dowodami. Dlaczego nazwałem przeciwną partię polityczną ZŁEM? Ponieważ zorganizowali marsz przeciw między innymi mojej osobie. Poczułem się atakowany, a incydent kałowy z przed kilku dni pokazuje, że na słowach i marszach się nie kończy.

Nie wiem co to CHATGTP, ale bardzo mi miło, że mnie Państwo kochacie. Liczę na Państwa głosy w IV Wyborach Prezydenckich. 

Edytowane przez Oliwier Dymarski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Oliwier Dymarski napisał:

Poczułem się atakowany [...]

No to ja czuję się atakowany, kiedy jestem przyrównywany do najgorszych przez pańskiego kolegę partyjnego, Pana Waksmana. Czy mogę zacząć nazywać was ZŁEM, czy będzie to jednak pogwałcenie praw mniejszości...?

  • Lubię to 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu, Minister Spraw Zewnętrznych
i były Premier II Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oliwier Dymarski
5 minut temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

No to ja czuję się atakowany, kiedy jestem przyrównywany do najgorszych przez pańskiego kolegę partyjnego, Pana Waksmana. Czy mogę zacząć nazywać was ZŁEM, czy będzie to jednak pogwałcenie praw mniejszości...?

To proszę się pytać Pana Waksmana, ja takich wiadomości o byciu najgorszym, skierowanych w Pana stronę - nie widziałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano
  • NIO: 2908210003

  • NIO: 2908210003

    Znaczy dotychczas zarówno jedna jak i druga strona polityczna jechała po sobie przy większości nadarzających się sposobności, chociaż raczej zawężało się to do kilku osób to jednak powiedzmy że był to jakiś dziwny balans raz przechylający się na jedną raz na drugą stronę.

    Ile to razy wyszłoby że ktoś z KK przy okazji atakowania PD atakowało też i mnie, ile to razy dostawało mi się za słowa i działania członków mojej partii, tego nawet nie da się zliczyć. No ale czy mnie to jakoś ubodło, może tak, może nie, może i było to czasami niezamiejscy i trochę w niesmak ale jakby człowiek miał się tym przejmować i sądzić o to z ludźmi to można by pi*****ca dostać. 

    8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

    d163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png99527777916552134.png.36d8ca78e1684f2c1fe18307c76c620e.png

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    7 godzin temu, Oliwier Dymarski napisał:

    Milicja w czekoladowicach prowadzi na ten temat postępowanie. Prawdopodobnie zrobiła to bojówka skrajnej prawicy. Nadal Pan uważa, że to ja popuściłem? Jeśli tak to poproszę o adres, z chęcią zrobię to ponownie. 

    Proszę mi zatem podać swój adres, a wtedy podam go Panu z powrotem, aby mógł Pan to zrobić ponownie.

    Jeśli już Pan postanowił pisać narrację opartą na robieniu z siebie ofiary, to przynajmniej proszę to robić z klasą. Albo na odwrót, uruchomić swoją wyobraźnię na coś więcej niż ekskrementy na wycieraczce i odpalić pełną inbę. Na przykład wymyślić historię o tym, jak to bohatersko stawiał Pan czoła w ciemnym zaułku dziesięciu bojówkarzom, niczym hrabia Hans swoim panienkom w garsonkach. Albo dwudziestu, matematyka nie powinna być przeszkodą dla wyobraźni. Pod wpływem resztek alkoholu z tamtej nocy zaprezentował Pan na nich vademecum ciosów z "Legendy pijanego mistrza", a na koniec urządził Pan nocną paradę równości po otwartych jeszcze barach i powrócił bladym świtem do domu, zręcznie omijając rzeczoną wycieraczkę i padając jak nieżywy na łóżko.

    Better? ? 

    Edytowane przez Vilarte
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Oliwier Dymarski
    27 minut temu, Vilarte napisał:

    Proszę mi zatem podać swój adres, a wtedy podam go Panu z powrotem, aby mógł Pan to zrobić ponownie.

    Jeśli już Pan postanowił pisać narrację opartą na robieniu z siebie ofiary, to przynajmniej proszę to robić z klasą. Albo na odwrót, uruchomić swoją wyobraźnię na coś więcej niż ekskrementy na wycieraczce i odpalić pełną inbę. Na przykład wymyślić historię o tym, jak to bohatersko stawiał Pan czoła w ciemnym zaułku dziesięciu bojówkarzom, niczym hrabia Hans swoim panienkom w garsonkach. Albo dwudziestu, matematyka nie powinna być przeszkodą dla wyobraźni. Pod wpływem resztek alkoholu z tamtej nocy zaprezentował Pan na nich vademecum ciosów z "Legendy pijanego mistrza", a na koniec urządził Pan nocną paradę równości po otwartych jeszcze barach i powrócił bladym świtem do domu, zręcznie omijając rzeczoną wycieraczkę i padając jak nieżywy na łóżko.

    Better? ? 

    Rozumiem, że Pana spotkały takie nieprzyjemności, że próbuje Pan je przerzucić na kogoś innego? 

    Bardzo Panu współczuję i liczę, że zamieszka Pan w dużo spokojniejszej okolicy i więcej nikt Pana nie napadnie w ciemnym zaułku - no chyba, że to dla Pana przyjemność, to co innego. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Strasznie Pan sztywny, jakby Pana z fabryki krochmalu wypuścili, liczyłem na więcej dystansu do siebie ? W końcu jesteśmy w mikronacjach, a nie na pogrzebie.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Oliwier Dymarski
    15 minut temu, Vilarte napisał:

    Strasznie Pan sztywny, jakby Pana z fabryki krochmalu wypuścili, liczyłem na więcej dystansu do siebie ? W końcu jesteśmy w mikronacjach, a nie na pogrzebie.

    Czym są te mikronacje? Ja jestem ciągle w Zwierzogrodzie. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak

    Pan chyba sobie żartuje. Takie marsze i promowanie dewiacji powinno być zakazane. Nie pozwólmy na to, aby nasze dzieci patrzyły na to coś i brały z tego przykład.

    Edytowane przez Włodzimierz Surmiak
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Oliwier Dymarski
    16 minut temu, Włodzimierz Surmiak napisał:

    Pan chyba sobie żartuje. Takie marsze i promowanie dewiacji powinno być zakazane. Nie pozwólmy na to, aby nasze dzieci patrzyły na to coś i brały z tego przykład.

    Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Dzieci powinny być wychowane przez rodziców, a nie przypadkowy tłum na ulicy, który walczy o swoje prawa.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    5 godzin temu, Włodzimierz Surmiak napisał:

    Pan chyba sobie żartuje. Takie marsze i promowanie dewiacji powinno być zakazane. Nie pozwólmy na to, aby nasze dzieci patrzyły na to coś i brały z tego przykład.

    To jakiś żart, prawda? Dlaczego powinno się zakazywać wyznawania innych poglądów? To jest nienormalne. Takie prawa wprowadza wyłącznie państwo totalitarne, a nie ostoja demokracji, jaką jest właśnie II Federacja.

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    5 minut temu, Waksman napisał:

    To jakiś żart, prawda? Dlaczego powinno się zakazywać wyznawania innych poglądów? To jest nienormalne. Takie prawa wprowadza wyłącznie państwo totalitarne, a nie ostoja demokracji, jaką jest właśnie II Federacja.

    Ponieważ LGBT to dewiacje i mają zły wpływ na społeczeństwo, szczególnie na młodych. To jest wystarczający argument. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    9 minut temu, Włodzimierz Surmiak napisał:

    Ponieważ LGBT to dewiacje i mają zły wpływ na społeczeństwo, szczególnie na młodych. To jest wystarczający argument. 

    Argumentum idioticum - tak bym nazwał ten argument. Ta wypowiedź potwierdza tylko, że nie warto z Panem dyskutować.

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Włodzimierz Surmiak
    6 minut temu, Waksman napisał:

    Argumentum idioticum - tak bym nazwał ten argument. Ta wypowiedź potwierdza tylko, że nie warto z Panem dyskutować.

    To proszę nie dyskutować. Nie potrzebne mi są Pana docinki i uwagi. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij