• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Federacja Nordacka w systemach międzynarodowych: informator


Rekomendowane odpowiedzi

  1. Wszystkie osoby posiadające weryfikacje w Hawilandzie, Kirianii i Muratyce zostały zweryfikowane w Federacji Nordackiej.
  2. Jako męża zaufania dla Federacji Nordackiej ustawiłem @Sheldon Anszlus Lovelace, ponieważ to on założył wątek weryfikacyjny (https://forum.nordata.pl/topic/1640-stempel-nordacki-wątek-weryfikacyjny/?tab=comments#comment-16481). Liczba mężów zaufania jest nieograniczona. Władze Federacji Nordackiej mogą dokonać zmiany mężów zaufania.
  3. Kolejne kroki zostały opisane pod adresem https://forum.nordata.pl/topic/1487-nazwa-waluty-nordackiej/?tab=comments#comment-16015. O postępach będę informował na bieżąco w tym wątku.
  4. Z uwagi na wspólny obszar walutowy, całość renty emisyjnej z tytułu aktywności będzie trafiała na jeden rachunek. To dobry moment, aby zastanowić się nad podziałem tych środków między Federację Nordacką a Hawiland i Insulię (a, być może, także wewnątrz samych prowincji Federacji Nordackiej). Poświęcony temu zagadnieniu wątek w Bastionie Pollin: https://forum.bastionpollin.pl/viewtopic.php?p=517#p517.
  • Kocham to! 2

(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie bankowo-parafialne

  1. Mężem zaufania Federacji Nordackiej w MBP ustanowiłem @Sheldon Anszlus Lovelace. Tak jak w przypadku Stempla, liczba mężów zaufania jest nieograniczona. Władze Federacji Nordackiej mogą dokonać zmiany mężów zaufania.
  2. Dwuliterowym kodem kraju jest NO, za informacją otrzymaną od @Bolesław Kirianóo von Hohenburg.
  3. Trzyliterowym kodem norda jest, tym samym, NON.
  4. Jako symbol norda wprowadziłem Ꞥ, można zmienić.
  5. Jako nazwę setnej części norda wprowadziłem centa, można zmienić.
  6. Wszystkie rachunki dodatkowe, zarówno prywatne, jak i publiczne, zostały przeniesione z krajów macierzystych do Federacji Nordackiej. Uwaga! Numery rachunków uległy zmianie.
  7. Wszystkim zweryfikowanym mieszkańcom Federacji Nordackiej otworzyłem rachunki w Federacji Nordackiej oraz przeniosłem na nie środki (o ile takie były) z krajów macierzystych.
  8. Przeniesienie środków nastąpiło po kursie 1:1.
  9. W incydentalnych przypadkach, gdy nie było rachunku nordackiego w MBP, przeniosłem środki z Insulii poza Federację Nordacką. (Po wyższym kursie norda, bo nie chciało mi się go zmieniać).
  10. Kraje oraz rachunki: Hawilandu, Insulii, Kirianii i Muratyki zostały zamknięte.
  11. Gratuluję trzeciego kursu w MBP (1,63 ℳ).

Wszelkie ewentualne usterki proszę zgłaszać w tym wątku lub na forum MBP: https://forum.leocja.org/viewforum.php?f=74.

Edytowane przez Helwetyk
  • Kocham to! 4

(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

100505667931999155.png

W okresie od 19 grudnia 2023 roku do dzisiaj dokonano (błędnie) podwójnych emisji w powołanych kwotach. W pierwszej kolumnie — kwoty, które trafiły na rachunki prowincjonalne i państwowe, w drugiej — łączna kwota nadmiarowych emisji. Zgodnie z wzorem opracowanym przez leockich naukowców, wyemitowane kwoty odpowiadają niecałym trzem / pięciu i pół hot-dogom w Żabce. Innymi słowy, odwracanie tych dodruków nie jest warte zachodu. Wpłaćcie na głodne dzieci czy coś. 😉

Edytowane przez Helwetyk

(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Helwetyk napisał:

100505667931999155.png

W okresie od 19 grudnia 2023 roku do dzisiaj dokonano (błędnie) podwójnych emisji w powołanych kwotach. W pierwszej kolumnie — kwoty, które trafiły na rachunki prowincjonalne i państwowe, w drugiej — łączna kwota nadmiarowych emisji. Zgodnie z wzorem opracowanym przez leockich naukowców, wyemitowane kwoty odpowiadają niecałym trzem / pięciu i pół hot-dogom w Żabce. Innymi słowy, odwracanie tych dodruków nie jest warte zachodu. Wpłaćcie na głodne dzieci czy coś. 😉

Nie ma to jak przeliczać mikro na hot-dogi z żabki.

😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sheldon Anszlus Lovelace napisał:

Nie ma to jak przeliczać mikro na hot-dogi z żabki.

To jest bardzo praktyczne kryterium!

(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Helwetyk napisał:

To jest bardzo praktyczne kryterium!

Ale to że niby ile ja tych hot-dogów kupię? 5,5? :0

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Waksman napisał:

Ale to że niby ile ja tych hot-dogów kupię? 5,5? :0

To zależy od spojrzenia. Publiczny rachunek Muratyki dostał nadprogramowe 275 Ꞥ, co oznacza 92% hot-doga. Prywatnie, w Muratyce i Kirianii, wydrukowało się Towarzyszowi nadprogramowe 65 Ɉ/ҟ, co oznacza 22% × (1/kurs Ꞥ) hot-doga. Smacznego! 🌭

Edytowane przez Helwetyk
  • Haha 1

(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Został poprawiony błąd, z wyświetlaniem błędnego tytułu w powiadomieniu w systemach Międzynarodowej Unii Komunikacyjnej.
Błąd występował tylko dla Federacji, ponieważ wymaga ona specjalnego kodu. (inny silnik forum, niż reszta mikroświata)
Przepraszamy za utrudnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij