• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

OS 4: Ampracz - Zwierzogród


Rekomendowane odpowiedzi

100505667931998855.png

 

Rallye Muratis

Rajd Muratyki 1924 /2024

 

Dzień II
Odcinek Specjalny nr 4

Trudność I

 

6 stycznia 1924 (2024) roku. godzina 10:40

 

Zwierzogród.png

 

Ampracz - Zwierzogród:
"Takim oto sposobem docieramy do 'Miasta Marzeń', stolicy IV Republiki Muratyki - Zwierzogrodu. Największe miasto kraju liczące ponad 19 milionów mieszkańców. Siedziba władz Metropolii Zwierzogrodzkiej, która cała liczy prawie 30 milionów mieszkańców. To właśnie tutaj mieści się Staromiejska Galeria Sztuki i Handlu w której co roku rozdawane są Nagrody im. Aleksieja Yobla. Mieści się tu również Pałac Prezydencki i Sejm Muratycki. Serce polityczne i biznesowe kraju. To tu znajdziecie jedne z najwyższych wież Mikroświata, czyli bliźniacze wieże Światowego Centrum Informacji. Miasto jest świetnie skomunikowane, więc przejazd przez nie to będzie sama przyjemność!"

K.Waksman

 

 

 

Łącznie do pokonania jest xx km.

 

SejmMuratycki.png

 

---------


UWAGA: TO ODCINEK SPECJALNY NR4 RALLYE MURATIS 1924 - TUTAJ KIEROWCY DOKONUJĄ WPISU NA FORUM O WSKAZANEJ POWYŻEJ DACIE I GODZINIE... TANKOWANIE JEST DOZWOLONE

 

UWAGA: Podczas tego odcinka możesz użyć następujących  grafik:

99527777916552087.png - TANKOWANIE

99527777916552089.png99527777916552090.png99527777916552091.png  - Licencja zawodowa kierowcy (w zależności od posiadania)

100464293790613753.png - CZTERY KĄTY

99527777916552088.png - ŁYK DOŚWIADCZENIA

 

 


Premie Czasowe:
1miejsce: - 3 min.
2miejsce: - 2 min.
3miejsce: - 1 min.

 

Serdeczne podziękowania dla mecenasów tego wydarzenia:

1_rajd_muratyki.png?wg

Edytowane przez Heinz-Werner Grüner
  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Piotr vel Bocian napisał:

I pokonałem kolejny etap ! Zaczyna to być niespodzianką w jakim terminie pokonałem dystans XX kilometrów 🙂

Serio przestaję rozumieć co się dzieje na forum. Wczoraj było ok, a dziś , na ostatnich dwóch OSach na testach jestem za wcześnie a tu jestem spóźniony. Jak to możliwe że zegar różnie chodzi na poszczególnych zakładkach..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OS 4 
odcinek poranny dnia drugiego:

100505667931999266.png

 

INFORMACJA CKR RMAW
Jak już zapewne zauważyliscie, od samego prologu mamy kontrowersje. Problem pokrótce opiszę. Sprawa tyczy się dwóch kierowców, którzy w pierwszej kolejności, (zauważyło to pzynajmniej 5-6 osób) przybyli na prolog przed czasem, a co za tym idzie nie byli brani pod uwagę przy przyznawaniu premii czasowej. Następnie po bliżej nieokreślonym, na tamten moment, czasie jednemu z nich czas zweryfikowało na poprawny, w dodatku zamieniając numer posta pomiędzy wspomnianą dwójką. Sprawa wydawała się zadziwiająca dla wszystkich osób, które choć trochę znają się na tym.

Nauczeni doświadczeniem wiemy, że RMAW już nawiedzało wszystko, gdzie najgłośniejszą była sprawa "Szanownego Jegomościa", dlatego Centrum Kontroli Rajdowej podeszło do sprawy bardzo rzetelnie i poważnie. Nie czyniono żadnych pochopnych ruchów, spokojnie analizowano. Żeby uzmysłowić Wam to, że zrobiono wszystko by wykluczyć prawdopodobieństwo pomyłki, niech czas analizy z baz danych i innych dostępnych narzędzi kontroli będzie dowodem na to. Prace weryfikacyjne trwały od godziny 18:25 (czyli praktycznie zaraz po prologu) do ok. 1:20 w nocy. 
Zebrany materiał dowodowy wskazuje jednak jednoznacznie, że podczas prologu Rajdu Muratyki doszlo do ingerencji w bazach systeowych, co daje podstawy do wykluczenia z zawodów.

Jako główny organizator zawsze poczuwam się do obowiązku pilnowania porządku podczas organizowanych przeze mnie imprez. Smutek i zniechęcenie przychodzi właśnie wtedy, kiedy ta "harmonia" zostaje zachwiana. Kiedy niezależnie od wagi sprawy, zwyczajnie zawodzimy się na drugim człowieku. Nie byłbym sobą, gdybym nie umożliwił drugiej stronie wyjaśnień i obrony lub zwyczajnego przyznania sie do winy. Takie poczyniłem dzisiaj o godzinie 8:44. Do chwili obecnej nie uzyskałem żadnych prób sprostowania zaistniałego faktu, przez co samemu wykluczył się z prawa obrony 

W związku z powyższym organizator RMAW postanawia co następuje:

- PROLOG: za nieważny uznaje się wynik kierowcy jeżdżącego pod personaiami Benjamin Romanow-Rockwell, co skutkuje brakiem Premii Czasowej.

- PROLOG: wynik kierowcy jeżdżącego pod personaliami Orjon Surma uznaje się za przybyły przed czasem, co skutkuje brakiem Premii Czasowej.

- WYŚCIG: Kierowca Benjamin Romanow-Rockwell zostaje wykluczony ze startu w Rajdzie Muratyki

- RMAW: Kierowca Benjamin Romanow-Rockwell zostaje wykluczony z zawodów organizowanych przez RMAW na okres dwóch sezonów. Doprecyzując wykluczenie ważne jest do końca następnego sezonu.

 

DECYZJA JEST OFICJALNA - DAJĘ JESZCZE ZAWODNIKOWI WYKLUCZONEMU PRAWO DO OBRONY W DNIU DZISIEJSZYM, ALE NIE WIEM CO MUSIAŁOBY SIĘ STAĆ ŻEBY ZMIENIĆ ZDANIE.

  • Lubię to 2
  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem, ciekawe jak idzie Anastazji, bo to znowu ona musi do góry ciągnąć cały ten zespół. Po mistrzostwie drużynowym to chyba zostaną tylko marzenia, ale cóż, może jakaś indywidualna nagroda dla Nas wpadnie w tym sezonie. Jeszcze kilka rajdów przed nami, nie wszystko stracone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij