• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

[Hökás] Wystąpienie prezesa Partii Ha!


Rekomendowane odpowiedzi

100505667931997835.png

Dziś, podczas swojego wystąpienia w Hökás prezes Partii Ha! zwrócił się do rodaków z następującym apelem:

Cytat

Pozostały jeszcze 3 dni na rejestrację komitetów przed wyborami do sejmu. W tym miejscu chciałbym się zwrócić do wszystkich obywateli Hawilandu, którzy chcą zarejestrować własny komitet w nadchodzących wyborach: powstrzymajcie się! Jeśli zatrzymacie się teraz, ojczyzna wam wybaczy, będziecie mogli wstąpić do Partii Ha! i razem z nami budować Nowy Hawiland. Rodacy! Nie bądźcie egoistami! Dołączcie do nas, by budować wspólną, stabilną przyszłość. Demokracja to wspaniały ustój, ale jak z wszystkim, z nią też nie można przesadzać. Spójrzcie tylko na II Federację Nordacką: każdy kongresman jest z innej prartii! W takiej sytuacji Nie sposób dojść do porozumienia, wiec nic dziwnego, że większość czasu schodzi im na kłótniach i jałowych debatach. Hawiland nie musi podążać ich śladem! Partia Ha! Jako jedyna posiada zasoby i struktury pozwalające na skuteczne i rzeczowe planowanie rozwoju państwa, dlatego jeśli zamierzasz założyć nową partię, zamiast tego dołącz do nas. Buduj z nami, zamiast samotnie burzyć! My mamy plan na Hawiland, na Nowy Hawiland, na lepszy Hawiland. Przyłącz się do nas i razem budujmy przyszłość.

 

image.png.c1a42a2791c001105e2315f333dc6455.png100464293790614696.png 1021.png 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Waksman napisał:

System jednopartyjny? Mało to demokratyczne.

Demokracja to sztuka kompromisu. Nie sposób dojść do kompromisu przy nadmiernej wielości partii. Nie postuluję wprowadzenia system jednopartyjnego, a jedynie wyjaśniam, dlaczego należy dążyć do zgody zamiast budować podziały.

Edytowane przez Piotr Jankowski

image.png.c1a42a2791c001105e2315f333dc6455.png100464293790614696.png 1021.png 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotr Jankowski napisał:

Spójrzcie tylko na II Federację Nordacką: każdy kongresman jest z innej prartii!

Chyba na tym polega demokracja, ale oczywiście mogę się mylić XD

Godzinę temu, Piotr Jankowski napisał:

Nie bądźcie egoistami!

Czyli uważa pan że zgłoszenie innego komitetu wyborczego to egoizm? Jeśli tak to czemu? Demokracja polega na tym, że każdy ma wolność wyboru, i każdy ma różne ideologie polityczne. Dlaczego każdy musi się z wami zgadzać?

Godzinę temu, Piotr Jankowski napisał:

wiec nic dziwnego, że większość czasu schodzi im na kłótniach i jałowych debatach

Przypomnę tylko, że Pan również jest kongresmenem II Federacji Nordackiej, więc dlaczego pan tak pisze o swoich kolegach z Kongresu?

 

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

Chyba na tym polega demokracja, ale oczywiście mogę się mylić XD

Nie, demokracja nie polega na tym, że na 5 kongresmanów jest 5 partii

2 minuty temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

Czyli uważa pan że zgłoszenie innego komitetu wyborczego to egoizm?

Oczywiście! Jeśli ktoś kandyduje z list jednoosobowej partyjki, to znaczy, że nie zależy mu na dobru wspólnoty.

3 minuty temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

Przypomnę tylko, że Pan również jest kongresmenem II Federacji Nordackiej

Dziękuję za przypomnienie! To że jestem członkiem jakiejś grupy, nie znaczy, że nie mogę wskazywać na istniejące w niej patologie.

 

Panie @Bolesław Lwie Serce, naprawdę nie rozumiem, co takiego panu zrobiłem, że traktuje mnie pan jak wroga. Z chęcią porozmawiam z Panem by znaleźć kwestie, w których mamy odmienne zdanie i wspólnie dojść do porozumienia. Ja chcę wyłącznie łączyć, a nie dzielić.

image.png.c1a42a2791c001105e2315f333dc6455.png100464293790614696.png 1021.png 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Piotr Jankowski napisał:

Panie @Bolesław Lwie Serce, naprawdę nie rozumiem, co takiego panu zrobiłem, że traktuje mnie pan jak wroga. Z chęcią porozmawiam z Panem by znaleźć kwestie, w których mamy odmienne zdanie i wspólnie dojść do porozumienia. Ja chcę wyłącznie łączyć, a nie dzielić.

Bo wydaje mi się bardzo dziwne i podejrzane że od razu po uzyskaniu obywatelstwa hawilandzkiego pierwsze co pan robi to utworzenie nowej partii, która teraz jest za tym, i zachęca do tego aby była tylko jedna partia, pańska. Mi wygląda to na chęć zdominowania paroma ruchami całej hawilandzkiej sceny politycznej, i sądze że za tym stoi coś głębszego. Oczywiście realnie nic do pana nie mam, bo warto pamiętać że to tylko polityka.

  • Lubię to 1

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

Bo wydaje mi się bardzo dziwne i podejrzane że od razu po uzyskaniu obywatelstwa hawilandzkiego pierwsze co pan robi to utworzenie nowej partii

Tak, przyszedłem do Hawilandu, aby zająć się działalnością gospodarczą i polityczną, ponieważ moim zdaniem, hawilandzki system prawny nie jest delikatnie mówiąc doskonały (np. konstytucja). A moje przesłanie jest takie, że zamiast tworzyć własną partię, lepiej przyłączyć się do nas i robić coś wspólnie. Chcemy mienić Hawiland na lepszy i każdy hawilandczyk może się przyłączyć do tej zmiany, wzbogacając nasz projekt o nową perspektywę. Dlatego jeszcze raz podkreślam swoje wezwanie do dialogu i współpracy zamiast niepotrzebnych sporów.

image.png.c1a42a2791c001105e2315f333dc6455.png100464293790614696.png 1021.png 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij